Skocz do zawartości

Sterownik Abs 1 265 950 001


DRAY

Rekomendowane odpowiedzi

porady na forum sie przydaja, ale niektore rzeczy to trzeba kupic i zaplacic, a jak sie nie umie albo sie nie chce to jedzie sie do mechanika i sie placi......

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 115
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ja tez czesto pomagam kolega bezinteresownie, jesli wiem co może byc przyczyna i nie żadam za to kasy. kilku z forum codziennie mnie molestuje na gg zeby im pomóc najczesciej 530d bo co nie co juz wiem o tym samochodzie po 2 ltach uzytkowania i znam jego bolaczki :)

 

Ale co do sterowników to nie radze sie dotykac do bebechów komukolwiek kto nie ma pożadnego sprzetu i pojecia do elektroniki bo zaszkodzi tylko sobie a dokłądnie bedzie musiał szukacj sterownika :( JUZ kolega z forum próbował i tak do mnie przysłał, ale jego dziłania spowodowały to ze najprawdopodobniej bedzie nie do naprawienia :(

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Są ludzie mniej lub bardziej dorobieni... Jeśli ktoś nie jest pewny mając nawet dokładny algorytm to i tak sobie sam nie naprawi... I pójdzie np. do białego2005... Ale jest taka część Kolegów z forum, którzy sami sobie radzą z niektórymi pracami i nie stanowi to dla nich żadnego problemu... I to przynosi satysfakcję...

Ja mimo wszystko stoję na swoim, żeby się dzielić wiedzą w naszym gronie, a forum to nie miejsce na reklamę własnej działalności gospodarczej.

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy2005 "bez pożądnego sprzętu"?..napisz chociaż jaki to jest pożądny sprzęt.Co to za urządzenia kosmiczne których nie ma srednio zaawansowany elekronik.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
Oczywiście, bez stacji lutowniczej słusznej jakości oraz trochę wprawy nie radzę grzebać.

Są sterowniki Boscha ze śrubami w środku, skoro naprawiasz to wiesz

w jakich. Dwie igły lekarskie i miernik to podstawa sukcesu.

 

Skoro wiesz jak naprawić to sie podziel...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym piszesz ale to sprawa w audi, vw itd. w bmw nie ma zadnych srubek przynajmniej w popularnym 001. A ten sposób z lutem i owijaniem to troche nie profesjonalne można to bardziej fachowo zrobic :)

NAPRAWA STEROWNIKÓW ABS BOSCH-a

Promocja dla klubowiczów 200zł :)



gg 2921736

602 888 262

LUBESLKIE okolice Łukowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem o czym piszesz ale to sprawa w audi, vw itd. w bmw nie ma zadnych srubek przynajmniej w popularnym 001. A ten sposób z lutem i owijaniem to troche nie profesjonalne można to bardziej fachowo zrobic :)

 

 

Oczywiście, że w BMce jest inaczej i trochę więcej roboty,

ale do tego samego się sprowadza.

Co do owijania to liczy się zawsze efekt końcowy.

 

sami profesjonalisci:) nie mowcie tylko za duzo bo jeszcze sie ktos domysli:)) na allegro juz sie troche domyslilo bo cena spadla do 300 pln:)))

 

Tu już wszytko zostało powiedziane nic dodać nic ująć.

Przecie scalaka w hybrydzie nikt nie wymieni :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sami profesjonalisci:) nie mowcie tylko za duzo bo jeszcze sie ktos domysli:))

A myslicie, ze forum to tylko miejsce gdzie mozna wyrwac troche kasy od nieswiadomych userwo, czy raczej miejsce gdzie sluzy sie sobie nawzajem pomoca.

Ps. Ja osobiscie i tak nie podalbym sie wykonania tej operacji samodzielnie.

Tomek

Marzenia się spełniają...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fomicz

ja to bym wolal zeby porady byly, jak sie zaczyna brac za cos pieniadze to juz jest inaczej, ma sie biznes w tym zeby ludzie nie wiedzieli jak, tak jak w tym temacie wyszlo, sensem porad i spolecznosci internetowych jest dzialanie non-profit, reklamowac sie mozna w panoramie firm np. tak mi sie wydaje, ale oczywiscie nikogo nie potepiam, kazdy orze jak moze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy2005

a czy to,że ja osobiście uzywam lupy jubilerskiej i lutuje sprężonym gorącym powietrzem zalicza się do byle jakiego sprzetu czy do troszke lepszego?Jak myślisz poradziłbym sobie z naprawą takiego sterownika?

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bialy2005

a czy to,że ja osobiście uzywam lupy jubilerskiej i lutuje sprężonym gorącym powietrzem zalicza się do byle jakiego sprzetu czy do troszke lepszego?Jak myślisz poradziłbym sobie z naprawą takiego sterownika?

