Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

witam wszystkich bardzo serdecznie!mialem wiele aut i w tym dwa bmw.chce wrocic do tematu i w ramach hobby zastanawiam sie nad E30,a gdy finanse pozwola to do codziennego uzytku zamiast paska E60.pozdrawiam wszystkich uzytkowników beemwejów!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Jestem na tym forum nowy. Z BMW obcuję 5lat trochę przy nich majstrowałem: swapy silnika :cool2: naprawa zawieszenia i podzespołów silnika, wymiana elementów eksploatacyjnych i nie tylko. Ale czasami mnie też brakuje pomysłów co jest nie tak z bmw :mad2:

Mam nadzieję że znajdę tutaj porady i odpowiedzi na dręczące mnie pytania a także że podzielę się swoja wiedzą na temat BMW :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim ! przymieżam się na wiosne do kupna BMW 316i e36 (10-12 latka) i niezabardzo znam ten model może coś mi doradzicie i pomożecie naco zwrucić uwage żeby mnie nie orżnięto nacenie i stanie technicznym.

Oczywiście wiem że przy zakupie używanego ponosi się pewne ryzyko i że przy oględzinach niewszystko da się wychwycić,ale chodzi mi żeby nie przesadzić.

Dziękuję za cenne rady,wypowiedzi i uwagi.

Z poważaniem "brusik" :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

 

Na opczatku musze powiedziec, ze zgrzeszylem i kupilem toyote celice, :oops: ale chce odkupic swoje winy i kupic e-36 z jakims fajnym motorkiem. :D Narazie jestem na etapie sprzedawanie "chinskiego padla", ale gdy tylko osiagne moj cel, bede szukal jakiejs fajnej sztuki :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy post. Wypada sie przywitac co niniejszym czynie.

E39 520i '97 to pierwsze BMW ktore uzytkuje wiec forum na pewno nieraz mi pomoze. A moze i ja komus bede mogl pomoc? Oby! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzien dobry wszystkim i pozdrawiam.W grudniu 2009 roku poraz pierwszy stalem sie posiadaczem BMW X5 jest super nawet jesli miala kilka defektow.

KOCHAM TO AUTO:wczesniej jezdzilem anglikiem a jeszcze wczesniej japonczykiem.Wszystkie byly super ale to auto ma Dusze.

Dziekuje i pozdrawiam_;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.