Skocz do zawartości

Jak znalez igielke???


Rekomendowane odpowiedzi

witam

mam 19 lat i niedawno kupilem sobie bmw e32 750i i chcial bym zmienic na e36 320 150km i chodzi mi oto na co patrzec zeby nie kupic z przetyranym silnikiem i zeby nie byla zlozona z 2 bmw najbardziej chodzi o silnik podajcie wasze rady tak aby po chwilowej jezdzie wyczuc czy cos jest nie tak i gdzie najlepiej szukac

dzieki za odpowiedzi i sorrki jezeli byl juz podobny :cool2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak pobrać ten plik?

Nie chce mi się tam logować, zapisywać itd, czy jest jakiś sposób na pobranie bez zapisywania się tam?

 

Na stronie, która się otworzy wpisujesz kod (kod jest pod linkiem "Report Abuse") i klikasz submit. Potem trzeba chwilę poczekać aż pojawią się linki: 'Download file from USA Mirror', 'Download file from Europe Mirror' - klikasz jeden z nich i pobierasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam 19 lat i niedawno kupilem sobie bmw e32 750i i chcial bym zmienic na e36 320 150km i chodzi mi oto na co patrzec zeby nie kupic z przetyranym silnikiem i zeby nie byla zlozona z 2 bmw najbardziej chodzi o silnik podajcie wasze rady tak aby po chwilowej jezdzie wyczuc czy cos jest nie tak i gdzie najlepiej szukac

dzieki za odpowiedzi i sorrki jezeli byl juz podobny :cool2:

 

 

dobre ,dziecko jezdzace takim potworkiem :twisted2: zabraklo funduszy na paliwko??? nic ,tylko pogratulowac glupoty :clap:

PS .zastanawiam sie ,czy przed kupnem 750ki tez zadawales takie pytani?????? :doh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam

mam 19 lat i niedawno kupilem sobie bmw e32 750i i chcial bym zmienic na e36 320 150km i chodzi mi oto na co patrzec zeby nie kupic z przetyranym silnikiem i zeby nie byla zlozona z 2 bmw najbardziej chodzi o silnik podajcie wasze rady tak aby po chwilowej jezdzie wyczuc czy cos jest nie tak i gdzie najlepiej szukac

dzieki za odpowiedzi i sorrki jezeli byl juz podobny :cool2:

 

 

dobre ,dziecko jezdzace takim potworkiem :twisted2: zabraklo funduszy na paliwko??? nic ,tylko pogratulowac glupoty :clap:

PS .zastanawiam sie ,czy przed kupnem 750ki tez zadawales takie pytani?????? :doh:

 

Dlaczego obrażasz podwójnego Daniela?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Absolutnie Go nie obrazam!!! poprostu smiesza mnie mlodziki,ktorzy kupuja sobie takie auta,a potem placza,bo ni ma na benzynke ,zeby :se"polansowac :doh: Do czego 19stolatkowi BMW 750??????? :mad2: Do jazdy do szkoly,na studia :clap: Nie sadze,zeby ktos sie skusil na zamiane 750ki na 320ke :mrgreen: Mogl najpierw sobie poczytac podobny temat : jakie BMW dla 18sto latka????? :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Puchatek26, piszac 'tylko pogratulowac glupoty' JAK NAJBARDZIEJ obrazasz tego, o kim to piszesz.

A do czego komu 750, M5 czy Aston Martin DB9, to wybacz, ale ani nie Twoj, ani nie moj interes.

Ani ten temat, ani to forum nie sluza do zagladania komukolwiek do kieszeni.

Albo rozmawiamy o tym, jak kupic zadbane E36 320i, albo zamykam temat.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciał 750i to kupił, czemu zakładasz że go nie stać?

Jak miałem 18 lat kupiełem 735i z 81 roku to dopiero było wariactwo, ale takie prawa wieku :D

Moim zdaniem to nic nadzwyczajnego, a ze sprzedaje, coż nie jeden 40 latek nie utrzymał by takiego potwora, i nie chodzi tylko o benzynę o te wydatki mozna pzrewidzieć ale o części :(

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coz, 750 to piekne auta nawet nie drogie w zakupie. problem zaczyna sie juz przy placeniu OC. w tym wieku to cos kolo 2000 wyjdzie. jak sie okazuje ze to prawie polowa ceny, ze auto nie pali 13 litrow jak sprzedajacy obiecywal, ze jednak te 15 auta to nie igielki to glowka zaczyna pracowac

 

p.s. ja w wieku 19 lat kupilem peugeota 604 o pojemnosci 2700. glupota tego nie moge nazwac bo ublizylbym glupcom :-) to bylo cos gorszego.

 

---------------------------

wracajac do e36, nie da sie kupic igielki za male pieniadze. albo ktos ma super egzemplarz i nie chce go sprzedac albo zaczynaja sie schody i sprzedaje. zadko jest okazja ze ktos ma igielke i sprzedaje bo potrzebuje np na przeszczep dla dziecka.

nie ma sie co oszukiwac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.