Skocz do zawartości

W tym dziale wieje nudą


Paelo

Rekomendowane odpowiedzi

Zaglądam tu niemal codziennie. Nic tu sie nie dzieje. Przecież własciciele Zetek to indywidualiści, osoby majace zdolnosci do realizowania swoich marzeń. Nasze auta stoją teraz w garażach możemy na nie jedynie popatrzec i czekać wiosny. Ludzie obudzcie się !!! Forum jest do wymiany zdań, pomysłów. Róbmy coś !!!
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wieje nudą bo jest nas mało :) ile moze byc w Polsce Zetek? Myśle ze 200 moze 300...na pewno jakas trzy cyfrowa liczba :)

nie ma co sie dziwic forum śpi bo to nie forum o E36 :P pzdr

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wystarczy żeby 10 % tej liczby tu zagladala to byloby ciekawiej niż w polskim sejmie. Na innych forach aż kipi od pomysłów młodych ludzi.

Tu niestety wiele do zrobienia. Przy okazji, jak umieszcza się fotkę do swojego profilu ?? Na innych forach to prosta sprawa tutaj, nie wiem :cry: .

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przy okazji, jak umieszcza się fotkę do swojego profilu ??

 

Profil -> i na samym dole: "Odnośnik do zewnętrznego Emblematu:

Wpisz adres Emblematu, który chcesz wykorzystać."

http://img214.imageshack.us/img214/7770/z3roadsterturninwheelsln4.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To rzeczywiście marnie. Ale nie ma się co dziwić to autko w większości jest drugim autem , kupowanym dla frajdy. Ja też na codzien jeżdżę innym bardziej normalnym a Zetka jest na weekendy i na lato. Myślę jednak że tych 200 właścicieli trzeba zmobilizować do wiekszej aktywności na tym forum, dlatego napisałem tego posta.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Witam

jestem kolejnym "zarażonym", albo raczej: "nawróconym" z grzesznej drogi niezauważania tego modelu.

Jeszcze zeszłym roku spotkałem pewną osobę, która fascynowała się z3, sama jej nie mając. Ja natimoast byłem raczej sceptyczny.. Od tamtego czasu z uporem maniaka zacząłem zauważać z3 na drogach. Początkowo z myślą "Co w nim ładnego.."?".. No tak. To się musiało tak skończyć. Lipiec 2007 i stało się. Kupiłem. Transakcja nie miała prawa dojść do skutku, ale o tym kiedy indziej.

Jestem właścicielem pięknej, czarnej z3 2.8. Auto ma poszeżany tył, pełną opcję, i dodatki w kokpicie z serii sportowej. Stoi na oponach przód 225x4x17 cali, 245x4x17 (tył). Mam osłonę miękkiego dachu i właśnie sprowadzony windscreen. Spi i czeka wiosny... ale już niedługo się obudzi.. zamruczy cylindrami...

W życiu piękne są tylko chwile..

PS. To prawda co mówią, że na wyposażeniu tego samochodu jest blondynka.. Moja 4 letnia córka mówi o buni "Moje autko".. a jak jej blond włoski rozwiewają się na wietrze, a na oczkach na różowe okulary... Bosko.

Edytowane przez diego_717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie przeczytales dokladnie poezji - nie nasmiewam sie bron boze :cool2: .

 

Jest napisane ze czarna . :cool2:

 

Oj sam takiej szukam w dobrej cenie ...dokladnie takiej ...z3 2.8 najlepiej czarna . Mozesz rzucic na PW gdzie taka udalo Ci sie kupic i za ile ?

 

pozdr.

Piotrek

Wykonuje blasting (czyszczenie kanałów dolotowych) - N54, N55 , diesle N47 i N57.[/size]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , mam to samo , nic tylko licze dni do kwietnia kiedy bedzie można polatac. Teraz tylko mozna popatrzec jak stoi w garazu i posluchac jak silniczek pracuje. No ale zyjmy nadzieja , to juz naprawde blisko !!!
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czesc , mam to samo , nic tylko licze dni do kwietnia kiedy bedzie można polatac. Teraz tylko mozna popatrzec jak stoi w garazu i posluchac jak silniczek pracuje. No ale zyjmy nadzieja , to juz naprawde blisko !!!

 

Wiosna ma drugie imię, kiedy co trzy dni w zimie idzie się do garażu, odsunie pokrowiec, poprzeciera znikome ślady kurzu.. wsiądzie za kierownicę.. I pomyśli.. "dobrze że jesteś moja BB" ---> tu mały komentarz: moja jest czarna, niektórzy mówią "bunia", ja mówię "Betty"... Stąd moja została ochrzczona BB (notabene jak inicjały jej największej zwolenniczki, czyli mojej 4-lo letniej córki:-)))

A na wiosnę.. las, kręta droga, cisza, spokój i ukochana kobieta obok.. A dla dreszczyku: środek miasta, koleś w audi TT kupionym w kredycie na 8 lat , z podstawowym silnikiem nie wiadomo dlaczego czuje zew natury i próbuje napinać wątłe 4 cylindry.... tylko ze nie wie, że blisko 200 koników z tylnym napędem na kapciach 245, dobrze zacięte batem w zasadzie rozwiązuje sprawę....

...ale wszyscy wiemy, że nie o to chodzi.. nie po to kupuje się bb... chodzi o las.. góry.. ech.. wpadam w melancholię...

można też wpaść w kolekcjonerstwo.. zbierać klasyczne roadstery które na trwałe wpisały się w kanon motoryzacji.. jest ich niewiele.. tych, za jeszcze rozsądne pieniądze..

Tak. Jutro moją bb nawoskuję.. należy się jej :-)

 

Z gupia fant.... Kiedy i gdzie się spotykamy???????????

--->WSZYSCY<---!!!

