Skocz do zawartości

H7 Philips X-TREME POWER


jacacity

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów !

 

Moje pytanie dot. żarówek H7 Philips X-TREME POWER, niestety nie znalazłem

postów na ten temat, więc pytanie moje-czy ktoś używa tego typu żarówek ?

proszę o opinie na ten temat, porównanie do np. NIGHT GUIDE lub innych H7.

Dodam że nie jestem zwolennikiem "ksenonów" z Tesco lub innego Reala tylko interesują mnie żarówki faktycznie polepszające widoczność podczas jazdy nocą i przy niesprzyjających warunkach typu deszcz, śnieg.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
polecakm wejsc na strone philipsa i poczytac o kazdej z zarowek. xtreme power maja dosc krotka zywotnosc, teoche lepsza maja blue vision. najlepsze moim zdaniem to night guide wydluzona zywotnosc i dobre swiecenie. osobiscie mam blue vision. jednak po niecalym roku jedna sie spalila. nastepnym zakupem bedzie night guide. wg philipsa wytrzymuja najdluzej :roll:

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam u siebie NIGHT GUIDE, i swieca tak jak o reklamuja na stronie Philipsa 3 swiatlami, zoltym oraz niebieskim bo te sa najbardziej widoczne, swieca w nocy rzeczywiscie troche dalej i odrazu jaka roznica mi sie rzucila w oczy to to ze strasznie i duzo lepiej swieca na boki, bardzo dobrze pobocze oswietlaja, maja duzo szerszy kat widzenia niz zwykle zarowki H7, jezeli komus niezalezy na wygladzie zarowek, chodzi mi o zarowki typu blue vision bo one rzeczywiscie swieca bardzo fajnie na niebiesko, to te moge polecic, bo wczesniej tez mialem blue vision ale wkurzalo mnie ze po niecalym roku one sie przepalaja i to juz mialem z 5 zestawow w roznych samochodach i to samo, rok niecaly rok i sie przepalaja, tylko uwaga przy ich zakupie bo sa inne do reflektorow soczewkowych a inne do refleksyjnych (odblaskowych).

Ogolnie Polecam zaroweczki :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dwa lata temu z regularnością 3 miesięcy zmieniałem osramy cool icy lub cool blue (albo jakoś tak). Fajnie świeciło ale krótko i drogo. Teraz mam vision plus i blue vision, już od roku i pewnie zaraz się poprzepalają. :worried: Także kupię night guidy :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
to powodzenia w dalszym jezdzeniu, ich zywotnosc jest slaba, nawet sam producent to zaznacza, blue vision swieca okolo roku przy dobrych ukladach, mieszkam w holandii gdzie nie ma obowiazku jazdy na swiatlach cala dobe a mimo tego niecaly rok i szlag trafil jedna. nastepny zakup nightguide najdluzsza zywotnosc w porownaniu do jakosci swiecenia. tym bardziej ze philips tanich zarowek nie ma. a raczej nie usmiecha mi sie wymiana co 9 miesiecy zarowek za 60 zl.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam bo tak czytam posta i sie zastanawiam jakie oznaczenie maja zarowki do mojego compacta z 95r??h7?h1?hb4?bo czytam i widze zee h7 a jak sprawdzalem na stronce philipsa to wyszlo mi hb4???-chodzi mi o swiatla mijania.daje linka do stronki http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/car_which_lamp_to_buy.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl

a i jak mozecie to powiedzcie ktore swieca dobrze i wygladaja jak xenony(pewnie powiecie blue vision ale czy nie jest przesada z tym niebieskim?czy dobrze tio wyglada z perspektywy kierujacego innym autem badz przechodnia?)glownie chodzi mi o efekt wizualny-ma wygladac jak drogie nowoczesne lampy w drogich nowych autach i ma swiecic by widziec co przedemna :lol:

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja sie zapytam bo tak czytam posta i sie zastanawiam jakie oznaczenie maja zarowki do mojego compacta z 95r??h7?h1?hb4?bo czytam i widze zee h7 a jak sprawdzalem na stronce philipsa to wyszlo mi hb4???-chodzi mi o swiatla mijania.daje linka do stronki http://www.lighting.philips.com/pl_pl/consumer/carlighting/1_car_lighting/car_which_lamp_to_buy.php?main=pl_pl_consumer_lighting&parent=89083467512&id=pl_pl_car_lighting&lang=pl

a i jak mozecie to powiedzcie ktore swieca dobrze i wygladaja jak xenony(pewnie powiecie blue vision ale czy nie jest przesada z tym niebieskim?czy dobrze tio wyglada z perspektywy kierujacego innym autem badz przechodnia?)glownie chodzi mi o efekt wizualny-ma wygladac jak drogie nowoczesne lampy w drogich nowych autach i ma swiecic by widziec co przedemna :lol:

Chcesz miec drogie nowe auto to je kup :doh:

Xtremy czy bluevisiony swieca na mocno biale swiatlo ja tam nic z niebieskiego nie widzialem. jesli chcesz miec efekt xeneno to kup zestaw xenonow na allegro, oczywiscie musisz miec soczewke w lampie do tego.

http://www.bmwpasja.pl

Nowe foty w galerii


BMW EuroTrip (46 BMW Club Europatreffen )

http://pl.youtube.com/watch?v=R2BJ8VX0qto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
i spryskiwacze reflektorow i samopoziomowanie. inaczej problemy z palami. nie osiagniesz ze zwyklej zarowki halogenowej efektu xenon. jak swieca na niebiesko mocno to w nocy a szczegolnie jak pada to gowno widac. wiem bo przekonalem sie na wlasnej skorze. wypiepszylem je po pierwszej jezdzie w nocy w deszczu. jak natomiast chcesz wiedziec jakie masz zarowki to wyciag jedna i przecyztaj na niej oznaczenie i problem z glowy. bedziesz wiedzial w 100%. polecam ci nightgude z philipsa lub blue vision ktore daja biale swiatlo. a o efekcie xenonu zapomnij. bo wyglada to strasznie wiesniacko jak ci lampy zwykle swieca na niebiesko a i twoje i innych bezpieczenstwo na drodze jest mniejsze.

🙃🙃

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szwedu spokojnie-to co napisalem o noiwych autach i lampach to rzecz jasna duza przesada z kęsem ironii-...............................................................dzieki koledzy za podpowiedzi -pytalem sie o zarowki wlasnie po to by uniknoc niebieskiego (zarowek z marketu)swiatla-nie chodzilo mi o efekt xenonu ,zle sie okreslilem-chcialem wlasnie biale mocne swiatlo i widze ze philips ma ciekawa oferte-chyba zdecyduje sie na night guide.pozdrawiam

mowia Nam ustąp głupszemu-dlatego ten świat wygląda jak wygląda

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/2dcf661d0c724a2d.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.