Skocz do zawartości

Sprowadzenie auta


probes

Rekomendowane odpowiedzi

Sprzedaje ten przyszły szwagier,ale dla mnie za drogo.

 

Powiedzcie mi ,czy to mozliwe ,bo Radek (ten z którym mam jechac) mówi że najpierw bierzemy tablice,a później szukamy auta.Chyba powinno być odwrotnie.Twierdzi że jednego dnia 2 auta kupimy igły ,bo jeszcze ktoś ma jechać.Nie wiem czy tam coś już nie będzie ustawione czekało.Dziwią mnie te tablice ,że najpierw wyrabiamy i ta pewność zakupu jednego dnia.

 

Jak wylozysz na tablice to juz raczej auto kupisz, bo szkoda ci bedzie wyrzucac kasy na blachy i wrocic z niczym.

 

E36 nie mialem ugadanej, szukalem od poniedzialku do piatku ( w sumie czwartku, ale kupilem wieczorem wiec rejestracja i tak piatek ).

E39 byla zarezerwowana z ogloszenia prywatnego, czlowiek uczciwy, przytrzymal.

 

Auta w niemczech sa tak przebrane ze bedzie Ci ciezko, szczegolnie jesli dysponujesz malym budzetem.

 

 

pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi ,czy to mozliwe ,bo Radek (ten z którym mam jechac) mówi że najpierw bierzemy tablice,a później szukamy auta.Chyba powinno być odwrotnie.Twierdzi że jednego dnia 2 auta kupimy igły ,bo jeszcze ktoś ma jechać.Nie wiem czy tam coś już nie będzie ustawione czekało.Dziwią mnie te tablice ,że najpierw wyrabiamy i ta pewność zakupu jednego dnia.

 

nie jest to dziwne. sam w taki sposób szukałem auta. Zajechałem rano do Berlina i wykupiłem tablice z zółtym paskiem (nie musisz miec briefu). zapłaciłem za wszystko 70 Ojro. to taniej niz w innych miastach, w Kilonii zapłaciłem kiedyś prawie 100 ojro. :jawdrop:

Pojechałem w miejsca gdzie miałem wyszukane samochody i kupiłem.

montrealblau metallic

http://images32.fotosik.pl/159/5915b878132dde91.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.