Skocz do zawartości

O instalacjach gazowych


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 916
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowane grafiki

jaka byla cena u ciebie tej uslugi ?? u mnie 4300 wyjsciowa po stargowaniu 4000

 

4000 za 6 cyl. to dobra cena. Nie bardzo da się taniej.

Tak jak pisałem wcześniej opinie o tej instalacji wyraże po większym przebiegu. Na razie OK. :D

Grzesiek740 - (kiedyś było jeszcze 735 i 750)

http://img136.imageshack.us/img136/3693/mojeauta034podpisgo3.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
wczoraj wymienilem trojniki z przewodow doprowadzajacych ciecz do parownika,wymienilem je na trojniki hydrauliczne miedziane. Ale znow z jednego z nich ciekine plyn. Przed wymiana tez mi ciekl z tego samego trojnika tyle ze on byl z tworzywa. Co robic pomozcie. Prosze o porady. :modlitwa:
BMW wieczna miłość...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Sprawdź same przewody doprowadzające, częso jest tak że trójnik jest ok. tylko opaski uszkodziły przewody - lub przewody są marne tzn. twarde - wtedy wtylko wymiana.

UIHZ9556.JPG

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam zwykła instalacje zakładaną w 2000r. ,auto chodzi równo na benzynie jak i na gazie, żadne bujania obrotów nie wystepują , na benzynie auto idzie jak burza na ciepłym jak i zimnym silniku , na gazie natomiast na zimnym idzie lux ale na rozgrzanym powyżej 5tys zaczyna sie problem, tak jakby go odcinało 5tyś i trzeba zminić bieg bo dalej nie idzie . Co to może być :?: Zaznaczam że na benzynie jest super i nie ma sie czego doczepić a na gazie wystepuje ta sytuacja po rozgrzaniu silnika :?

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Staram sie tego nigdy nie robić ale na zimnym silniku na gazie wchodzi mi spokojnie na 6,5 tyś a na ciepłym ledwo 5 tyś. Na upatrego dałoby sie na ciepłym silniku osiągnąc 6,5 tyś ale miedzy 4,5 a 6,5 tyś trwa to jakieś 7 sekund :!:

ZAWIOZĘ NA ŚLUB !!!!


%5B640%3A129%5Dhttp%3A//xenonis.whitestarprogramming.de/save_the_e36/img/pics/banner.gif

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow tomoj pierwszy post :D

 

Jak sie nazywa sielnik w moim aucie ? s38 ?

 

No wlasnie posiadam BMW e34 jest to wersja M z 93r. przejechane 170 000 i chce zalozyc do niej gaz . Za długo juz jestesmy razem :D zeby zalozyc jakąś tandetną instalacje i jej zrobic krzywde a jest to konieczność poniewaz zapowida mi sie "gorszy rok" :roll: oczywiscie sprzedaz nie wchodzi w gre.Wiec mam kilka pytan . Pierwsze to oczywiscie jaką instalacje ? wiem ze napewno napiszecie ze najnowszą ale to bedzi gdzies 6500 zł a to troche duzo ze względu na to ze moze byc tak ze ją sciągne gdzies za rok max dwa lata. Wiec moze cos ze starszych generacji by sie nadało ?

Dzieki Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam forumowiczow tomoj pierwszy post :D

 

Jak sie nazywa sielnik w moim aucie ? s38 ?

 

No wlasnie posiadam BMW e34 jest to wersja M z 93r. przejechane 170 000 i chce zalozyc do niej gaz . Za długo juz jestesmy razem :D zeby zalozyc jakąś tandetną instalacje i jej zrobic krzywde a jest to konieczność poniewaz zapowida mi sie "gorszy rok" :roll: oczywiscie sprzedaz nie wchodzi w gre.Wiec mam kilka pytan . Pierwsze to oczywiscie jaką instalacje ? wiem ze napewno napiszecie ze najnowszą ale to bedzi gdzies 6500 zł a to troche duzo ze względu na to ze moze byc tak ze ją sciągne gdzies za rok max dwa lata. Wiec moze cos ze starszych generacji by sie nadało ?

Dzieki Pozdrawiam

Witaj!

Ja osobiście nie mam nic przeciwko LPG sam nawet mam ale w przypadku takiego auta jak M5 to jestem przeciwnikiem instalacji. Piszesz że Twoje problemy z kasą są przejściowe, hmmm... kup sobie za pieniądze przeznaczone na instalacje drugie auto a M-kę zostaw na "niedziele"...

