Skocz do zawartości

Problem z wyświetlaczem


kifiu

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. w mojej nowo nabytej beci jest problem ktory dotknal juz niejednego z was (uzylem opcji szukaj stad wiem ;) ) czyli nie dzialaja mi niektore pixele na liczniku.chcialem zapytac czy ktos z was zna jakiegos elektronika z krakowa lub okolic ktory by sie podjal naprawy lub jakiegos elektronika ktorego juz wyprobowaliscie i mozecie polecic??
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak dobrze zauwazyles to standardowa przypadlosc w e34, na poczatek mozesz sprobowac rozebrac zegary i przeczyscic styki przy wyswietlaczu - czasami pomaga, jak to nie poskutkuje to polecam rozejrzec sie po szrotach, czesto mozna znalezc zdrowe egzemplarze za niewielkie pieniadze
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja znowu mam problem z tym ze jak odpale auto to wszystko gra (jak z salonu) a jak sie nagrzeją to znikają aż do momentu aż zrobi się jedno mleko

 

na drugi dzień odpale znów widzę wyraźnie i tak w kółko :) na allegro ktoś się zajmował tym kiedyś - ale trzeba było wysyłać zegary czekać itp.

(OO)=== OO===(OO)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skontaktowalem sie z gosciem z allegro z tej aukcji:

 

http://moto.allegro.pl/item270907015_wyswietlacz_opel_omega_vectra_bmw_naprawa.html

 

i po wstępnej rozmowie mówi że koszt to około 100-150zł.jeśli nie znajdę dobrych zegarów gdzieś na allegro to wysyłam mu swoje i podziele się wrażeniami.Czas trwania naprawy takiej usterki to około tygodnia.dam znać jak się sprawa rozwinęła.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli macie zegary z tzw. "uśmiechem" (jak ktoś je ma to skojarzy o co chodzi), to radziłbym nastawić się na jakieś dobre używki. Ja miałem dokładnie takie objawy jak Skidmarks i naprawa okazała się porażką. Okazało się, że na płycie głównej jest coś uszkodzone i to w taki sposób że nawet wymrażanie poszczególnych części nie pokazało miejsca uszkodzenia. Skończyło się na zakupie następnych zegarów.
$M$
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka tez mam problem z licznikiem a konkretnie z podswietlaniem przebiegu auta i przejechanych kilometrów mimo wymiany zaróweczek na nowe dalej nic dodam ze wszystkie cyferki sa widoczne lecz nie sa podswietlane moze ktos spotkał sie juz z takim problemem i zna rozwiązanie mysle nad zastosowaniem pewnego patentu a mianowicie pociągniecie zasilania od zarówek podswietlajacych cały licznik co myslicie o tym??????

 

POZDRO

Radek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie skontaktowalem sie z gosciem z allegro z tej aukcji:

 

http://moto.allegro.pl/item270907015_wyswietlacz_opel_omega_vectra_bmw_naprawa.html

 

i po wstępnej rozmowie mówi że koszt to około 100-150zł.jeśli nie znajdę dobrych zegarów gdzieś na allegro to wysyłam mu swoje i podziele się wrażeniami.Czas trwania naprawy takiej usterki to około tygodnia.dam znać jak się sprawa rozwinęła.

 

ja byłem osobiście u gościa oczywiście wszystko ok. gość rzeczowy naprawił za dwie godz.dał pól roczną gwarancję i rzeczywiście cieszyłem się pół roku teraz znowu piksele znikają i kiedyś przy okazji znowu muszę gościa odwiedzić koszt naprawy 150 zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

siemka tez mam problem z licznikiem a konkretnie z podswietlaniem przebiegu auta i przejechanych kilometrów mimo wymiany zaróweczek na nowe dalej nic dodam ze wszystkie cyferki sa widoczne lecz nie sa podswietlane moze ktos spotkał sie juz z takim problemem i zna rozwiązanie mysle nad zastosowaniem pewnego patentu a mianowicie pociągniecie zasilania od zarówek podswietlajacych cały licznik co myslicie o tym??????

 

POZDRO

Radek

 

Siema Radziu!

Na Twoim miejscu, sprawdziłbym czy dochodzi prąd do tychże żaróweczek. Musisz tylko wziąć pod uwagę, kwestię uniknięcia błędów poduchy itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.