Skocz do zawartości

[PROBLEM] Przekładnia kierownicza...


Bullitt

Rekomendowane odpowiedzi

Mam problem z przekładnią kierownicza taką jak ta:

 

 

http://www.realoem.com/bmw/showparts.do?model=HE51&mospid=47384&prod=19940100&btnr=32_0673&hg=32&fg=10

 

Ni e wiecie czy mozna to rozebrac i wymienić łozysko na którym jest luz i oring?

 

Zawsze to taniej niz kupic nowa z niewiadomego źródła...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc,

Z tego co wiem,lozysko mozna zmienic, gorzej jesli masz wyrobione cos poza lozyskiem.

Koszty regeneracji przekladni to ok 500-700zl zalezy od warsztatu i okolic.Niestety nie jestem w stanie zadnego polecic,bo osobiscie nie testowalem.

Pozdrawiam

Kamil

Pozdrawiam

Kamil



(...)trzeba wiedziec kiedy ze sceny zejsc

NIEPOKONANYM...(...)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przerabiałem temat. Jeżeli luz nie jest aż tak straszny to lepirj dać sobie spokój. Mam pecha, że ostatnie dwie BMki kupiłem z luzem w układzie kierowniczym. W e30 zrobiłem ale co sie okazało zaczeły się jaja z wyciekami koszt ok 600-1000zł z robocizną w zależności co się spiepszyło (oczywiście nowe części). Po tym zaczeło się dolewanie płynu do wspomagania. Teraz też mam luzik na ok 2 palce ale nie mam zamiaru nic z tym robić, praktycznie juz się przyzwyczaiłem. Także Twój wybór
http://img842.imageshack.us/img842/1250/arto.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

a ja chcialem zapytac jak to jest z przekladnia w samochodach z i bez wspomagania.

mam samochod ze wspomaganiem, ale wydaje mi sie ze skrzywiona jest listwa w przekladni i czuje przeskoki na kierownicy, a na dodatek ciezej pracuje caly uklad. mam tez listwe z e36 w ktorej nie bylo wspomagania i chcialem sie dowiedziec czy istnieje mozliwosc jakos to tak wykombinować zeby ja zalozyc.

bartek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie bawcie się sami w naprawe przekładni , jest w Bielsku - Białej pewna firma , robią przekładnie od dawna i robią to bardzo dobrze,naprawiają zarówno przekładnie jak i listwy.Mają wszystkie orginalne i nowe części , dają do 12 miesięcy gwarancji i mają autoryzację.Polecam.

Adres

R-service

Bielsko-Biała

tel.033 8149495,4965509.

Pare lat temu naprawili mi przekładnie w E39, teraz chcę to auto sprzedać a przekładnia jest idealna.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.