Skocz do zawartości

Same szroty


Cezar_2000

Rekomendowane odpowiedzi

Od dwóch tygodni poszukuje 523 lub 528 z rocznika 99/00 w sedanie i gdzie nie pojade to albo wszystko tłucze podczas jazdy albo auto po crash tescie nieudolnie zaszpachlowane i pomalowane :duh: . Mam już powoli dosyć i zaczynam żałować że sprzedałem swoją zadbaną 520 :( .

Jeśli ktoś z was ma na oku coś w dobrym stanie do 33 tys to poprosze jakiś cynk na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam jak masz czym jedz do Gubin tam mozna cos wybrac co chalupa to auto chandel wiem bo bylem i kupilem a przejechalem 400km. w jedna strone /jak by co to sluze pomoca mam czas wolny/....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od dwóch tygodni poszukuje 523 lub 528 z rocznika 99/00 w sedanie i gdzie nie pojade to albo wszystko tłucze podczas jazdy albo auto po crash tescie nieudolnie zaszpachlowane i pomalowane :duh: . Mam już powoli dosyć i zaczynam żałować że sprzedałem swoją zadbaną 520 :( .

Jeśli ktoś z was ma na oku coś w dobrym stanie do 33 tys to poprosze jakiś cynk na priv.

 

Bądź cierpliwy, ja szukałem 7 miesięcy E39 530D.. i wyszukałem... :)

Przejechałem swoją 2000km i jak narazie nie mam zatrzeżeń :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z E39 jest naprawde ciezko, a 3.0 D to juz porazka, chyba 4 miesiace codziennie 10 razy dziennie wlaczalem autoscouta i mobile.de i wkoncu sie trafilo, i to naprawde od emeryta, w garazu bmw i porsche i wszystko jak w zegarku czego i tobie zycze przy nowym autku :)

 

P.S

jesli chcesz kupic w Polsce to bedzie Ci baaardzo trudno. Przegladaj czasem niemieckie stronki, choc ladne E39 tam znikaja szybciej niz da sie wykrecic numer telefonu bo kupuja je zarowno niemcy jak i polacy.

 

 

 

pozdrawiam

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Swojej szukałem 2mieś i przeszedłem też przez takie szroty, że mój

mechanik za głowę się łapał jak było napisane bezwypadkowy a po

odsunięciu w bagażniku schowków pełno pyłu od szlifowania ;)

Trafiłem ślicznotkę i po przejechaniu 30 tyś (w 4mieś) narazie

musiałem wymienić: przednie amorki (od nowości nie zmieniane ;) ),

klocki, płyny, coś tam w układzie kierowniczym ;), i coś tam w tylnym

zawieszeniu. Jak narazie sprawuje się bez zarzutu.

Jak człowiek chce zaraz coś kupić to może się nadziać, jak spokojnie może

przebierać i czas nie jest newralgiczny to perełka się trafi.

Biedni Mało Wiedzą o tej marce ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

trafiają się i niezle sztuki tylko trzeba duzo szukac i nie na autoscout24.de czy mobile.de tylko jechac do niemiec i tam na miejscu czegos szukac

 

 

Trzeba by chyba miesiac siedziec w nimczech, w komisach u turkow to porazka wiec odpada, a ekskluzywne komisy lub cos w tym stylu maja bardzo wysokie ceny, bo kupuja dobre auto ktore juz jest dosc drogie i musze je odsprzedac z zyskiem dajac przy tym gwarancje wiec narzut jest wysoki.

 

Wielu prywatnych oglasza sie na mobile i autoscout ale tez zadko sie cos trafia, a jak sie trafia to trzeba naprawde szybko sie dodzwonic :).

Nigdy nie kłóć się z idiotami, sprowadzą Cię do swojego poziomu i pokonają doświadczeniem.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdybyś był zainteresowany, zaufany człowiek (rodzina) z Niemiec właśnie przymierza się do sprzedaży swojego 523i '98. Zadbany, ładny srebrny z ksenonanmi, serwisowany w BMW (jest pracownikiem BMW). Z tego co wiem auto było zarysowane chyba na zderzaku czy coś takiego. W Polsce na parkingu... ;)

 

W razie czego napisz na priva, ja go zapytam i ewentualnie dam namiar.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.