Skocz do zawartości

Wycieraczki do BMW 5 (E39) 0d 1996r. oryginał


sabinka2310

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

 

oryginał zawsze jest najlepszy -potwierdzam : zaden bosch, żaden srosz, ttylko BMW

 

chciales chyba napisac znaczek BMW czy wszystko sie robi w firmie BMW :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no, oferta całkiem całkiem :)

Dla mnie ciekawsza od tej oferty byłaby informacja, gdzie się kupuje taki komplet, żeby przy odsprzedaży za 100zł jeszcze na tym zarabiać ? (skoro taki sam komplet w ASO kosztuje, jeżeli się nie mylę, prawie 170zł) :-)

Pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał wyraźnie że cena jest za sztukę.

W serwisie cena brutto wynosi 80 zł, a przy odrobinie dobrej woli pana z którym rozmawiamy , kupimy za 70.

Żaden interes.

Jak chcecie to ja mam po 90 zł + koszt wysyłki :)

 

Moim zdaniem wyraźnie w tej aukcji (nr all. 280177144) jest napisane:

"Wycieraczki są oryginalne i zapakowany w oryginalny kartonik cena 100PLN za komplet + koszt wysyłki"

 

Poza tym pierwszy raz słyszę o targowaniu się w ASO o obniżenie ceny...(lub o wysokości ceny w zależności od dobrej woli sprzedającego w serwisie)

 

powtórzę i sprecyzuję: wg mnie cena z VAT w ASO towaru nr 61619070579 to: 168.99 zł

Stąd, ciągle zastanawia mnie, gdzie można dostać taki komplet, żeby przy sprzedawaniu go za stówę jeszcze mieć jakiś zarobek? (przecież ktoś nie robi tego charytatywnie)

Inna sytuacja jest, jeżeli miałoby to być jednak 100zł (czy nawet Twoje 90zł) za jedną wycieraczkę z kompletu, to jaki wtedy miałby być w tym interes dla kupującego (skoro w ASO jest taniej)?

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Ja kupowałem taki komplet wycieraczek na allegro jakiś 8miesięcy temu i zapłaciłem 110 zł z przesyłką ,po otrzymaniu przyjrzałem im sie dokładnie porównując z moimi starymi i były Idealnie takie same no powiem jedno nie mam absolutnie żadnych zastrzeżeń bo do dziś zbierają idealnie.Prawdę mówiąc też się zastanawiam skąd te wycieraczki są ale to nie przesądza że są do d...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...Prawdę mówiąc też się zastanawiam skąd te wycieraczki są ale to nie przesądza że są do d...

 

Naturalnie piotrek1, zwłaszcza jeżeli piszesz, że w porównaniu z oryginałem to też wygląda na oryginał, to zakładam, że tak jest. Interesuje mnie tylko, gdzie można się zaopatrzyć w jeszcze tańsze części. Jakbym to wiedział, może założyłbym na własny użytek sklep z oryginałami do mojego autka (rozszerzając nawet w tym celu moją działalność gosp.) :)

pozdrawiam

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko wycieraczki więc czy bosch czy valeo czy BMW to nadal są tylko wycieraczki. Kwestia tylko plastików do montażu...

Niezgodzę się z Tobą kolego. Kupiłem kiedyś do Mercedesa okulara w serwisie oryginalna wycieraczkę BOSCH. Po 3-ch miesiącach zaczęła rozmazywać szybę . Totalna porażka. Teraz do BMW parę miesięcy temu zakupiłem wycieraczki Valeo i powiem szczerze że jestem bardzo zaskoczony dokładnością ścierania. Naprawdę polecam te wycieraczki. Kosztowały 165 zł ale było warto.

