Skocz do zawartości

za 2 godziny jade do niemiec


mówią na mnie baru

Rekomendowane odpowiedzi

jak w temacie - jade do niemiec. piszcie komenty.

ja rozeznam sie w sytuacji u naszych sasiadow. wroce na nowy rok to nakresle ogolna sytuacje forumowiczom. prosze o nie zamykanie tematu, jak wroce to odpisze na wszystko. piszcie komenty jak widzicie te sprawe. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Policz ile widziales osemek w niemczech :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak w temacie - jade do niemiec. piszcie komenty.

ja rozeznam sie w sytuacji u naszych sasiadow. wroce na nowy rok to nakresle ogolna sytuacje forumowiczom. prosze o nie zamykanie tematu, jak wroce to odpisze na wszystko. piszcie komenty jak widzicie te sprawe. pozdrawiam.

Policz ile widziałeś E34 w kolorze LachsSilber Metallic – to rzadko spotykany kolor :-) :D

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jakie niby 'komenty' mamy pisac? Od ladnych parunastu lat wyjazd do Niemiec nie jest juz jakims specjalnym wydarzeniem.

Tym bardziej teraz, jak jest 'keine grentzen'.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I tym optymistycznym akcentem konczymy, a zalozyciela prosze na drugi raz o bardziej konkretny temat, bo na taki, to mozna odpowiedziec tylko cytujac Gruche z 'Chlopaki nie placza': I co, chcesz, zeby Ci zrobic zdjecie? :mrgreen:

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.