Skocz do zawartości

Zobaczcie jaka masakra ;]


Jayu

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
a mnie sie wydaje ze te negatywne wypowiedzi zazdroscia zalatuja :? mnie sie ona osobiscie bardzo podoba,bo mam bardzo podobna na orginale ac schnitzer i uwazam ze niemiecki tuning w tym przypadku dal o sobie znac! pewnie wolelibyscie zalozyc lexusy do tylu i felgi ronal,to bylby to rarytas...zastanowcie sie ludzie co obrazacie...

 

po prostu części forumowiczów nie stać by było na takie auto i muszą sobie jakoś ten fakt wytłumaczyć, że felgi nie te, lampki tylnie nie pasują albo bo brewki ma!!!! :shock: sami tymczasem jeżdzą autami niczym nie różniącymi się od siebie. Przepraszam ale nie potrafię tych waszych docinek inaczej zintetpretować. Bo chyba nikt nie kupuje 316, 318 bo mu tyle mocy wystarcza. A gdyby znów wszystkich było stać na m3 e36 to podaż dawno by się skończyła. Faktem jest że to m3 jest o niebo lepsze niż inne pseudo tuningowane autka. Na pewno każdy z nas po przejażdżce takim samochodem nie wysiadłby z niego obojętnym. Tymbardziej takie detale jak brzydkie lampy/felgi czy brewki nie miałyby już rzadnego znaczenia.

Więcej samokrytycyzmu a później innych oceniać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 105
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

a mnie sie wydaje ze te negatywne wypowiedzi zazdroscia zalatuja :? mnie sie ona osobiscie bardzo podoba,bo mam bardzo podobna na orginale ac schnitzer i uwazam ze niemiecki tuning w tym przypadku dal o sobie znac! pewnie wolelibyscie zalozyc lexusy do tylu i felgi ronal,to bylby to rarytas...zastanowcie sie ludzie co obrazacie...

 

po prostu części forumowiczów nie stać by było na takie auto i muszą sobie jakoś ten fakt wytłumaczyć, że felgi nie te, lampki tylnie nie pasują albo bo brewki ma!!!! :shock: sami tymczasem jeżdzą autami niczym nie różniącymi się od siebie. Przepraszam ale nie potrafię tych waszych docinek inaczej zintetpretować. Bo chyba nikt nie kupuje 316, 318 bo mu tyle mocy wystarcza. A gdyby znów wszystkich było stać na m3 e36 to podaż dawno by się skończyła. Faktem jest że to m3 jest o niebo lepsze niż inne pseudo tuningowane autka. Na pewno każdy z nas po przejażdżce takim samochodem nie wysiadłby z niego obojętnym. Tymbardziej takie detale jak brzydkie lampy/felgi czy brewki nie miałyby już rzadnego znaczenia.

Więcej samokrytycyzmu a później innych oceniać.

 

O czy Wy piszecie? Bo ktos ma inne zdanie niz Wy to go nie stac?! Wyluzujcie... Jak dla mnie swoj samochod mozecie okleic brewkami na kazdej lampie a na kierunki zalozyc osobne brewki i wszystko zakleic folia, a tylna szybe cala zalepic plastikiem i kij mi do tego bo to Wasze samochody i Wam maja sie podobac, ale nie kazcie by i mi sie takie cos podobalo. I nie pisze z zawisci bo lata mi kto czym jezdzi, sobie wstyd robi, mi podoba sie BMW w czystej serii a jak ktos tak chce przerabiac BMW to ja mu powiem, mozg sobie przerob a genialnej konstrukcji nie tykaj. Jakby to BMW bylo mniej zapchane wszystkim to powiedzialbym ze jest ladne, ale nie jest i to jest moje zdanie wynikajace z mojego poczucia estetyki a nie z zawisci. To sa wzory do nasladowania:

 

%5B640%3A480%5Dhttp%3A//www.resem.net/img/IMGP0655.JPG

 

http://www.e36-talk.com/showthread.php?t=11895

 

http://www.e36-talk.com/showthread.php?t=11715

 