Taka moja prywatna opinia...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj Szałas!

Co Ci kolego pomóc, jeżeli Ty nie chcesz pomocy choć o nią prosisz? :modlitwa:

Są rzeczy w życiu, których się nie łączy :naughty: jak np. woda i ogień choć i te w pewnych warunkach szczególnych połączone mogą być przyczyną nieszczęścia. Miro dał Ci dobrą radę :clap: . Urządzenie takie jak w temacie mogłoby być, ale tańszego jak 5kPLN :dance: w dobrym wykonaniu nie osiągiesz. Tutaj powinien być sekwencyjny wtrysk w stanie ciekłym. Ceny tej instalacji nie znam :jawdrop: . Odsyłam Cię na początek wątku :oops: , gdzie wypowiada się specjalista :idea: .

Życzę sukcesów :clap: .

 

P.S.

320i `87 w dobrym stanie do odpychania się na rok można kupić za 3,5kPLN na niemieckich szyldach i to auto nie traci tak na wartości przez rok.

POZDRAWIAM,


WIESŁAW


LPGaz to też paliwo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D no fakt takie 320i `87 to mi sie tez kiedys mazyło ... dzieki za popchnięcie w dobrą strone :D

 

:duh: jak sobie pomysle ze chcialem wsadzic jakąs lewą instalacje do mojej niuni to yyyyhhhhh ... ide sie przed nią popłaszczyć :modlitwa:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Witam

Mam zamiar zaKupić instalacje "BRC secuent fly" do e34 z silnikiem M50 2.0L.Może ma ktoś taki zestaw i chciałby się podzielić opinią na ten temat.

Pozdro.

 

Posiadam instalacje za 2000 zł w takim zestawieniu o jakie pytasz. Przejechalem 10000 km w 6 miesiecy wszystko chodzi idealnie, wolne obroty totalna stabilizacja, przyzwoite przyspieszenie na pelnym zakresie obrotow na kazdym biegu, przedkosc max 200 km/h. Jak do tej pory jestem bardzo zadowolony, ostatnio bylem na przegladzie instalacji, nawet nie bylo potrzeby wymieniac filtra gazu(tankuje tylko na Shellu).

Ta instalacja bardzo dobrze sie mi sprawdza !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Pojawil sie u mnie problem z gazem.

Ostatnio wracalem od rodzinki i w czasie jazdy zaczal nagle slabnac na gazie, tak jakby gaz sie konczyl a w butli prawie full.

Niestety bylem zmuszony przelaczyc na paliwko PB i wracac na nim.

Po powrocie jeszcze kilka razy probowalem go przegazowac i przelaczyc na gaz ale bez zadnego efektu tak jakby nie bylo gazu co to moze byc?

Moze ktos mial podobny problem i podzieli sie refleksjami. Pozdrawiam.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już wszystko wróciło do normy, podjechałem do gazowników i okazało się że przewód napięcia przy parowniku był poluzowany. Nie odłączył się tylko dobrze nie łączył, więc nie miałem prądu w instalacji gazowej.

Niedługo jadę na przegląd instalacji LPG czy koś mógłby mi powiedzieć co ile tyś kilometrów powinno się taki przegląd robić?

Pozdrawiam.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to chyba najwyższy czas pojechac na przegląd, bo nie byłem od jakiś 2 lat :oops:

Pewnie bedzie to mialo jakis wplyw na lepsze spalanie, zobaczymy czy cos sie poprawi w jeździe po przegladzie. Dzisiaj jadę.

Pozdrawiam.

E32 730 LPG


KUPIĘ ŁADNE ZADBANE E38 735 LUB 740 rocznik '96;'97. PROSZĘ O KONTAKT NA PW.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szałas jak chesz założyć gaz do M5 to tylko wtrysk gazu. Tylko pamiętaj żeby założyć w jakimś dobrym warsztacie gaz. Odnośnie fazy ciekłej to nie polecam. Jeżeli warsztat sie nie zna to może tylko zepsuć się silnik. Musi być odpowiedni kąt nachylenia wtryskiwacza. Dla ciebie wystarczy instalacja wtrysku gazu w fazie lotniej tylko dobrej firmy. I ważne aby założyli wystarczająco mocną instalacjie (np. wtryski) co by dawała radę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.