Skocz do zawartości

mam problem POMOCY!!!


FredV12

Rekomendowane odpowiedzi

moje 750 nie zapala,siniki v12.wymioenilem pompy na nowe,kable ,zaplony, swiece ,palce na nowe i nie zapala.na komputerze zero bledow.poczatkowe objawy:na wolnych obrotomierz spadal na zero i wyskakiwal getriebeprogramm.postala 3 tygodnie i juz wcale nie chce zapalic.paliwo, iskra, wszystko ok.podejrzewam ze to czujnik obrotow na wale albo temperaturowy.silnik m70,rocznik luty 91.POMOCY111moje pomysly sie wyczerpaly... :cry2: Edytowane przez FredV12
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałem to samo. Spróbuj odłączyć wtyczkę od komputera skrzyni i popsikaj WD-40 a później parę razy wtyczkę wsuwaj do komputera aby sie przetarły styki - u mnie pomogło :8) Autka mają już swoje latka i jest sporo problemów z zaśniedziałymi stykami :wink: Napisz czy pomogło :roll:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak przeczyszczenie styków kompa nic nieda,to spróbuj go podmienić.Bardzo duże prawdopodobieństwo że diabeł może tam tkwić.Oblukaj też tak jak napisałeś czujnik położenia wału,jak będzie walnięty to ci nie zapali.

Sprawdz jeszcze czy dobry jest duży bezpiecznik znajdujący się koło aku,jak u mnie był walnięty to połowa auta prądu nie miała i sobie mogłem kręcić rozrusznikiem cały dzień.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z wtyczka jest wszystko ok,juz pare razy sprawdzalem.czujnik polozenia walu pokazuje na komputerze obroty i kreci.bezpiecznika jeszcze nie sprawdzalem.wszystkie podzespoly maja prad.juz zapala,ciezko...ale obrotomierz nawet nie drgnie.przy nacisnieciu pedalu gazu od razu gasnie.nie ma pelnych obrotow.jezeli sie odlaczy pompy nad bakiem, obroty wzrastaja ale obotomierz nawet nie drgnie.czujnik temperatury ukladu ssacego pokazuje -4 stopnie.zapakuje nowy i zobacze.piszcie bo powoli koncza mi sie pomysly...z gory dzieki..
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak już pisałem miałem to samo i u mnie był za to odpowiedzialny komputer skrzyni. Auto też czasem ciężko odpalało a każde dodanie gazu powodowało zgaśnięcie silnika. Jeżeli przetarcie styków nic nie dało to ja bym spróbował podmienić komputer skrzyni lub jeszcze ewentualnie sprawdzić wtyczkę pod samochodem koło skrzyni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
juz wiem co bylo powodem moich problemow. na komputerze w zwyklym zakladzie nie wykrywalo zadnych bledow ale na duzym kompie w bmw okazalo sie ze to listwa wtryskow. kupilem nowa. malenstwo jezdzi jest super... :lol:

 

Jak listwa wtrysków ? Może chodziło o regulatory ciśnienia paliwa?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.