Skocz do zawartości

730 V8 czy 750V12?? Help!!!


Zdzira 850I

Rekomendowane odpowiedzi

Tak mam w swojej parktronic z przodu i z tyłu, xenon, szyby podwujne (mają jakis centymetr grubosci) wszystko w elektryce, sprawne edc w 100% oraz nivo. Szokiem było dla mnie to ze nie mam przycisku do regulacji swiateł ale ponoc w nivo tak jest. Fotki pokaze jak tylko zakoncze prace przy aucie. Obecnie zakupiłem sobie felgi 18" teraz muszę odrobine lecz rozsądnie opuscic troche przód auta bo nie bardzo to wygląda. Oraz zamontowac porządne dvd w aucie. Chciałbym tez załozyc tłumiczek na prawą strone auta. Tylko ten cholerny zbiornik przeszkadza. A własnie mozecie mi powiedziec czy były jakies mniejsze zbiorniki do e32? bo ten mój to ma 120l. Wchodzi do niego 500zł. :mrgreen:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 55
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Widzisz kolego chce miec 2 tłumiczki z tyłu jednak nie tak jak myslisz. Chce je całkowicie schowac za zderzakiem tak aby tylko ze 2 centymetry tych 4 rurek chormowanych wystawały z POD AUTA!! zagiete do dołu. Cos jak w mietkach. Tylko ze tam są całkiem nie widoczne a u mnie ma byc widach kawałek chromu. Cały zderzak chce zrobic tak zeby nie było zadnego otworu na wydech. Tak to sobie wymysliłem i tak chce zrobic. Widziałem cos takiego w czarnej e38. Jak się jechało za nią to wyglądało to super.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chyba ze tak.ale moim skromnym zdaniem ładnie jest tak jak jest.po co to robic skoro to juz będzie odbiegać od org?no ale to nie moja w sumie sprawa. :wink:

 

pozdrawiam Łukasz

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 + gleba + koła i koniec ... temu autu nic wiecej nie trzeba . A wszystko inne będzie omawiane w topicu "śmieszne opisy na sprzedaż wystawionych bmek" :mrgreen: :twisted2: :dance: :P :D ... :wink:
marnujesz życie jeżeli nie jesteś dobry w tym co robisz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E32 + gleba + koła i koniec ... temu autu nic wiecej nie trzeba . A wszystko inne będzie omawiane w topicu "śmieszne opisy na sprzedaż wystawionych bmek" :mrgreen: :twisted2: :dance: :P :D ... :wink:

 

dokładnie :cool2: :clap:

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.