Skocz do zawartości

BMW INTERFEJS SOFT - CKM-EDIABAS-GT1-DIS-SSS i INNE


rOBSOnX

Rekomendowane odpowiedzi

  • Zasłużeni forumowicze
Oki tak zrobiłem zobaczę czy dobrze

A powiedz mi coś o kablach do tego np coś takiego http://motoallegro.pl/diagnostyka-bmw-interfejs-inpa-adapter-20-pin-i1227965309.html co o tym sądzisz bo jestem w tym nowicjuszem i chciałem się poradzić

 

O kablach z allegro nie powiem ci nic, bo to co tam piszą to czasami wyrywa z butów - takie bzdury. Jak chcesz porządny kabel i wsparcie to pisz do nerwusa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 2,4 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Zasłużeni forumowicze
Zrobiłem tak jak mi kazałeś i nic dalej jest to nie aktywne i nie mam pojęcia co mam zrobić odezwę się jutro bo musze lecieć do roboty

Pozdro :D

 

Zainstaluj dis od nowa, jak robisz nakładkę to świruje. Czyli basa 44 i zmodyfikowany V57, upewnij się czy twój dis V57 jest GB czy USA, pliki sa do GB

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@piotrek1

a jaka jest mozliwosc przestawienia tego protokulu na Fister i mw na off-czy jakos tam, w tej wersji Bazy V52- tam nie ma tego tajemniczego menu i w takiej sytuacji nie moge wejsc w Car & key memory w disie. Ja mam rownolegle zainstalowana druge wersje z Baza v44 i tam moge to przestawic i laczy mi sie bez problemow z tym Car&Key Memory. Zwracam sie z tym pytaniem do ciebie bo ty masz ta sama wersje bazy V52

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
@piotrek1

a jaka jest mozliwosc przestawienia tego protokulu na Fister i mw na off-czy jakos tam, w tej wersji Bazy V52- tam nie ma tego tajemniczego menu i w takiej sytuacji nie moge wejsc w Car & key memory w disie. Ja mam rownolegle zainstalowana druge wersje z Baza v44 i tam moge to przestawic i laczy mi sie bez problemow z tym Car&Key Memory. Zwracam sie z tym pytaniem do ciebie bo ty masz ta sama wersje bazy V52

 

W tej bazie nie ma takiej możliwości, aby zmieniać protokoły, nie jest on a zmodyfikowana jak V44. Nic z tym nie kombinuję bo akurat u mnie koduję z zapalonymi didodami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za szybka odpowiedz.

Ja mam w moim autku pneumatyczne zawieszenie z tylu i prawa strona stoi 1,5 cm nizej jak lewa ,idzie to jakos wyrownac, w impie ta mozliwosc widzialem, ale jeszcze brak mi odwagi zeby tak bez pytania grzebac......wole zeby sie madrzejsi wypowiedzieli :D

Czy istnieje cos takiego jak instrukcja obslugi do Disa? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Wyszukal wszystkie sterowniki jakie mam w aucie, zaznaczyl je na szary kolor i przy niektorych sa znaki zapytania,wykrzykniki albo krzyzyki...prosze mi wytlumaczyc co to znaczy. :D .

 

Naprawde nikt nie wie co znacza te wykrzykniki, znaki zapytania i krzyzyki :?:

 

@szogun 21

Obrazy tych programow sa w spizarni chomika :D - tyle, ze po angielsku.Mialem je ,ale nic nie rozumialem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...... Wyszukal wszystkie sterowniki jakie mam w aucie, zaznaczyl je na szary kolor i przy niektorych sa znaki zapytania,wykrzykniki albo krzyzyki...prosze mi wytlumaczyc co to znaczy. :D .

 

Naprawde nikt nie wie co znacza te wykrzykniki, znaki zapytania i krzyzyki :?:

 

@szogun 21

Obrazy tych programow sa w spizarni chomika :D - tyle, ze po angielsku.Mialem je ,ale nic nie rozumialem.

 

Zapoznaj się z tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a powiedz mi ja coś takiego ściągam z chomikuj BMW MEGA - V39 - DIS GT1 SSS CIP TIS to może będzie dobre

 

Ale powiem ci, ze troszke leniuszek jestes :D

 

Prosze bardzo

 

http://chomikuj.pl/Cris2012

tam jest folder " BMW 3 E46 [Pro.Diagn]"

 

......to napewno jest wszystko po angielsku, ale probuj....

Jezeli chodzi o ten program co sciagasz to- brzmi groznie :lol: czy bedzie dobry? -to zalezy od tego jak TY go bedziesz obslugiwal, ale mnie sie wydaje ze przede wszystkim znajomosc jezyka jest potrzebna. Mozna bardzo narozrabiac jak sie ne rozumie 100% tekstu. :wink:

Edytowane przez markozlo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
a powiedz mi ja coś takiego ściągam z chomikuj BMW MEGA - V39 - DIS GT1 SSS CIP TIS to może będzie dobre

 

Wersja v39 jest dużo trudniejsza w instalacji niż v44 w wersji easy (easyDISv44).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Witam

a jak to sprawdzić czy DIS v57 GB czy USA bo nie mam zielonego pojęcia

 

Montujesz program np. w daemon tools, otwierasz go i tam jest folder z DAT.UK lub DAT.USA, jak masz UK to powinno działać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie mam klopot z podlaczeniem sie za pomoca disa kabel ktory uzywam to przerobiony vag.... soft dziala, glowice wykrywa, 2 skale sie swieca jak trzeba a wiec wybieram diagzoza- seria3- e91 i nic blad 200.199 czy jakos tak...

 

czy ktos mial podobny przypadek?

 

dodam ze kabelek dziala z inpa bez problemu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
panowie mam klopot z podlaczeniem sie za pomoca disa kabel ktory uzywam to przerobiony vag.... soft dziala, glowice wykrywa, 2 skale sie swieca jak trzeba a wiec wybieram diagzoza- seria3- e91 i nic blad 200.199 czy jakos tak...

 

czy ktos mial podobny przypadek?

 

dodam ze kabelek dziala z inpa bez problemu

 

A api test przechodzisz? Podkrec sile sygnalu glowic w emulatorze na 100%

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
sygnal glowic jest podkrecowy i ciagle to samo.... a gdzie powinny byc umieszczone plki ini... ediabas oraz obd moze tam jest cos przestawione

 

to czy masz ediabas poprawnie ustawiony mozesz sprawdzic probujac polaczyc sie INPA z autem.

Pytalem czy API test przechodzisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.