Skocz do zawartości

UBEZPIECZENIA


wojciu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

pytanie troche z innej beczki - gdzie ubezpieczacie swoje bumcie? Ja stoje wlasnie przed wyborem ubezpieczalni i szczerze mowiac nie chce mi sie wczytywac w kilkadziesiat stron ogolnych warunkow ubezpieczenia. Ciekaw jestem waszych opinii i doswiadczen - ktorych ubezpieczycieli omijac szerokim lukiem? Co sadzicie np o AXA albo LibertyDirect?

 

Pozdrawiam

 

ps. Montowaliscie moze bear-locki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OC

szczeze to mnie nie interesuje czy ubezpieczyciel jest wyplacalny czy nie. byle bylo tanie

a za moje 2,5 z znizkami 60% zapl. 440 pln za rok

 

tu:

 

https://www.allianzdirect.pl/allianzds/

 

w samopomocy powiedzieli mi ok 600pln

 

 

AC - tylko PZU ale mnie to nie dotyczy :dance:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak jak pisał , jak samo ac to w jak najtanszej , ty i tak tej kasy nie zobaczysz

kolega chyba chcial napisac "OC" :wink:

moje bmw jest ubezpieczone w mozliwie najtanszym towarzystwie czyli hdi... chyba :mrgreen: nawet dokladnie nie pamietam a nie chce mi sie siegnac po portfel :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zazdroszcze tak niskich oplat.

 

Jesli nie chcesz klepac kilku stron z ubezpieczeniem to idz do biura ktore zajmuje sie ubezpieczeniem samochodow. beda miec wszystkie oferty i wybiora najlepsza i najtansza.

 

Mi najtaniej wyszlo w Cigna (4050 zl :( ) AC i OC , nie mam znizek, prawko krocej niz 3 lata itp ... jedyne co sie dalo obnizyc to wpisane ze mam niby dzieci ... tak to byloby jeszcze drozej :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Uuuuuuuuuu!! thenygoos - kolego obraziłeś kilku uzytkowników chyba bezpodstawnie :D

 

Ja ubezpieczam się w MTU (poczta) i moja rodzina też. Siostra dostała gonga w dupę (nie chodzi o seks :mrgreen: ) i MTU uznało kasacje pojazdu (a szło wyciągnąć auto bez większego wysiłku i ryzyka). Dla mojego auta MTU wyliczyło najmniejszą stawkę OC (różnica z Link4 ponad 400 zł). Sprawdzałem tez gdzie indziej - wyszło to samo. Nie wierzcie reklamom!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PZU ubezpieczają się wszyscy krętacze, którzy chcą wyłudzić odszkodowanie... nie bez powodu... tam dobrze naliczają odszkodowania :mrgreen:

:nienie: Ja nie jestem kretacz w PZU wyszło najtaniej :nienie:

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W PZU ubezpieczają się wszyscy krętacze, którzy chcą wyłudzić odszkodowanie... nie bez powodu... tam dobrze naliczają odszkodowania :mrgreen:

PZU to jedyny ubezpieczyciel który nie robi problemów z ubezpieczeniem ponad 10 letnich aut

ja jak ubezpieczyłem moje e39 to dzwoniłem do link4 , oddzwonili i pomalutku gość wszystko wyliczył i stwierdził że mój ubezpieczyciel mnie wykiwał bo miało być 1680 a w link4 1630 , no miałem czas na namyślenie się więc z tym wyliczeniem poszłem do mojego ubezpieczyciela i mówia by policzył ale bez hoteli i innych aut zastępczych i zapłacołem 1140zł (AC i OC) i jest HDI z którym też od lat nie mam problemu a dałem sobie nawet w omedze wymienić przednią szybę z AC

a drugie auto ma ubezpieczone w PZU bo za cały rok płaca 180 zł czyli tyla co za motorower ... :D

acha i zapomniałem dodać że PZU stare wozy ubezpieczo bez szemranio a HDI ubezpieczo ale ubezpieczyciel musi zadzwonić pierw do dyrektora i zapytać i jak dotąd nie było z tym problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jak by nie liczyć to najtaniej wychodzi ze wszystkich ubezpieczycieli MTU płacę za rok OC+NW 500zł. Bratu jak ubezpieczałem NEXIE to w PZU za rok 1400zł, WARTA 1600zł, UNIQA 1300Zł, a MTU 700zł za rok. Na POLONEZIE też są najtańsi teraz nie pamiętam ile.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Thenygoos, coś mi mówi, że piszesz sam o sobie, tak wychodzi z Twojej ksywy.

 

Jesteś w błędzie Kolego... Niektórzy z tych co zapodali posty po Tobie też... :mrgreen:

I nie miałem zamiaru nikogo obrażać :duh:

 

Prawda jest taka, że każdy krętacz ubezpiecza się tam, gdzie można wziąć potencjalnie najwięcej kasy, a duży może więcej :mrgreen: ...

Składki w PZU nie należą do najniższych, ale w przypadku autocasco to procentuje, bo liczone są z solidną nawiązką :cool2:

 

Acha... Jeśli chodzi o mnie, to zajmuję się m.in. "biciem po łapkach" tych, którzy je wyciągają po nienależne odszkodowanie... stąd ciut wyższa od przeciętnej wiedza na tematy ubezpieczeniowe :mrgreen:. A służy to dobru wspólnemu, bo im mniej kasy pójdzie w niewłaściwe ręce, tym niższe składki na ubezpieczenia. Nie muszę chyba przypominać ilu ludzi musi się "złożyć " na nienależne odszkodowanie w wysokości np. 200 000 PLN za skradzionego Lexusa :mrgreen:. Rachunek w miarę prosty.

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.