 

Bardzo to powietrze jest sprężone :lol:

Uważaj żebyś nie wydmuchał elementów poza obudowę :-)

Jak ten sprzęcik nie kosztuje 3k zeta to pewnie chińszczyzna. :dance:

Ubawiłeś mnie setnie :clap:

 

electro daj spokój, przesadziłeś, wszystko trzeba dać Ci za darmo na tacy?

Może Ty daj coś od siebie wpierw.

bialy2005 nie jedną noc zawalił nad tym zaniedbując np: żonę

kiedy Ty smacznie spałeś.

Jak się ogłosi z Panoramie to weźmie za to 500,

ciesz się, że tak tanio to robi ja jestem bardzo drogi!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam kolka dni temy zapaliła mi sie kontrolka abs i asc oraz skrzynia zaczeła pracowac w trybie awaryjnym to znaczy zmieniała biegi tylko do 3 i koniec.po podpieciu pod kompa wyszła usterka prawego przedniego czujnika abs,został on wyjety i sprawdzony manualnie.okazało sie ze jest uszkodzony sam czujnik.czytałem o tym dzuzo na forum i wiekszosc opini nastawiało mnie na awarie sterownika abs bo podobno sterownik z końcówka nr. 001 były wadliwe-nie wmoim przypadku i z tego najbardziej sie ciesze:) polecam dokładnie sprawdzic na poczatku czyjnik bo to one robia najwiecej zamieszania.pozdrawiam i życze jak najmiejszych albo nawet wcale problemóz z naszymi buniami:) RABENS
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111lisu

oprocz tego chlopie rozsmieszyles mnie do lez ta opowiescia o waszej ciezkiej pracy:))) w mojej pracy nie wytrzymal bys nawet dnia:)))) za cienki bys byl:)))) teraz zgadnij czym sie moge zajmowac:)))

 

rowy kopiesz?????

ludzie o czym wy gadacie....

to jest temat o sterowniku abs a nie o tym kto lopata umie sie poslugiwac

poza tym jak macie cos do bialy2005 to nie naprawiajcie u niego sterownikow

normalnie jak baby na targowisku

zamiast sie cieszyc ze ktos robi to za 250 to im dalej zle

kazdy z czegos zyje i koniec

chcieliscie info gdzie mozna to naprawic, wiec dostaliscie

chyba normalne ze za pieniadze :norty:

wydaje mi sie ze niebawem pojawia sie posty-szukam kogos kto mi auto naprawi/polakieruje za darmo :norty:

w koncu trzeba sobie pomagac :norty:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do JacekKarasowski:

Ponawiam swoją opinię: o ile chłopaki żyją od lat z tego i to jest ich zawód to niech sobie biorą kasę, ale reklamują się nie tu, a np. w Panoramie Firm. Jeśli nie jest to ich zawód, sprawa jest prosta, a tak mi się wydaje i nie wymaga szczególnych zdolności to uważam, że nie ma powodów aby się nie podzielić na forum z Kolegami...

Wczoraj i dziś robiłem przy swojej bemci (zamiana poduszki na wersję z multifukncją + tempomat), info zaczerpnąłem z tego forum, ale wiele nieopisanych szczegółów musiałem poznać w praktyce, poznałem i jeśli ktokolwiek do mnie się zwróci, to pomogę, czy przez forum, czy nawet w praktyce (Tobie pewno nie muszę, bo zapewne masz furę wypasioną :norty:)... i bynajmniej nie za kasę bo nie jestem przedstawicielem narodu wybranego... M.in. po to jest forum...

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

111lisu nie do ciebie skierowane było moje pytanie,ale cieszę się iz tak się uśmiałeś.A powietrze nie jest bardzo spreżone i nie obawiaj się że cos się wydmucha.Sprzęt jest z usa i tak się składa,ze mam go za darmo.Pewnie też nie wiesz do czego mi jest potrzebna w czasie lutowania lupa jubilerska.

były e36 od 316 do 320,kilka e46 od 318 do 323,e39 525tds,z3 2.8,z4 3.0

z4 jest fajne ;) ale tylko e89

http://img442.imageshack.us/img442/4116/z4avatar.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do Kolegi Białego2005:

 

http://www.geocities.co.jp/MotorCity-Pit/4738/ABS/board.html

 

http://www.geocities.co.jp/MotorCity-Pit/4738/ABS/seal.html

 

Czy to powyżej to jest kwintesencja Twoich nadzwyczajnych zdolności??? :norty:

Jedyne

http://images.spritmonitor.de/229694.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.