Skocz do zawartości

alarm


Rekomendowane odpowiedzi

Witam, kupilem auto no i oczywiscie potrzebuje alarm.Ale jaki czy wystarczy mi tylko alarm bmw czy mam szukac innego.Pzdr

Mi do e46 założyli SEO, nie ma dodatkowych pilotów, wszystko obsługiwane z kluczyka, działa jak oryginalny alarm BMW.

Pozdrawiam

Krzysiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

can nie jest lepszy tylko po prostu prostszy w montazu, niestety i latwiej takie auto ukrasc.

co do exusa to jedna z lepszych firm w klasie sredniej. seo jest lepsze ale niestety drozsze. exus jednak przy nizszej cenie oferuje wiecej bajerow- funkcji mozliwych do wykozystania przez uzytkownika.

 

montujac zabezpieczenie odpowiedz sobie na 1 pytanie, chcesz miec alarm czy zabezpieczone auto. to nie to samo.

 

p.s. w najnowszych exusach brakuje mi niestety kilku fajnych funkcji.

p.s.s. nawet najgorszy alarm zamontowany pozadnie jest lepszy 100razy od najlepszego alarmu zamontowanego niedbale.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgadzam sie z tobą kolego, ale nadal uważam że exus to lipa w porównaniu z ALARMAMI.

Wiem że to nie ta klasa cenowa i nie o tym tu mowa.

Montowałem kiedyś exusy i to straszna lipa, wogóle wszystkie chińskie alarmy to lipa, dlatego zawsze polecam sprawdzony sprzęt.

 

A jeszcze z tego co zauważyłem chcesz to dać do e91.

O czym my mówimy auto za grubą kase , a chcesz ja zabezpieczyć alarmem za kilka zł.

 

Ja bym do tego GPS wsadził, zniżki przy AC dostaniesz takie że masz system za darmo, a jeszcze inni martwią się o twoje auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.