Skocz do zawartości

Po włączeniu xenon mruga ale się nie zapala


zielo

Rekomendowane odpowiedzi

Jak w temacie, dzisiaj wsiadam i widzę błąd lewego światła. Po oględzinach stwierdzam, że jak włączę światła to lewy xenon zaczyna mrugać przez chwilę ale się nie zapala (chwilę mruga i gaśnie). Po zapoznaniu się z lekturą myślę, że to chyba nie żarówka, bardziej przetwornica :?:

 

Xenony mam dokładane, oryginalne bmw. Dotąd bez problemów.

Auto jak w profilu, e46 320d 1999r.

Jakoś nie znalazłem nic na temat takiej usterki, stąd nowy temat.

Może ktoś to przerabiał. Z góry dzięki za wszelką pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za szybką odpowiedź. Zamieniłem miejscami i okazało się, że palnik (respect dla premiera :modlitwa: ).

 

I mały OT: zajechałem dzisiaj po nowe palniki (wymiana obydwóch, żeby były takie same - philips D2S 4300k), gość mi mówi, że 380zł. Myślę ok, drożej niż allegro ale chłop w serwisie (nie ASO) musi zarobić. A ten mi dodaje, że za sztukę :duh:. Skoro można takie dostać za powiedzmy 250 zł za komplet, to nie rozumiem, czy gość ocenił mnie z wyglądu na zupełnego kretyna, czy to norma i tylko ja czegoś nie trybię. Ale takie ceny - dotyczy to wielu różnych części i usług - to temat na inną długą dyskusję.

 

A wracając do tematu, to dzięki jeszcze raz za poradę i może się komuś z takimi samymi objawami przyda. Temat do zamknięcia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak myslalem ze to palnik, pare takich sytuacji przerobilem. W sklepach maja takie ceny to raczej normalka, na allegro wyrwiesz SPORO taniej ale bez ori pudelka :)

ja w jednej mam oryginalne palniki w drugiej made in allegro 6000k, kiedys sprawdzalem tez osramy/allegro i jakies chinskie 8000k wszystkie swiecily/swieca poprawnie do dnia dzisiejszego.

szczesliwego nowego

ps.napisalem swiecily bo sprzedalem auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie zamontowałem palniki z Allegro, wyglądają na nowe, producent Osram. Póki co, świecą o niebo lepiej niż te stare. Zapłaciłem po 85zł za szt., więc można powiedzieć, że pojechałem hardziorem :duh: Zobaczymy jak się będą zachowywać, na pewno napiszę co i jak. Jeszcze raz dzięki za pomoc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.