Skocz do zawartości

ogrzewanie wnętrza


majek

Rekomendowane odpowiedzi

pokrętła były na maxa nawiew na ful auto rozgrzane odpowietrzony układ po dodaniu gazu do około 1200 obr. dopiero czuc ciepło z tym że strona pasażera zawsze wieje chłodniejszym powietrzem(czy to może być pokrętło od strony pasarzera dziwnie lekko sie przekręca)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie pokrętło przekreca sie tak samo i myslałem ze to przez to. Wymieniłem pompkę i zawory ogrzewania, które mi trochę dopiekły w słoneczne dni i w tej chwili jest OK. Panel sterowania sobie odpuść i skup sie na zaworach i pompce.
Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mówił chyba

 

A jakiej firmy jest ta pompka. Njaniższy zamiennik jaki mozna założyc to Bosch i minimum około 300-400 zł kosztuje. Pewnie jakas chińska podróba. Wspolnego to ma tyle ze wymiary ma podobne, a gdzie włąsciwe cisnienie, wydajnosc...

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale Ty o zwykłęj pompie wody piszesz. Ta co kupiles moze byc, tylko ze pod zaworami ogrzewania jest pompka która wymusza dodatkowy obieg i od niej zalezy temperatury na niskich obrotach...

 

0 392 020 012 Pompa cyrkulacji wody BOSCH, ogrzewanie postojowe cena detal - 592,36. Poszukaj sprawnej uzywki, za grosze kupisz.

Bandite Motor Wagen
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja pompe wspomagajaca mam, a problemy po naprawie nieszczelnosci wezy podgrzewajacych lpg mialem wlasnie takie jak opisuje zalozyciel topicu.

 

a tak z innej beczki , moze masz minimalny wyciek na jakis zlaczkach i oprocz tego ze ubywa minimalnie plynu to uklad sie ciagle zapowietrza??

 

p.s. ja odpowietrzalem tak, - wedlug opisu roberta, przejechalem sie 10km, spowrotem do domu, znow odpowietrzanie i znow przejazdzka i tak 4 razy, za kazdym razem poziom plynu schodzil i musialem dolewac. wiec odpowietrzanie to nie taka szybka sprawa. wazne zeby poziom sprawdzic na zimnym silniku, bo do tego odnosi sie podzialka na zbiorniku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.