Skocz do zawartości

Przeplywomierz powietrza.


antol20

Rekomendowane odpowiedzi

to moze zacznij najpierw od sprawdzenia stanu filtra powietrza :8) ja tak kiedys mialem w tds wymienilem filterek i spokoj :mrgreen: ale jedz do mechanika niech ci zdiagnozuje co i jak bo rzeczy odpowiedzialnych za przyspieszenie jest kilka :jawdrop: i jak tak zaczniesz wymieniac wszystko to ......zalezy jak z kasa stoisz :D ale jak bedziesz kupywal przeplywke to tylko nowa nie uzywana :nienie: ja sie dalem skusic nauzywke pochodzila pol roku i kaplica dale 500 zl pozniej kupilem za 350 bestia nie gadala jak powinna i tak sie meczylem nastepne pol roku i w tamtym tygodniu nabylem nowa 890 zl po kolezensku bo normalnie 1200 ale rok gwarancji a ile stracisz na podlaczanie do kompa :cry: jezdzenie do innego mechanika itd itd itd raz a dobrze i spokoj tym bardziej zeod przeplywki w duzej mieze zaleza osiagi auta . ajest to czesc ktora zuzywa sie tak miedzy 100 -130 tys kilometrow i co tyle trza ja wyminiac tylko nikt tego nie robi :naughty: oprucz mnie osiagi musza byc bo ulica to walka :twisted2: :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to moze zacznij najpierw od sprawdzenia stanu filtra powietrza :8) ja tak kiedys mialem w tds wymienilem filterek i spokoj :mrgreen: ale jedz do mechanika niech ci zdiagnozuje co i jak bo rzeczy odpowiedzialnych za przyspieszenie jest kilka :jawdrop: i jak tak zaczniesz wymieniac wszystko to ......zalezy jak z kasa stoisz :D ale jak bedziesz kupywal przeplywke to tylko nowa nie uzywana :nienie: ja sie dalem skusic nauzywke pochodzila pol roku i kaplica dale 500 zl pozniej kupilem za 350 bestia nie gadala jak powinna i tak sie meczylem nastepne pol roku i w tamtym tygodniu nabylem nowa 890 zl po kolezensku bo normalnie 1200 ale rok gwarancji a ile stracisz na podlaczanie do kompa :cry: jezdzenie do innego mechanika itd itd itd raz a dobrze i spokoj tym bardziej zeod przeplywki w duzej mieze zaleza osiagi auta . ajest to czesc ktora zuzywa sie tak miedzy 100 -130 tys kilometrow i co tyle trza ja wyminiac tylko nikt tego nie robi :naughty: oprocz mnie osiagi musza byc bo ulica to walka :twisted2: :clap:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.