Skocz do zawartości

problem z lakierem piszcie pomoge


oizo_pl

Rekomendowane odpowiedzi

hehe wogóle biały wez białym to sobie lepiej lodóke polaluj albo pralke lol:)heheh
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie rozumiem, podoba mi sie kolor bialy i w takim kolorze chcialem pomalowac, auto tez mam orginalnie biale. tylko chcialem troche nowosci trysnac w ten lakier. to ze jest mi potrzebny bialy niemetaliczny lakier bazowy to wiem. pytam o metalik !!!! czytaj dokladnie.

 

jesli twoja pomoc ma tak wygladac, i dodatkowo chcesz wysmiewac sie z kogos to daruj sobie. tyle to wiem bez twojej pomocy. chyba ze chcesz mnie pouczac ze pod lakier trzeba dac podklad lub zeby utwardzacza za duzo nie dolac. chcesz sie popisac? czy reklamowac ze malujesz auta? z klientow tez szydzisz jak chca malowac auto na bialo?

 

 

p.s. lakier 3 skladnikowy fiata 500 jest prawie 2 razy drozszy niz bazy np Novol`a.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

smieszny jestes hahah (

bo masz biały akryl albo albo biały metaliczny inaczej to sie nazywa baza niemataliczna tez mozesz miec białą perłe ale to jest tak samo jak baza nie metaliczna

i sie tak nie irytuj:)

było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy jest albo akryl jak piszesz, albo bialy niemetaliczny + klar, tak jak np w przypadku skody octavii, pokaz mi miejsce w ktorym jestem smieszny? zapytalem o bialy metalic czy jest taki? nadal mi nie odpowiedziales , a przeciez jestes znawca. jako przyklad innego podejscia do bialego podalem fiata 500 bo jest to lakier 3 skladnikowy a nie 2 jak w przypadku bazy i klaru.

 

wiec powtorze moje pytanie czy jest bialy metalic? odpowiedz nie lub tak i podaj przyklad. a nie wysmiewaj sie z tego ze chce miec auto w kolorze takim jak mi sie podoba.

 

p.s. ja cie kojarze z innego forum.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolor bialy perlowy o to chodzi...

i nie widze w tym nic smiesznego.

mialem kiedy golfa IV bialego lekko po tuningu i wygladal ok.

a poza tym panie znawco-kolega pyta bo nie wie.a jakby wiedzial to by nie pytal????wiec w czym te porady??zajmij sie lepiej tymi klepkami na podlodze

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kremowy tez jest odcieniem bialego, chyba powinienes o tym wiedziec skoro masz do czynienia z lakierami.

 

kiedys sie tym nie interesowalem, dla mnie bialy to bialy, ale jak odwiedzilem kilka firm co robia lakiery i pogadalem z kolesiami to sie okazalo ze najwiecej odcieni ma wlasnie kolor bialy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jest to moj ostatni post w tym temacie,

 

przeczytaj jeszcze raz od poczatku to co pisalem i zastanow sie gdzie ja pisalem o akrylu? ja chce pomalowac auto a nie jak twierdziles pralke czy lodke.

 

chcialem uzyskac efekt podobny do tego na fotce fiata 500 i wiem to bez twojej pomocy ze moge to miec ale za pomoca 3 skladnikowego lakieru za okolo 300zl za kg (razem z klarem i rozpuszczalnikami). pytalem o to czy jest lakier bialy metalic - wygladal by podobnie i bylby tanszy bo 2 skladnikowy (baza i klar) ale odpowiedzi nie uzyskalem. dalsza polemika z toba sluzy tylko do nabijania postow przez ciebie. i tak mi nie jestes w stanie pomoc.

 

pozdrawiam

 

p.s. ten lakiet to :

"lakier perłowy Biały Funk 3 warstwowy nawiązujący do mody lat 50. i 60"

Edytowane przez flash
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skoro ci popronują biała perłe 3 skadnikową to ją kupp loll
było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kremowy tez jest odcieniem bialego, chyba powinienes o tym wiedziec skoro masz do czynienia z lakierami.

 

kiedys sie tym nie interesowalem, dla mnie bialy to bialy, ale jak odwiedzilem kilka firm co robia lakiery i pogadalem z kolesiami to sie okazalo ze najwiecej odcieni ma wlasnie kolor bialy.

 

z tego postu wnioskuje ze znajomosc lakierowania oizo_pl konczy sie chyba na ich wachaniu....

ten temat chyba trzeba zamknac

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

baza (biały) + bezbarwny

inaczej nazywa sie baza nietaliczna tak to sie nazywa

albo inaczej baza (perła) + bezbarwny

więc pisałem ci wczesniej otym

odp ; tak

cos jeszcze?

było e32 735 automat e34 524td automat, e36 320i , e36 323i perełka ;( automat, e38 740 i automat , e32 735 automat , e39 528i automat :) ,obecnie e39 520 i e39 523i e65 730d individual
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.