Skocz do zawartości

dioda od klocków hamulcowych


cassim

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanie wczoraj zmienialem klocki hamulcowe z przodu auta czujnik od klocków znajduje sie po stronie kierowcy i nadal mi siweci co mam zrobic ?? resetuje sie go jakos ?? czy moze mam walniety czujnik gdy go odlaczylem z wtyczki tez swiecil?? prosze o pomoc i pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie dałeś nowych czujników to niestety ale te stare mogą być już zabardzo zdarte i niesety moze swiecić cały czas ale jeżeli dałeś nowe to nie od razu komtrolka zgaśnie. Ona zgaśnie ale po pewnym czasie bądz spokojny przekręć zapłon kilka razy trochę się przejedz i już napewno zgaśnie. Jeżeli nie masz nowych to zmostkuj wtyczkę, zaizoluj zeby nie naszło brudu i też zgaśnie ale nie koniecznie od razu, bądz cierpliwy zgaśnie napewno.
http://img221.imageshack.us/img221/9561/bmw9bq.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc, czujniczek klockow sie zuzywa,jesli wiec sie zapalil kontrolka to czujnik do wymiany jest. Jesli wymieniles na nowy i sie pali kontrolka nadal, to polecam zajrzec do klockow na tylnej osi, tam tez jest czujnik tym razem po stronie pasazera.

Pozdrawiam

kamil

Pozdrawiam

Kamil



(...)trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc

NIEPOKONANYM...(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

SŁUCHAJCIE JEŚLI KTOŚ WIECOŚ O KONTROLCE OD KLOCKÓW PROSZĘ O POMOC MAM BMW E 36 316 Z ABS I WYDAJE MI SIĘ ŻE JEST TYLKO JEDEN CZUJNIK OD KLOCKÓW MIANOWICIE W LEWYM PRZEDNIM KOLE. CO ZROBIĆ ABY KONTROLKA ZGASŁA I CZY NAPEWNO JEST TYLKO JEDEN CZUJNIK.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
SŁUCHAJCIE JEŚLI KTOŚ WIECOŚ O KONTROLCE OD KLOCKÓW PROSZĘ O POMOC MAM BMW E 36 316 Z ABS I WYDAJE MI SIĘ ŻE JEST TYLKO JEDEN CZUJNIK OD KLOCKÓW MIANOWICIE W LEWYM PRZEDNIM KOLE. CO ZROBIĆ ABY KONTROLKA ZGASŁA I CZY NAPEWNO JEST TYLKO JEDEN CZUJNIK.

Cassim, czy Ty w ogóle przecztałeś co Ci koledzy napisali :?: :roll: A zwłaszcza co napisał m_atrix? Mam wrażenie że nie...

Pozdrawiam

Bastek

Kiedyś: E21 315 '83, E34 520i '90, E34 525iA '92, E36 316i '95, E30 318iT '93, E46 325xi Touring, E91 325i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.