Skocz do zawartości

Poprosze o pomysły


gizz

Rekomendowane odpowiedzi

O Boże :mad2: Jaki lakiernik :?: Zdejmujesz plastik zczytujesz numer w którym zawarty jest równiez kolor, rozbijasz skarbonke i wyskrobawszy 76 zeta masz z ASO nóweczke nieśmigana niedrapaną!!! Kupiłem 4 różne listwy bo też miałem ślady użytkowania!

Polakieruj a będziesz miał odpryski, inną fakturę materiału, inny odcień no i za darmo też malowania nie ma...

Boczek-uszkodzenie- będzie niewidoczny jak plastik wymienisz, nie ma tragedii ... ostatecznie ten kolor boczku występuje na giełdzie albo allegro.

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Daj do lakiernika - niech pomaluje na głęboki czarny z palety kolorów Hyundai'a. Efekt jest piorunujacy. Tylko musi być to dobry lakiernik. Potrzebna jest głebia, brak zacieków i "syfu".

Ja planuję tak pomalowac - całe czarne wnetrze, a pomysł podał kolega z klubu VW , gdzie zrobił tak w Polo 9n :norty:

QUATTRO

Diesel ? No thanks....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to może faktycznie wiecej wyjśc ja kupowałem 4 elementy krótki koło radia, przy gajce biegów i dwa boki. No ale jest ładnie :-)

 

Co do malowania to czy oby poradzi sobie lakiernik ze zdjęcien lub wyrównaniem tej gumki. Cała powierzchnia jest gumowana- no prawie cała bo czesc porysowana. Na lakiernictwie sie nie znam ale zeby bylo łądnie trochę zabawy trzeba.

ładna głęboka czern to moze wygląda OK ale jak maluje sie dobry element- tobie z tymi rysami kiszka moze wyjsc

Problem szachisty: zwalić konia czy posunąć damę :-)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Ja u siebie kupiłem naklejane listwy grubości około 2mm efekt piorunujący za cały komplet listew zapłaciłem 160 zł ale zakup jak najbardziej trafiony. ALLEGRO OKLEINA DESKI - BMW E-46 - 8 kolorów -NAJLEPSZA (numer 277812963)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze naklej slonika albo gwiazdeczke, nie bedzie widac.

 

skoro oszczedzasz na takich detalach to nie chce widziec wiekszej naprawy, nie masz kasy na komplet listew, to kupuj 1, co miesiac. wkoncu auto bedzie wygladalo jak powinno.

a potem sie dziwicie ze kierowcy bmw sa postrzegani w taki a nie inny sposob. jak tu i tam slychac ze ktos naprawia za pomoca tasmy skot czy drucika.

 

p.s. jestes taksowkazem? chyba tylko oni sa takimi "zlotowami"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie serwisy wymyślili dla takich jeleni jak ty co nie mają robić

co z kasą Ciekawi mnie to czy wszystkie części kupujesz w ASO jak tak to powodzenia :clap: . Ostatnio padł mi regulator w alternatorze według serwisu część nie wymienialna koszt naprawy 2300 zł alternator + wymiana.

Regulator Valeo bo taki alternator w sklepie specjalistycznym 250 zł.

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie serwisy wymyślili dla takich jeleni jak ty co nie mają robić

co z kasą Ciekawi mnie to czy wszystkie części kupujesz w ASO jak tak to powodzenia :clap: . Ostatnio padł mi regulator w alternatorze według serwisu część nie wymienialna koszt naprawy 2300 zł alternator + wymiana.

Regulator Valeo bo taki alternator w sklepie specjalistycznym 250 zł.

Powodzenia

Gdyby dało rade to napewno byś taśmą go skleił :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze ze nie zaadaptowales regulatora z poloneza, przeciez tam tez jset napiecie 13,8V

 

jezdze e34 wiec nie jest to jakis kasowy woz.

WSZYSTKO kupuje w ASO, bo jak sie przekonalem tam jest NAJTANIEJ !!!

nawet akumulator wyszedl mnie srednio 30-50zl taniej niz na rynku.

niestety takie druciarstwo i kombinatorstwo wywodzi sie gleboko z naszych (waszych) socjalistycznych kozeni. tam sie wiecznie kombinowalo. po co zadzwonic i zapytac czy sa kolki w ASO jak mozna pokleic, pokombinowac, przewiercic i dac wkreta.

 

p.s. kolki do listew przyprogowych sa po 50groszy , a polacy kleja listwy na kleju, ktory jest drozszy od kompletu kolkow. paranoja

 

p.s.s. nie jestem jeleniem, w serwisie tylko kupuje, przy aucie robie wszystko sam, jestem elektronikiem z zawodu i mechanikiem z zamilowania. to do mnie ludzie przyjezdzaja i zostawiaja pieniadze za uslugi. :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaraz zaraz bo chyba sie nie zrozumieliśmy,wiec tak

jezeli nie kupie oryginalnych plastikow w ASO,tylko oddam je

do dobrego lakiernika,ktory zrobi mi to dobrze,przeciesz to tylko

plastik jak zderzak czy listwa na drzwiach,to okrzykniecie mnie

(a potem sie dziwicie ze kierowcy bmw sa postrzegani w taki a nie inny sposob. jak tu i tam slychac ze ktos naprawia za pomoca tasmy skot czy drucika.)

