Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Postanowiłem dołączyć do Was ze względu, że jestem na etapie poszukiwania dla siebie pierwszego w życiu BMW. Moim wymarzonym na dzień dzisiejszym egzemplarzem jest e38 4,4 benzyna z lat produkcji 1999-2001.

Do tej pory użytkowałem audi A6 2,8 benzyna, jednak jak wsiadłem w bmw tak od tej pory myślę tylko o tym aucie.

Jeszcze raz Dzień Dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ,

Moje auto to bmw 318i e36 cabrio , od jakiegos czasu ,,wziolem sie za ten samochod" doprowadzam go do stanu kompletnie idealnego wiadomo malymi kroczkami byc moze bede mogl komus w czyms pomoc a pewnie i tez zaczerpne jakiejs wiedzy od was pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej Pozdrowienia.

Witam wszystkich. Dopiero mam zamiar kupic ale juz sie chce przywitac zapoznac posluchac i dowiedziec czegos, wtedy kupujac bede madrzejszy. :)

 

Szymon Cork, Irlandia, a w Polsce Poznan. Napisalem Irlandia na poczatku bo tu juz utknalem na stale. Zona Irlandka :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Mam na imie Lukasz, wlasnie zakupilem E46 318d M47. Jestem bardzo zadowolony po przejechaniu 100km. Mam autko w kolorze zielonym :)

 

Chcialbym sie bardzo serdecznie przywitac i podziekowac za pomoc, ktora juz otrzymalem.

 

Co do BMW, zapala sie kontrolka poziomu oleju i gasnie (czeka mnie wymiana oleju i zobaczymy co wtedy). Olej zmieniam z Castrola 10w40 na pelen syntetyk Motula lub Valvoline.

Prawy wachacz do wymiany, dodatkowo skrzypnie przy zapalaniu (mam nadzieje ze to nic powaznego, mechanik powiedzial ze zapewne sprzegielko na rolce klimatyzacji).

 

Troche kosmetyki do poprawy no i bede sie cieszyl z jazdy tym samochodem!

 

Pozdrawiam!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich,

Od roku jeżdżę E36 318i Touring. Wcześniej? Bardzo różne auta, japońskie, niemieckie, włoskie...

Muszę przyznać, że mimo wszystko coś fajnego jest w BMW. "Mimo wszystko" oznacza, że zagorzałym fanem nigdy nie byłem, miłości do marki nie wyssałem z mlekiem matki itd. :)

Nie spodziewałem się, że 16-letnie auto będzie się tak dobrze prowadziło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.