Skocz do zawartości

lekko uderzone z przodu mam kilka pytań...


tejko

Rekomendowane odpowiedzi

witam mam pytanka otoz chcialbym zakupic bmw e60 2004 r lekko uszkodzona z przodu i chce sie dowiedziec czy moge :

1) do niej wlozyc xenony choc ona miala starsze lampy?(zwykle reflektory)

2)czy sa rodzaje zderzakow na lampy xenonowe i na zwykle reflektory? (tzn czy jest jakas roznica)

 

jak mozecie to pomozcie :D pozdrawiam Tejko :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

1) mozesz dołozyć xenon choć nie będzie to do końca zgodne z prawem(musiał byś zołozyć spryskiwacze oraz system poziomowania) pozatem będziesz musiał na 100% przeprogramować komputer(naczej xenon będzie Ci zapewne migał) i napewno nie przeprogramują CI go w serwisie

2)zderzaki się róznią tym ze w zderzaku do xenona masz miejsce na spryskiwacze(rowniez pod spodem jest róznica ze ma uchwyty na klapki maskujące do spryskiwaczy) pozatem są takie same

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A czy nie jest czasami tak, że auta bez bixenonów/xenonów również mają spryskiwacze? Albo same zaślepki..widziałem parę taki - może bite i taki zderzak włożony.

Co do kwestii biksenonów to czasami nie jest tak że są xenony i bi xenony adaptacyjne? Nie jestem tego pewien, ale ...

Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Był i chyba jest:D Tak jak napisałeś zabrzmiało jakby e60 już nie była produkowana;) Dzisiaj znowu widziałem bez xenonów i z klapkami...i nie m-pakiet:)
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tomek27 wprowadzasz ludzi w błąd. BI-Xenon to xenon podwojny czyli na światłach mijania jak i drogowych. Jesli by BMW nie oferowało innych lamp jak bi-xenon to bym ja w swojej miał również bixenony a mam tylko xenon na światłach mijania...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego tomek27 wprowadzasz ludzi w błąd. BI-Xenon to xenon podwojny czyli na światłach mijania jak i drogowych. Jesli by BMW nie oferowało innych lamp jak bi-xenon to bym ja w swojej miał również bixenony a mam tylko xenon na światłach mijania...

 

Hmmm dziwna sprawa. Sprawdzając cennik serii 5 z lat 2003 do dziś jest tylko jedna pozycja dot. ksenonów. Ma kod 522. Ta pozycja to: "Reflektory ksenonowe dla świateł mijania i drogowych". Wiec nie wiem jakim cudem możesz mieć w samochodzie xenon tylko na światła mijania.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwna sprawa... Ja mam w specyfikacji 522 Bi-xenonowe reflektory + reflektory adaptacyjne. Adaptacyjne są na pewno, ale gdy włączam długie świecą bardziej na żółto.. w serwisie mówili że muszą się odpowiednio nagrzać... Auto bezwypadkowe... nie wiem o co chodzi...
Sprzedam Hondę Civic Sport 1.4, salon PL, bezwyp., I właściciel, 80 tys. km - info PW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.