Mialem 4 BMW w pelnym oryginale i nie trawie maniany wiec nie chce wiecej odpowiedzi na zadane pytanie,zakanczam temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ogolnie dostepnymi materialami w handlu nie zrobi ci tego tak aby sie nie scieralo. zaplacisz kupe kasy za malowanie lakierem strukturalnym - bo tylko taki wchodzi w gre a efekt bedzie podobny za pare miesiecy.

jesli chcesz zrobic lakierem bazowym i potem bezbarwnym na polysk to twoj wybor, ale nie spodziewaj sie wiele. to sa elementu ktore sie dotyka, drapie zegarkiem, kurtka itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Czytając te wszystkie poprzednie odpowiedzi a w szczególności osobników krytykujących samodzielne prace i zrobienie czegoś w 100% sprawnym za jedną dziesiątą ceny to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera (chociaż nie jestem z Kielc) wydaje mi się, że jak ktoś zrobi coś dobże i tanio to chyba chwała mu za to. A tak wogóle to może według niektórych trzeba najpierw zlikwidować istniejącą na tym forum część o poradach jak naprawić samemu, a potem wprowadzić ustawę w sejmie zamykającą wszystkie serwisy poza ASO i składy typu INTER CARS. Jak kogoś stać to i JEST GŁUPI to kupuje tylko w aso. a jak ktoś pomyśli to poszuka pogłówkuje i stać go na coś lepszego jak zaoszczędzi niż e34 jak kolega flash. Gdyby nie kupował w aso pewnie by jeździł e60.

Pozdrawiam całą beemkowską brać. Szczególnie DRUCIAŻY.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie mam cisnienia zeby jezdzic czym lepszym, za to cenie sobie orginalnosc i za wszelka cene bede dazyl do tego aby moje auto bylo orginalne.

osobiscie uwazam ze moje stare ale uzytkowane na orginalnych czesciach e34 posluzy mi dluzej niz twoje obecne i nastepne auto. nie czuje sie gorszy z tego powodu ze nie jezdze e60.

gdybys choc raz byl w aso i porownal ceny dowiedzial bys sie ze wiekszosc detali jest tansza w aso niz u zlomiarzy, nie twierdze ze wszystkie elementy sa tanie, ale naprawde czesto pierwszy telefon do aso jest ostatnim. jak kupilem auto mialem poklejone listwy progowe klejem. 1 kolek kosztuje kilkadziesiat groszy w aso. pewnie klej kosztowal wiecej ale niestety ktos wpadl na pomysl ze poklei. widze ze nie zrozumiales mojej intencji, ale trudno. pozdrawiam.

 

p.s. sam pracuje w autoryzowanym serwisie , co prawda innej firmy i innej branzy i wiem ze wielu rzeczy nie da sie kupic poza aso., to co na rynku jest i tak jest z aso tylko drozsze bo ma 5 posrednikow :twisted2:

 

p.s. dzik, idac dalej twoim tokiem rozumowania do auta najlepiej nic nie inwestowac, niech sie sypie wszystko i do poki nie stanie na drodze nei wkladac ani zlotowki. w ten sposob sie da najwiecej zaoszczedzic no nie? majsterkowiczom gratuluje inwencji tworczej ale nie tedy droga. po prostu powinno byc nas stac na kozystanie z aso po kazdych cenach. moze wkoncu doczekamy sie cudow gospodarczych, czego sobie i wam zycze :clap: ale tego sie doczekamy kiedy przestaniemy byc krajem zlotych raczek, gdzie wszyscy wszystko umieja i nikt nie moze zarobic. w krajach wysoce rozwinietych jest odwrotnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Ja pomalowałem i wyszło naprawdę bardzo dobrze.

 

Tu masz link:

http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=50504&postdays=0&postorder=asc&start=60

 

Szczerze to nawet nie pomyślałem o ASO bo byłem pewnien wysokiej ceny ale widze strasznie nie jest.

Wiem jedno - satysfakcja!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwie osoby dostały juz ostrzeżenie za słowa które nie powinny paść a nawet jedna omyłkowo ban wiec proszę wyrażajcie sie z szacunkiem dla innych. Kultura to podstawa niektórym jej widać brakuje.

 

Masz dwa wyjścia załatwić używane listwy miałem nawet takie na stanie jeszcze nie dawno w tym kolorze albo pomalować jak zrobi ci to lakiernik w komorze bez pyłowej lakier dwie warstwy wyjdzie super. Bo nie dziwie sie ze nie chcesz dać tyle kasy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.