Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć

Mam na imię Krzysiek. Mieszkam w Cieszynie i mam 16 lat (rocznikowo 17- listopad 1988). Nie mam jeszcze prawka, ale jak tylko je zdam (dokładnie za rok w wakacje będe zdawał), to dostanę po tacie 316i (e36 - 92r.). Auto kupione w salonie BMW w Gliwicach. Samochód był kupiony 6 lat temu od 1 właściciela. Ma zamontowaną instalacje gazową w serwisie w Poznaniu jeszcze przez 1 właściciela w 1998r.Ktoś może powiedzieć po co w silniczku 1,6 (105km) gaz ? Sam nie wiem, może zamontował żeby lepiej sprzedać. Pewn róznica w przyspieszeniu jest widoczna, ale i tak nie jest ona zbytnio zauważalna, a i koszty są mniejsze (wielu którzy jechali tym autem, a nie wiedzieli, że jadą na gazie nawet się nie skapowali ;) ) Autko super już nie mogę się doczekać kiedy tylko będę miał prawko. Ogólnie sprawuje się bardzo dobrze. Jakieś większe problemy były tylko na poczatku, kiedy okazało się, że do wymiany jest chłodnica, bo auto szybko się grzało. I teraz po 4 latach do wymiany amortyzator z tyłu, który nie wytrzymał jazdy na naszych pięknych polskich drogach.

 

To na tyle o moim przyszłym samochodzie. Jak będę już starszy i będe zarabiał to mam nadzieję, że spełni się moje marzenie BMW e46 :D Najlepiej z silnikiem diesel (320 lub 325)

 

Pozdrawiam

Edytowane przez realowiec
http://img222.imageshack.us/img222/9720/bmw3ln0.png
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam srdecznie!

Mam na imię Dawid, jestem z Bydgoszczy.Mam 17 lat za 2 miesiace ide na prafko :D .Moim mazeniem jest miec Bmw e30.Już teraz zbieram na niego pieniadze.Tak za rok powinienem miec bo napewno rodzice pomoga finansowo.Mam nadzieje ze bedzie mi sie milo pisalo na forum, ale nie moze byc inaczej bo wszyscy kochamy wlasnie Bmw :D .Pozdrawiam Wszystkich!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam klubowiczów

 

Jarek z opolszczyzny.

Od prawie miesiąca jestem posiadaczem 520i E39 w kolorze oberżyny. Auto ściągnąłem z Niemiec i teraz przeżywam gehenne związaną z opłaceniem jej (obecnie etap końcowy - rejestracja). Notabene nasza polska biurokracja mnie dobija ale myślę że i tak warto czasem z nią 'powalczyć' bo autko jest super.

Od jakichś 2 tygodni przeglądam to forum i myślę że jest świetne i nieraz z niego skorzystam. Mam nadzieję że ja również swoją wiedzą pomogę innym.

 

W każdym razie witam i pozdrawiam

Jari666

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam użytkowników Forum i wszystkich maniaków BMW !!

Wreszcie własny samochód :) BMW 520i E34 M20 :D Wcześniej Skoda Felicia ojca...

Jestem pełen podziwu dla ogromu pracy jaki wkładacie w to forum, jest naprawde świetne, dzięki forum i informacjom w nim zawartym kupiłem BMW i jestem bardzo zadowolony. Sczególnie przydatny i pomocny był dział "Jak kupować BMW podaję kilka porad!!!" :wink: Trzymać tak dalej, a ja w miare możliwości postaram się dołożyć swoje 3 grosze :mrgreen:

BMW i wszystko jasne :)


Least and most powerful of the '89:

http://imageshack.us/g/11/dsc0001gw.jpg/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z góry przepraszam za moje niekulturalne zachowanie :oops: bo parę postów już napisałem, a dopiero teraz się witam, - ale lepiej późno niż wcale/

 

niedługo minie rok od kiedy doznaję Bardzo Mocnych Wrażeń :mrgreen: i już wiem ze to związek na całe życie :8)

 

Pozdrawiam wszystkich z okolicy:))

Teraz mam tylko wspomnienia..... http://www.bmw-klub.pl/forum/viewtopic.php?t=19333
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :0)

Ja tez popelnilem gafe, gdyz pisze posty a nie witalem sie ;) wiec szybciutko nadrabiam zaleglosci. Szacuneczek wszystkim forumowiczom ;)

Pozdrawiam serdecznie

Grzegorz

Prawo jest sztuką dobra i słuszności ;)


Moje BMW: F32 420d '14, E87 116i '07, a ponadto: F10 520xd '16, F20 118i '15 , X1 sdrive18i '12.

poprzednie: E61 520dT '08, E90 318i '10, E91 318d '07, E87 116i '05, E39 520i '00, E36 318i '93, E34 530i '89, E30 316 '86.