Sprzedam nową uszczelkę miski olejowej Elring do silników M50, M52 Vanos.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym pierwszy raz słyszę o targowaniu się w ASO o obniżenie ceny...(lub o wysokości ceny w zależności od dobrej woli sprzedającego w serwisie)

To w takim razie jeszcze mało słyszałeś :wink:

Radzę Ci następnym razem "walczyć" o rabat w ASO, szczególnie gdy już coś wcześniej tam kupowałeś. W zależności od części ja uzyskiwałem rabaty od 10 do 30%.

Wracając do wycieraczek ważny też jest stan szyby, wpływa znacząco na długość ich życia.

W każdym razie te oryg. (z ASO) w e34 i e39 spisywały się u mnie znakomicie, jeżeli w aukcji są takie same to polecam. Choć ja zawsze kupowałem w ASO.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość napisał wyraźnie że cena jest za sztukę.

W serwisie cena brutto wynosi 80 zł, a przy odrobinie dobrej woli pana z którym rozmawiamy , kupimy za 70.

Żaden interes.

Jak chcecie to ja mam po 90 zł + koszt wysyłki :)

 

Moim zdaniem wyraźnie w tej aukcji (nr all. 280177144) jest napisane:

"Wycieraczki są oryginalne i zapakowany w oryginalny kartonik cena 100PLN za komplet + koszt wysyłki"

 

Poza tym pierwszy raz słyszę o targowaniu się w ASO o obniżenie ceny...(lub o wysokości ceny w zależności od dobrej woli sprzedającego w serwisie)

 

Huh? :shock: Przecież w ASO już od drzwi trzeba trąbić "rabat", "discount" etc...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To w takim razie jeszcze mało słyszałeś :wink:

Radzę Ci następnym razem "walczyć" o rabat w ASO, szczególnie gdy już coś wcześniej tam kupowałeś. W zależności od części ja uzyskiwałem rabaty od 10 do 30%...

 

W takim razie chyba wciąż za mało słyszałem... Może łatwiej będzie mi uwierzyć, jeżeli jeszcze ktoś napisze, że w Bawaria Motors w Katowicach albo Warszawie uzyskał rabat przy zakupie jakiejś części.

Atmosfera w BawariaMotors katowickim jest może nawet fajna, ale mimo to nie skłania do dyskutowania o cenach podczas kupowania.

Jak dotąd, raz mi się zdarzyło, że poinformowano mnie o niższej cenie czegoś (poduchy tylnej belki ze 120zł na 80zł), ale wynikało to ze zmiany ceny, a nie rabatu.

Pozdr.

moje BMW (the SILVERY)

E34 520i M20 (R6 12V) Lachssilber Metallic, Chrome-line, 1988r., pasja /klasyk, żółte tablice/

E39 525i M54 (R6 24V) Touring, Titansilber Metallic, Shadow-line, 2000r., daily driving

podpis.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rabaty o których pisałem, uzyskałem w Inchcape w W-wie.

W innych ASO (innych marek) jeżeli tylko wcześniej coś kupowałem to jakiś rabacik też był.

Za darmo też można coś dostać, ale są to tylko ramki pod tabl. rejestracyjne.

pzdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To są tylko wycieraczki więc czy bosch czy valeo czy BMW to nadal są tylko wycieraczki. Kwestia tylko plastików do montażu...

Niezgodzę się z Tobą kolego. Kupiłem kiedyś do Mercedesa okulara w serwisie oryginalna wycieraczkę BOSCH. Po 3-ch miesiącach zaczęła rozmazywać szybę . Totalna porażka. Teraz do BMW parę miesięcy temu zakupiłem wycieraczki Valeo i powiem szczerze że jestem bardzo zaskoczony dokładnością ścierania. Naprawdę polecam te wycieraczki. Kosztowały 165 zł ale było warto.

 

Zgadzam się z Tobą całkowicie bo sam słyszałem o bosch'u złe opinie i je przyjąłem do wiadomości, ale na myśli miałem to że wycieraczki to jest mały szczegół w samochodzie który zawsze można wymienić i bezpośrednio nie wpływa na stan autka :|

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.