Skocz do zawartości

jak sprawdzic


Adam 67

Rekomendowane odpowiedzi

rzeczywisty przebieg samochodu i czy jest taka możliwośc bo słyszałem że jest?

 

:search: :]

ale podpowiem: kluczyk w dlon i do salonu bmw ")

Kluczyk tez mozna wykasowac.

E 46 ma zapisany przebieg km w 3 miejscach :

chip w liczniku-latwy to wykasowania

klucze - latwe do wykasowania

modul swialel-latwy do wykasowania

Tak wiec jak za 90 €uro wykasuja komplet i nie na mozliwosci sprawdzenia przebiegu.

Jak auto bylo serwisowane w serwisie to jest mozliwosc odtworzenie ostatniego przrgladu i stanu km w danej chwili.

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto bylo serwisowane w serwisie to jest mozliwosc odtworzenie ostatniego przrgladu i stanu km w danej chwili.

 

To akurat jest sciema, pytalem ostatnio i nic takiego nie prowadza. Tak powiedzial mi Pan ktorego nazwisko moge podac w serwisie Smorawiski Poznan

Xdrive

Koder

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak auto bylo serwisowane w serwisie to jest mozliwosc odtworzenie ostatniego przrgladu i stanu km w danej chwili.

 

To akurat jest sciema, pytalem ostatnio i nic takiego nie prowadza. Tak powiedzial mi Pan ktorego nazwisko moge podac w serwisie Smorawiski Poznan

Jakakolwiek naprawa czy robiony przeglad serwisowy w serwisie jest wprowadzany do kompa .Prowadzony jest rejestr.Przynajmniej tak jest w Hiszpanii.

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jezeli obok stanu kilometrow zapalona jest mala pomaranczowa kropka bedzie to oznaczalo ze ktos manipulowal przy przebiegu kilometrow.

Jest to jeden z elementow dzieki ktoremu mozna stwierdzic czy stan licznika jest wlasciwy.

Widzialem niejedna beeme z modyfikowanymi km i w zadnej nie swiecily sie zadne kropki.Fachowiec zmodyfikuje wszystko o co poprosisz bez mozliwosci rozpoznania.

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie - ta kropka niczego nie oznacza.

 

rzeczywisty przebieg w przybliżeniu można uzyskac tylko porównując ze soba zuzycie wszystkich elementów auta.

 

Wiadome jest, że auto z przetartą kierownicą, wytartymi fotelami i innymi tego typu pierdołami nie bedzie miało przejachane 150k km.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widzialem niejedna beeme z modyfikowanymi km i w zadnej nie swiecily sie zadne kropki.Fachowiec zmodyfikuje wszystko o co poprosisz bez mozliwosci rozpoznania.

 

Ja absolutnie nie neguje ze nie da sie tego zrobic. :?

 

To tylko zabezpieczenie przed "miszczami" ktorzy idac na latwizne podmieniaja wylacznie zegary.

Warto o tym wspomniec bo byc moze na taki wlasnie egzemplarz Adam67 moglby trafic.

Przynajmniej bedzie wiedzial na co moze zwrocic uwage. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłem ze swoim autem w nieautoryzowanym serwisie bmw, podpieli pod kompa i stwierdzili ze przebieg zgadza sie z tym na liczniku, mieli racje ?

Racje mieli bo gdy zmodyfikuje sie licznik,klucze i centralke to zawsze sie pokryje stan licznika ze stanem kluczy czy kompa w serwisie .Ale czy ten stan jest realny??

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.