Skocz do zawartości

Odblokowanie OBC w "małych zegarach" ?


don

Rekomendowane odpowiedzi

Mam e39 523i z "małymi zegarami". Pod przyciskiem BC mam tylko temerature, sr spalanie, zasięg i śr predkosc. Na zegarach mam tylko jeden "kasownik" ...

 

Slyszalem ze siakoś można to odblokawać widząc inne funkcje (których mi brakuje) jak spalanie na gdzinie, ilosc litrów benz w baku, napiecie i z 20 jeszcze innych.

 

Ktoś coś wie na ten temat ?

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tak tak ale to dotyczy zegerów z dwoma "kasownikami" czyli tzw. pełne a jak mam "małe" zegary

 

Ja nie chce się bawić, mam po prostu watpliwość dot. ilości spalanego paliwa na godzinę.

BMW E60 530d

Gdyby Bóg był za przednim napędem - wszyscy chodzilibyśmy na rękach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żeby włączyć testy u siebie wciśnij "kasownik" i trzymaj aż się wyświetli napis test 1 później wciskaj kasownik aż dojdziesz do testu nr 19 (o ile dobrze pamiętam) poczekaj chwilę az ten test się uruchomi, powinno migać na przemian on/off wcisknij kasownik jak sie wyświetli off i powinieneś mieć włączone testy, wciskając kasownik przechodzisz do kolejnych testów (1,2,3,...,21) jeżeli nie wciśniesz kasownika przez chwilę to wejdziesz do testu na którym się zatrzymałeś (1.1,1.2...) niektóre testy działają na włączonym silniku, inne na zgaszonym

znaczenie kolejnych testów zgadza się z tymi opisanymi w linku (tak jest u mnie, też mam mały BC)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.