Skocz do zawartości

obroty weszły na 2000, a po dodaniu gazu silnik gaśnie


oskar-szczecin

Rekomendowane odpowiedzi

Jest wiele mozliwosci, od pompy paliwa po cewki, ale najlepiej zaczynac od tych najlatwiejszych by wyeliminowac zbedne koszty. Wiec po kolei: upewnic sie ze jest paliwo :D posluchac czy pompa pracuje po wlaczeniu zaplonu, zobaczyc dolot, sprawdzic na odlaczonym przeplywomierzy i jak to wszystko nie pomoze dopiero zabrac sie za grzebanie glebiej...
Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i nadal sie nie dowiedzielismy czy masz przynajmniej 20L benzyny w baku.

a poniewaz to e34 to bardzo istotne.

 

 

 

chcesz pomocy, koledzy pomagaja a ty nie raczysz odpowiedziec. myslisz ze ludzie na forum maja szklane kule i wiedza na odleglosc co sie stalo???

kolejny forumowicz ktory tak mysli.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odebrałem autko , chodzi ale jakoś dziwnie jadę chyba z reklamacją ,

przed naprawą ( jak chodził ) miał równiutkie obroty , a teraz falują jak porąbane od 600 do 1500 , nawet jak się rozgrzeje , jak ruszam to muszę dodać dużo gazu bo inaczej mi gaśnie , a i przy okazji popsuł mi centralny zamek i nie chcą się otwierać drzwi kierowcy , muszę otwierać od pasażera to wtedy łapie , a i jeszcze znalazłem w bagażniku filtr paliwa ( nowy ) , także jak tam dzisiaj wpadnę to nie ręcze do końca za siebie

jak coś wywalczę to dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i wywalczyłem , wymiana oleju ( razem z olejem magnatec ) gratis , kasowanie oil service , filtr paliwa wymieniony

a co do obrotów to jak się rozgrzeje to jest ok. a na zimnym jeszcze wariuje , w poniedziałek jadę znowu męczyć mechaniora

a i jeszcze centralny się naprawił ( sam ) ciekawe o co mu chodziło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.