Skocz do zawartości

Warto czy nie


Lego

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :D

Chciał bym sie dowiedziec od kogos co ma e 36,ile to auto jest warte.Jakie sa jego plusy i czy ma minusy :) W przysłosci chciał bym sobie sprawić 318i lub 320(e36)szczeze warto czy nie mi wydaje sie ze warto i to bardzo.Dzieki za rady wskazówki opinie pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpierw poczytaj sobie forum, znajdziesz tu trochę informacji o najczęstszych problemach i będziesz mógł sobie przekalkulować czy ci się to opłaca czy nie. Poza tym nie zadawaj tak ogólnych pytań. Wartość samochodu zależy od baardzo wielu rzeczy: rocznik, wyposażenie, stan itp. Jeśli masz konkretne autko na oku to spytaj się czy jest warte ceny którą chce za nie sprzedawca, wtedy bedzie łatwiej odpowiedzieć.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że zawracasz gitare pisząc czy warto kupić E36 .

 

Jeżeli chodzi o ogół modelu to niestety nie trafiłeś z pytaniem bo naprawde jest z czego wybierać jeżeli mowa o e36 .

 

Więc daj konkretny link czy opis ( tak jak to Marco665 napisał ) trójki która Ci się podoba i wtedy pogadamy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :D

Chciał bym sie dowiedziec od kogos co ma e 36,ile to auto jest warte.Jakie sa jego plusy i czy ma minusy :) W przysłosci chciał bym sobie sprawić 318i lub 320(e36)szczeze warto czy nie mi wydaje sie ze warto i to bardzo.Dzieki za rady wskazówki opinie pozdrawiam.

 

Jak masz jakies pytania do e 36 320r6 to daj znać, jak będę wiedział to pomogę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że nie otrzymasz tu obiektywnej oceny modelu e36 idz np na forum Daeewo i zapytaj się Lanosa to Ci odpowiedza że nie ma lepszego samochodu na świecie, jak to mówia każda sroka swój ogonek chwali. Moim zdaniem to wszystkie samochody klasy średniej psują się żadko pod warunkiem że będą należycie traktowane. Każda marka ma swoje plusy i minusy

Tylko BMW jest ważne...


http://ot.mklub.net - Ciemna strona wpływu BMW na umysł człowieka :-]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja myśle że nie otrzymasz tu obiektywnej oceny modelu e36 idz np na forum Daeewo i zapytaj się Lanosa to Ci odpowiedza że nie ma lepszego samochodu na świecie, jak to mówia każda sroka swój ogonek chwali.

 

I to mi się podoba!!! :) gratuluję prawidłowej i mądrej odpowiedzi...

...bo już myślałem, że kółko literatów się założyło i za słowa się będą łapać....

 

A propos tego e36: czlowieku!! jak chcesz kupić BeEme to nie pytaj czy warto... tylko najpierw cos o tej marce poczytaj.... a może wcale nie interesuje Cie e36 tylko e80?? albo e65....

 

>>koledzy dali Ci juz tyle linków, że lektury na zimowe weekendy masz po pas...

 

pozdrawiam

prezes 8)

pozdrawiam

Prezes


Moja flota: •Czarna & •eMka & •Kalinka & •Malutka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale czy ten silnik 2.0 150 koni znosi gaz czy bede musial sie potem motac z jakimis awariami??

 

Te silniki chodzą na gazie jak marzenie... marzysz ciągle by było lepiej :lol: .

 

A tak na poważnie to już indywidualna sprawa (tzn. instalacji).

Wtrysk, to chyba jest to. Poczytaj wątek o gazie a dowiesz się dużo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.