Skocz do zawartości

numer z licznikiem...


elwood_

Rekomendowane odpowiedzi

witam,

mam bete 325td od 4dni... :)

i teraz tak... ktoś mi pokazał taki numer z licznikiem ze sie naciska przycisk na liczniku (ten co sie kasuje kilometry) i przekręca kluczyk to wtedy na zegarze od kilometrów wyskakują różne rzeczy (oryginalny przebieg itd), test zegarów wskazówek i jeszcze z jakiś 6 pozycji... co to tam dokładnie wskazuje...? bo nie wiem o co tam biega w tej reszcie...

a jestem ciekawy co to może znaczyć... może sie czegoś dowiem na temat swojego auta... :)

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dają poszczególne, ale na pewno nie ma tam oryginalnego przebiegu auta :P

 

i tu sie mylisz...

jako pierwsze w pozycji jest oryginalny przebieg... widze że udzielasz odpowiedzi a nie do końca wiesz o co chodzi...

każdy kto miał bądz ma BMW z moich znajomych... jak wsiada do mojego auta to pierwsze co to wciska ten przycisk i kręci kluczem i zaraz pada hasło: ooo prosze o ile przebieg przekręcony...

więc...? skoro mają BMW ileś tam lat to chyba coś tam o nich wiedzą...

a poza przebiegiem jeszcze z jakiś 6 pozycji wyskakuje po kolei ale właśnie nie wiem co one znaczą...

jak ktoś będzie wiedział to prosze o odp.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kolega ci pisze. to nie jest stan faktyczny przebiegu. to numer wew. BMW. użyj opcji szukaj i wpisz test zegarów :mad2:

p.s. gratuluje znajomych

Edytowane przez mamci

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dobrze kolega ci pisze. to nie jest stan faktyczny przebiegu. to numer wew. BMW. uży opcji szukaj i wpisz test zegarów :mad2:

p.s. gratuluje znajomych

 

Dokladnie tak jak Kolega napisal.Zadna pozycja w tescie nie podaje oryginalnego przebiegu auta.Pozatym nastepnym razem :search: .Nie pozostaje mi nic innego jak rowniez pogratulowac znajomych :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli wszyscy fani bmw tak piszą to zwracam honor... a znajomi to pewnie jeden uslyszał od drugiego... ja pisze to co usłyszałem, a że od wszystkich to samo to myślalem ze mają racje.. :p

w takim razie poszukam tych testow zegarow moze znajde tutaj na forum bo jestem ciekawy czego moge się dowiedziec...

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś tak jak ja szukał o co chodzi z tymi TESTAMI ZAGARóW to cytuje jak wyjaśnia to użytkownik Maru bo znalazłem w archiwach:

 

1 - wew.nr.BMW,

2 - nr wtyczki kodującej,

3 - liczba K wew. dane BMW,

4 - nr podwozia,

5 - wersja oprogramowania,

6 - wew. indeks przeprowadzonych zmian.

 

także ta pierwsza cyfra nie oznacza w ogoóle zadnego przebiegu oryginalnego tylko jest to wew.nr.BMW, nie sugerujcie się tym i nie słuchajcie jak ktoś mowie głupoty...

myśle ze przytoczenie tego wiele wyjaśni szukającym...

ja znalazlem więc dlaczego mam nie pomóc innym którzy szukają tego samego.. :)

pozdrawiam misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

elwood super :)....w sumie legendy i tak beda krążyć :) polecam pojechac do salonu i odpalic test zegarow :D wyjdzie ze kręcony :mad2: :mad2:

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jeśli wszyscy fani bmw tak piszą to zwracam honor... a znajomi to pewnie jeden uslyszał od drugiego... ja pisze to co usłyszałem, a że od wszystkich to samo to myślalem ze mają racje.. :p

w takim razie poszukam tych testow zegarow moze znajde tutaj na forum bo jestem ciekawy czego moge się dowiedziec...

pozdro

To nie pisz co uslyszales na wsi tylko sluchaj kolegow z forum!!!

te gusta conducir? BMW
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jeśli ktoś tak jak ja szukał o co chodzi z tymi TESTAMI ZAGARóW to cytuje jak wyjaśnia to użytkownik Maru bo znalazłem w archiwach:

 

1 - wew.nr.BMW,

2 - nr wtyczki kodującej,

3 - liczba K wew. dane BMW,

4 - nr podwozia,

5 - wersja oprogramowania,

6 - wew. indeks przeprowadzonych zmian.

 

także ta pierwsza cyfra nie oznacza w ogoóle zadnego przebiegu oryginalnego tylko jest to wew.nr.BMW, nie sugerujcie się tym i nie słuchajcie jak ktoś mowie głupoty...

myśle ze przytoczenie tego wiele wyjaśni szukającym...

ja znalazlem więc dlaczego mam nie pomóc innym którzy szukają tego samego.. :)

pozdrawiam misiek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego jeżeli uważasz że jest to oryginalny przebieg to napisz sobie go rano na kartce, pojedź do pracy i na koniec dnia zobacz czy coś się zmieniło. :twisted2:

p.s. mi się nie zmienia :D

 

 

Nie zmienia się, ponieważ test zegarów pokazuje o ile km zostal przebieg zmieniony

 

 

 

 

 

 

 

Żartowalem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eheh regularnie zaklada są posty z tym samym tematem i kazdy kto go zaklada mysli ze zaskoczy wszystkich ... aj... ten przebieg hehe

a w ramach formalnosci dodam tyle ze w E-36 nie jest mozliwe ustalenia faktycznego przebiegu , tym bardziej testem zegarow :mrgreen:

 

:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem co dają poszczególne, ale na pewno nie ma tam oryginalnego przebiegu auta :P

 

i tu sie mylisz...

jako pierwsze w pozycji jest oryginalny przebieg... widze że udzielasz odpowiedzi a nie do końca wiesz o co chodzi...

każdy kto miał bądz ma BMW z moich znajomych... jak wsiada do mojego auta to pierwsze co to wciska ten przycisk i kręci kluczem i zaraz pada hasło: ooo prosze o ile przebieg przekręcony...

więc...? skoro mają BMW ileś tam lat to chyba coś tam o nich wiedzą...

a poza przebiegiem jeszcze z jakiś 6 pozycji wyskakuje po kolei ale właśnie nie wiem co one znaczą...

jak ktoś będzie wiedział to prosze o odp.

pozdrawiam

 

TO NIE JEST STAN FAKTYCZNY PRZEBIEGU

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.