Skocz do zawartości

Zapowietrza sie?


antol20

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie gdy otwieram zbiorniczek od wody to straszne cisnienie jest ale wody nie wyzuca i jak wlacze ogrzewanie na full jest ok a czasami wogule niema ogrzewania a po chwili jest normalnie.Czy sie zapowietrzyla???jak ja odpowietrzycz? Acha i mam prosbe pokazcie mi jakies foto gdzie znajduje sie termostat w bmw 525 tds e39 97 r
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To nie jest zbiorniczek od wody tylko plynu chlodzacego, lejesz wode? :duh:

Chcesz usuwac kamien jak w pralce potem? :mad2:

Otwierasz na rozgrzanym silniku? Na korku wlewu pisze, do not open when hot...

nigdy nie otwieraj tego na wlaczonym lub rozgrzanym silniku bo sam sobie zapowietrzysz...

Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam bardzo podobny problem, nie mam ogrzewania i w momencie gdy otwiera się termostat skacze mi ciśnienie, tak aż płyn leci ze zbiornika przez wężyk. Silnik nie przegrzewa się ale muszę co jakiś czas dolewać płynu no i brak ogrzewania :/ przez elektrozawory przepływa ciepły strumień wody do obu węży, nie wiem czemu ale na ciśnienie tego strumienia w ogóle nie ma wpływu to czy przykręcę na gałkach temperaturę lub czy odkręcę na max a chyba powinno mieć, widzę tu bardzo podobny problem do mojego
http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

termostat sprawdziłem - działa prawidłowo) i nawet jeździłem bez ale bez termostatu jeździł na początku dobrze a przy dłuższej jeździe dalej ciśnienie wywalało wodę. Nie będę już dalej uciekał od tego i wezmę się za tą uszczelkę

dzięki i pozdrawiam

http://images33.fotosik.pl/376/633352ed1b63d463.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.