Moja przygoda z BMW od 1990r.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszytkich !

 

Zobaczylem nie dowierzylem i nabylem !

Gdy ja kupilem w D to na miejscu wazonu na T.V. wyladowal zatarty krokowiec a pies mamla stara gume od przeplywki bo te obroty........ !

 

Coz mlody klasyk.......

 

Pozdrawiam ! :clap:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WITAM!! wszystkich urzytkowników forum Bmw .Bmw jeszcze nie miałem wiec bede miec mase pytań :lol: zakupiłem bmw 318 i kwadrat z silnikiem 1.8 m40 pasek :) autko sprowadzone wyglada jak igła zobaczymy jak to bedzie sie sprawowac .Mam nadzieje ze nie da mi tak popalić jak włoskie badziewie :lol: .

 

Był :pray: fiat tempra 1.6 jest bmw 318 i :twisted2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekuje za zwrócenie mi uwagi przez Sebast - BMW Klub Polska za nieprawidłowe ulokowanie mojego powitania. Chcąc nadrobić zaległości jako, że jestem nowy pragnę powitać wszystkich serdecznie. Miesiąc temu przesiadłem się z Forda Scorpio 2.0DOHC kombi do E-32 730 1990r.

:handshake:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum.

BMW mam od miesiąca, z czego 2 tygodnie stała na warsztacie, ale w tym momencie moge już sie cieszyc gdyż jest cała i poskładana,

Moja BMK-a to 520i e-34 m20b20 1989.09 , sprowadzona w tym roku w maju.

Pozdrowienia i życze mi i wam miłej wspólpracy jak i owocnych spotkań na spotach.

Zapomniałem dodać że jestem z Olsztyna

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich - zgodnie z przeznaczeniem tego działu na forum -chciałbym się przywitać :)

Od baaardzo dawna jestem wielkim fanem BMW... Jak na razie moje autko zamiast w garażu jest tylko w marzeniach :( ale powolutku na tyle na ile pozwalają mi moje możliwości staram się zrealizować moje wielkie plany :)

Jeszcze raz witam i pozdrawiam wszystkich szczęsliwych (przyszłych też) posiadaczy tejże pięknej marki BMW :)

 

Mariusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

beunique / Wawa

E-39 528i porządnie wypasiona,shadowline,postawiona na 18/40/235

 

Witam wszystkich i dzieki za porady przed nabyciem tej pieknosci!!!

Edytowane przez beunique

_______________________________________

http://img246.imageshack.us/img246/8982/podpisbkpyo6.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim!!! Dzisiaj kupiłem w niemczech BMW 320 coupe E30 z roku produkcji 1986. Niebiesko-szary metalik , niebieskie wnętrze , kubełki recaro, komputer pokladowy,szyber dach, elek. lusterka. Silniczek w stanie idealnym 155.000 km. Niestety blacharsko troszke dziurawa, ale dam rade(przedni błotnik i tylnie reperaturki).Jest ciekawie, fabrycznie ospojlerowana ale chyba przywrócę stan oryginalny. Strasznie sie ciesze że mam w koncu youngtimera'a. :D

P.S. wlascicelką była pani urodzona w 1923 roku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie!

Auto, którym się poruszam to BMW :dance: 525 TDS Touring z 1995 na automacie. W środku skura, na zewnątrz Schwartzmetalic (czyli czarne :8) )

 

http://img392.imageshack.us/img392/7138/bmw029mix8ox.th.jpg http://img369.imageshack.us/img369/8011/imga25901gk.th.jpg http://img369.imageshack.us/img369/8066/bmw027mix12qx.th.jpg

 

pozdrawiam, MLX :8)

Bayerische Motoren Werke http://img482.imageshack.us/img482/7716/bmwsmiley9vq.gif
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.