Edytowane przez diego_717
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musze dac przeczytac ten tekst mojej kobiecie. Ona mysli, ze mi kompletnie odbilo na starosc. Dziwi sie jak moge spedzac godziny w zimnym garazu. Pyta czesto co tak dlugo tam robilem. Juz nie tlumacze. I tak tego nie zrozumie. Wosku jutro nie poloze ale zastartuje motorek , niech krwe wypelni zyly !!!!
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz... Ja miałem kosmiczną awanturę po informacji, że kupujemy samochód.. Mam 3 córki (4,5 roku i dwie 14-miesięczne bliźniaczki) i nie mogłem przetłumaczyć mojej żonie, że kupujemy 2 osobowe auto!!!! A teraz? Teraz mówi tak: kochanie, zostawmy dzieciaki i chodź na przejażdzkę (niedziela).. A czasami: kochanie, spotykam się z moją klasą.. moge pojechać naszą (uwaga: "nasza"!!! ---> a jak kupowałem: "po co ci to cholerne auto!!!!") bb...???

Nawrócona...

Ale grzesznikom trzeba wybaczać..:-))))))

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak zaswital mi w glowie pomysl kupna to oczywiscie grzebalem najpierw w necie. Kiedy moja zona podpatrywala co tam robie, oczywiscie mowilem "nie , nie ,no co ty tak tylko patrze" Po miesiacu takiego ogladanie w ktoras sobote wsiadlem do auta i pojechalem do pobliskiego miasta do salonu sportowych autek, tak zeby zobaczyc z bliska. Wzialem aparat i zrobilem pare fotek. Jakis czas potem, znalazlem sprzedawce i pojechalem obejrzec te ktora kupilem. Po powrocie do domu ja juz wiedzialem ale zeby nie bylo gderania zaproponowalem zeby moja zona tez zobaczyla to cudo.Tydzien pozniej pojechalismy juz razem. Czekalismy na nia na parkingu. Jak tylko pojawila sie na rondzie i poprzedni wlasciciel robil nia runde , moja pani powiedziala od razu -ona bedzie nasza. I tak sie stalo za kilka dni stala juz w garazu i moglismy sie nia cieszyc. Latem jezdzimy nia wszedzie. Nawet rano do pracy chce sie wstac i bryknac przez miasto. Nie ma slow zeby to opisac.
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli na zdjęciu to Twoje cacko to masz piękne autko.. Czekam aż admin pozwoli mi dodać obrazek. Mam dosyć już zimy.

Jedyne co teraz robię to kupuję kilka dodatków, patrzę i zapalam silnik. Lubię jak po kopnięciu gazu bezwładność dużego silnika kiwa autem na prawo (to w końcu rzędówka).

Faktycznie to forum jest troche niemrawe.. ale jeszcze kilku takich fascynatów jak Ty i będzie lepiej.

Nie rozumiem ludzi, którzy chcą to autko zmienić w codzienną taksówkę.. wstawiaja instalację gazową.. to bez sensu. z3 to na prawdę już klasyk. Uważam, że to moje autko to już fundusz emerytalny. Przy okazjonalnym jeżdzeniu i skompletowaniu jego w klasie zero jego wartość już nigdy nie będzie niższa.

A do tego przyjemność.......

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, to niebiestie autko to moja zabaweczka. Mimo ze ma juz 8 lat, to ona stoi sobie w cieplym garazu. 3 letni mondek musi marznac na parkingu przed domem. Masz racje, kupno takiego auta to jak lokata w banku. One nie tanieja wrecz przeciwnie. Trzeba tyko dac jej troche serca i nie szczędzic potu. Czasami jak czytam na forum te pytania ile one pala to nie wiem czy sie z tego smiac czy plakac. Albo to bicie rekordow , ktore mniej spali. O co w tym chodzi :shock: Kazde auto pali jak sie wciska gaz do dechy i tego sie nie zmieni. Wydaje mi sie ze zetki do tego wlasnie sa zeby dawaly radosc z jazdy i z samego patrzenia na to cudo. A juz wstawianie gazu do niej to barbarzynstwo - za to powinno sie karac :)
Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ooooo , Wroclaw cieple miasto. Ja swoja jezdzilem bez dachu do listopada i wcale nie bylo zimno. Zetka ma dobre ogrzewanie , mam tez podgrzewane fotele. U mnie jednak teraz nie ma gdzie jezdzic ,niby dzien juz coraz dluzszy ale to ciegle jeszcze za malo. Poza tym wyrejestrowalem swoja na zime zeby nie placic podatkow i ubezpieczenia. Tu tak mozna, wszystko robi sie przez internet , zajmuje to kilka minut i nic nie kosztuje.

Pierwszego kwietnia zeby lalo albo lezal snieg to zaczynam sezon.

Pozdrawiam.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak sam wiesz, u nas rynek ubezpieczyceli jest chory i tak nie mozna. Ale za to u nas, jak łącznie zostaną spełnione warunki: mija 10 lat od zaprzestania produkcji danego modelu i auto ma ponad 15 lat można dostać zółte tablice (autek zabytkowych). Wtedy mozna faktycznie wykupić ubezpieczenia czasowe. A tablice to sam miód! Zółte i wizerunkiem old-timera..

Z3 jest jak wino.. im starsze tym lepsze:-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No no widzę że się Panowie ładnie tutaj rozpisali :doh: :D :wink: Ja uważam że powinniście zostać moderatorami w kategorii z3. :roll2: Ludzie z takim doświadczeniem i pasją mogliby niezle rozwinać to forum. :twisted2: .a tak przy okazji jestem ciekawy co tacy fascynaci z3 sądzą o z4 :?: Bo wedlug mnie to auto straciło to coś co miał jego poprzednik. :cry2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.