Skocz do zawartości

kolektor od 3.5 do 3.0 ??


lukaszra

Rekomendowane odpowiedzi

a jeśli można sptyać to dlaczego chcesz załozyć od 3.5??myśle ze ta wymiana nic nie da

 

A efekt placebo. Zapinki na maskę dają około 7kW :-)

 

 

 

pozdr

Mariusz

 

Mozesz kolega to zozwinąć??Nie rozumie... :?

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to samo naklejka na wlew paliwa +10 kM :mrgreen: albo duży spojler z tyłu ale to już pewnie ze 50 kM :lol:

SPECIAL REMAPPING SERVICE - SOFTWARE ENGINEERING - IDA PRO


Chiptuning Łódź


ŁÓDŹ BYDGOSZCZ BIRMINGHAM LONDON


https://www.tc-performance.com/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zupełnie nie rozumiem dlaczego nabijacie się z człowieka :roll: Jak zadał pytanie to oczekuje konkretnej odpowiedzi a nie jakiś bzdur o lotkach i wlewach paliwa które niepotrzebnie zaśmiecają wątek. Wracając do tematu wymiana kolektora dolotowego raczej nic nie da - skoro silnik jest mniejszej pojemności to nie potrzebne jest mu więcej powietrza , a zwiększyć się dawki nie da poprzez zmianę kolektora dolotowego.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bo nie wiemy co chce osiągnąć przez zmiane kolektora.bo chyba nie myśli ze będzie chodziła jak 3.5 bo zmieni kolektor.chyba ze chce kolega miec wizualnie 3.5 to wtedy tak.

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

co kolwiek bym chcial osiagnac mysle ze te texty o zapinkach i spojlerach to drobny bezsens skoro zadalem proste pytanie to czekuje na nie prostej odpowiedzi ... apropos pytalem bo kolega ma pekniety i mamy jeden od 3,5 . w takim wypadku wasze texty sa nie na miejscu , chcielismy sie dowiedziec czy nie bedzie problemu w z silnikiem w takim wypadku ,,,,

 

 

ps. nie omieszkam zglosik waszych madrych wypowiedzi adminowi

serdecznie pozdrawiam

Łukasz

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a nie wiesz przypadkiem za co admin ma dać nam ostrzeżenia?oświeć nas!moim zdaniem nic złego nie zrobiliśmy,a że skrytykowaliśmy twoja przeróbkę 3.0 na 3.5 to o niczym sie świadczy.na kolektorze jest napisane 3.5!wiec nie bez powodu się fatygowali w fabryce żeby takie oznaczenie było widoczne.jak 3.5 to 3.5,jak 3.0 to 3.0 i koniec.lepiej nie będzie chodizła.teraz możesz mówić ze to było dla kolegi itp.to daj fotki na forum pękniętego kolektora od 3.0 a obok niego od 3.5.bo jakoś nie chce mi sie w to wierzyć.jak mam mieć już NIE zasłużone "ostrzeżenie" to chce wiedzieć za co ze nie słusznie cię osądziliśmy bo w innym przypadku to tobie sie należy ostrzeżenie już trzecie z rzędu!

http://img236.imageshack.us/img236/9483/podpis1wx9.png

One heart,one beat

Moja E32 735i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tobie sie chyba cos pomylilo ja mam wklejac fotki zebys wiedzial za co masz dostac ...

 

brak komentarza jet w tym wypadku najlepszym komentarzem

 

zawsze ktoś się trafi kto nie chcąc udzielić swojej " wielkiej " wiedzy zaśmieca bdzo dobre forum jakimiś głupimi komentarzami robiąc przez to niepotrzebny zamęt , a przez to ktoś kto szuka pózniej jakiejś potrzebnej mu informacji widząc takie bzdury zakłada nowy temat o tej samej treści bo nie chce mu sie czytać takich bzdetów. Skończmy ta gadkę pozdrawiam

,,, bmw klub 3city--mod lakiernictwo
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.