Ta z trzeciego linku niemal identyczna ja to Wasze cudo, niby tez polerowany rant, tez ciemna i z M-pakietem ale brakluje syfu (czytaj. brewek, folii na lampach itd...) jedyny minus to folie na szybie ale tak to mucha nie siada, bardzo gustownie zrobiona, i co da sie?! Da sie!!! Tak sie przerabiac BMW powinno, z odpowiednim podejsciem, jak do kobiety, delikatnie i z wyczuciem, a jak chcesz gwalcic to kup sobie calibre... Tak uwazam i taki mam gust bo taki chce miec wiec bez kompleksow stwierdzam ze majac do wyboru ta czarne cos a swoja wybralbym swoja bo taka mi sie podoba, i wole serie nie rozniaca sie niczym od innych BMW niz wyrozniajacy sie szpetnoscia twor, swoja droga BMW w czystej serii trudniej teraz znalezc niz "stuningowane", wiec nie wiem kto jest bardziej oryginalny... I na koniec, to moje zdanie a jak ktos sie z nim nie zgadza to ma do tego swiete prawo a ja nie bede na podstawie jego opini ocenial zasobnosci jego portfela oraz tego na co go stac a na co nie i czemu jezdzi takim samochodem a nie innym... Nie wydaje mi sie by ktorykolwiek mial zdolnosci do tworzenia portretow psychologicznych na podstawie samochodu wiec jak chcecie by kazdy sie z Wami zgadzal to chyba sami musicie sobie zakladac tematy i odpisywac na swoje wpisy bo inaczej zdania zawsze beda podzielone...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
... Nie wydaje mi sie by ktorykolwiek mial zdolnosci do tworzenia portretow psychologicznych na podstawie samochodu wiec jak chcecie by kazdy sie z Wami zgadzal to chyba sami musicie sobie zakladac tematy i odpisywac na swoje wpisy bo inaczej zdania zawsze beda podzielone...

 

i tu masz rację, nigdy tak nie będzie, że wszyscy będą za tak albo za nie, choćby nie wiem jak ładną bejkę pokazać znajdzie się ktoś komu coś nie podpasi i na odwrót, :D najważniejsze żeby nam się nasze własne auta podobały...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i tu masz rację, nigdy tak nie będzie, że wszyscy będą za tak albo za nie, choćby nie wiem jak ładną bejkę pokazać znajdzie się ktoś komu coś nie podpasi i na odwrót, :D najważniejsze żeby nam się nasze własne auta podobały...

 

Eeee, myślę, że jak postawisz do ogladania standardowego fabrycznego klasyka, to się nikt nie przyczepi.

Auto, o którym tu była mowa nie podoba mi się. Ciekawe też, dlaczego nie wlepił zdjęcia komory silnikowej. Boję się, że można tam zobaczyć "sportowy filtr stożkowy".

Ponadto wygląd to raz, ale po co grzebać przy fabrycznym wydechu M?

Kai
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem tak... To BMW byloby ladne gdyby:

- nie mialo przyciemnionych swiatem tylnych tylko zalozone z bialym kierunkiem,

- nie mialo ciemnych szyb,

- nie mialo tych nalepionych paskow,

- felga jest ok, jakby byla normalnie polakierowana a nie polerka (czy chrom) i czern do tego, po prostu nie podobaja mi sie czarne felgi...

- brak plastikowych "kwiatkow"

Jesli tak by byla zrobiona powiedzialbym ze jest zrobiona z gustem, a tak niestety jest przeladowana. Kiedys Saku82 ogladalem galerie Twojej Bimki i szczerze powiem ze bardzo dobra robota :cool2: Tylko brewki, ale nic nie mowie :silenced: Nie wiem jak teraz wyglada Twoj pojazd ale jesli tak jak na zdjeciach to takie cos sie milo oglada, a taka jak z linku na poczatku, noniestety, jak kwiatek do korzucha, niby datale ale raza i psuja efekt...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie to auto jakieś szczególnie ładne nie jest, ale tu głównie chodzi o to że brzydkie też nie jest. Ale tak przy okazji nikt mnie nie przekona że auta BMW tuningowane przez Schnizera, Alpinę czy Hamanna są gorsze niż seria wniosek z tego taki że zwykła seria ideałem nie jest i da się to poprawić tylko trzeba wiedzieć jak to zrobić i wydać przy tym taką kasę że nawet 10 razy przebije wartość auta. Jak się tego nie ma to lepiej serię zostawić bo też jest ładna.
BMW forever!!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.