Skocz do zawartości

Czy moglo sie cos zepsuc ? Przy deptaniu przy zimnym silniku


Ziemniak

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 92
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

cool wicia ----nikt nikomu nie jedzie stwierdzam fakty i nie mialem zamiaru nikogo obrazac

ZIEMNIAK-naprawde nie wazne kogo to auto i nikt nikomu nie zarzucal ze jak mamy to nie mozesz byc i psac na forum -po to jest forum by na nim pisAC

 

I TEZ RADZE WEJSC POD AUTO PORUSZAC POPUKAC I ZOBACZYC CO Z TYM "WYDECHEM"SIE DZIEJE-I WCALE NIE MUSISZ JECHAC DO ASO BY SIE O TYM PRZEKONAC-OCZYWISCIE JEZELI TO JEST TAK JAK MOWISZ

 

 

OSD- :lol:

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, no to jak sie dotyka katalizatora, to jest ruchomy, i stuka, ale czy to od tego nie wiem, bo jak zalacze silnik, i trzymam reka kata, to i tak stuka.
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Qrcze dawno nie nie było, a tu taki temat przegapiam :mrgreen: Ziemniak nie wiem czy dobrze zrozumialem - jak dotykasz katalizatora na zgaszonym silniku to stuka, a jak nie dotykasz to tez stuka? Moze mysze masz w środku? :jawdrop:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zupelnie źle rozumiesz. Cos stuka. Nie ktorzy mysla ze to moze katalizator, mi sie bardziej wydaje ze panewki. Na szczescie w koncu w sobote jade do znajomego. W aso cos powiedzieli ze jest ok. Ale to starszej to tlumaczyli, ale zapomniala dokladnie o co chodzi. Co do katalizatora, jak go dotykam, to sie rusza, nie jest stabilny, i moze to daje taki efekt. Z opisu mamy wynika ze to moze katalizator. A jak wlacze silnik, i przytrzymam reka katalizator, tez cos klekota. :twisted2:
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zastanów sie człowieku !! Nie którzy mieli do mnie pretensje a teraz jak patrze na nie ktore posty to centralnie :jawdrop: . Nie szukam panewki, panewek w wydechu :mrgreen:
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ty jedz ziemniak lepiej do jakiegos mechaniora dobrego i jemu wszystko opowiedz i pokaz bo nie wiem czy zauwazyles ze zamiast otrzymywac podpowiedzi na Twoje "zakodowane" posty to Ty dajesz innym ubaw...JA NIE WIEM JUZ CO TO SIE TAM U CIEBIE DZIEJE W TYM AUCIE-NIE MAM JUZ ZADNYCH POMYSLOW

PS.powiem Ci ze zrobiles postepy bo te ostatnie posty da sie zrozumiec :wink: POWODZENIA I DAJ ZNAC JAK ZNAJDZIESZ USTERKE

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko idze w prawidłowa stronę. Sobota jade bankowo do 1 mechanika, jesli on bedzie za cienki, mam w zanadrzu 2 goscia, tylko ze on sie zna bardzo dobrze na Bmw i chyba je tylko robi ale to jest poza moim miastem 15 km w 1 strone. A jesli cos nie tak tez jest 3 opcja tylko ze juz nie znam osobiscie, ale robia tylko Bmw, ale jak patrzylem same jakies m3 :jawdrop: .
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Ziemniak!Widze,ze ie motas strasznie!

nie lepiej bylo kupic Tico?

pozdrawiam

 

 

Eee to nie jego fura, poprostu wyszalal sie na matki aucie i sumienie go ruszylo :)

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Wlasnie nie wyszalal, bo w sumie nie jeździlem ostro, ale pare razy na w sumie zimnym silniku, i goazowalem, ale nie duzo,dlugo, jedynka przeskok na dowjke, maks gaz, i do konca 3 i koniec, i najczesciej w dol. Z tego co sie przypuszcza stuka to jesli cos takiego jest, to stuka wlasnie to, regulator wajha lub, fajka rozrządu, tak powiedzieli bo ja nie umiem rozczytac w opini.
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, moze byc ciezko, bo to bardzo klekota od dolu a teraz za bardzo nie mam kanalu. A kamery tez nie mam, ale cos sie postaram.
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Wiec tak bylem dzis sadze u konkretnego mechanika. I sprawa sie ma tak, ze pierwszy raz cos takiego zobaczylem wziol lekarskie sluchawki-stetoskop i zaczol sluchac, panewki(myslalem ze to to) silnik, mowi idealnie zadnych stukow itp, nastepnie skrzynia mowi idealnie zadnych stoków az doszedl do pompy hydraulicznej i mowi ze to tam. Powiedzial ze jeździc, bo nic od tego sie nie zepsuje a jak juz padnie to wtedy sie martwic. Wiec pytanie do was czy to mozliwe i ogolnie za co jest odpowiedzialna ta pompa hydrualiczna.Pzdr
Jesli nie masz nic konkretnego do napisania nie pisz nic ! Nie znam sie na mechanice ale che sie poznac :). Prosze o wyrozumialosc.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.