Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro już jest taki temat to skorzystam i się przywitam, mam na imię Łukasz obecnie jeżdżę Audi 80, ale zamierzam przesiąść się na BMW. Miałem już wcześniej E36, ale sprzedałem bo mi się to auto nie udało, tym razem wierzę że będzie inaczej. :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przepraszam że dopiero teraz ale zapomniałem się przywitać :oops: ,Witam wszystkich użytkowników i miłośników BMW wreszcie mogę dołączyć do was z moją BMW 330d 2003r. w trakcie rejstracji i niedługo malowanie.Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie,

 

Nie mam co prawda BMW, ale jestem milosnikiem tej marki - fanem to moze troche za duzo powiedziane (na razie:) ) ciesze sie ze tu trafilem, dowiedzialem sie na prawde wiele rzeczy ciekawych odnosnie BMW :)

 

Pozdrawiam wszystkich :)

Szerokosci!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja zakochałem się w 3-ój literówce kiedy to szwagier dał mi się przejechać kilka lat temu wypasioną E34. Leciałem tuż nad drogą. Coś niesamowitego. Nie byłem w finansowym zasięgu tego samochodu. Od tego czasu wiele się zmieniło. Miałem kilka E30, potem E34, teraz mam E39 z 2000r i zamierzam w marcu zakupić moje marzenie E53.

Przez dwa lata miałem renault Megane i zastanawiam się teraz jak mogłem jeździć takim samochodem :)

Pzdr dla wszystkich posiadaczy BMW.

Trzy największe litery w całym uniwersum: B M W
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak na pierwszy post przystało - witam wszystkich dotychczasowych uczestników forum.

Zabejcowałem się po trzech przejażdżkach 320, nie chcę innej bryki, żadne wypowiedzi dotyczące spalania czy kosztów napraw, części jakoś mnie nie przekonują. Mogę ponieść trochę wyrzeczeń, aby swobodnie pływać tuż nad asfaltem.

W chwili obecnej poszukuję godnego obiektu moich marzeń:

BMW 320d, 2003-2004 r., srebro - sedan (ew. coupe niebieskie), skrzynia auto (ew. manual), do 160 tys. przebiegu, 6 airbagów (poduchy+kurtyny), sportowe fotele przód welur (ew.skóra/welur), wielofunkcyjna kiera (najl. trójramienna), klima automatyczna, radio/cd ze zmieniaczem - mile widziany pełny M-pakiet

Mogę wydać max - 40000.

Jeśli ktoś z forum chciałby pomóc w poszukiwaniach lub oględzinach zapraszam do korespondencji na PW.

 

No i mam już swoją Bunię,,, może co innego niż oczekiwałem ale nie żałuję.

Edytowane przez Shogun070
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Za kilka dni stane sie oficjalnie posiadaczem BMW E61 520D z 2006 roku i z wielka przyjemnoscia musze stwierdzic ze to forum jest tym czego potrzeba prawdziwym milosnikom marki.Pozdrawiam wszystkich i rzycze szerokiej drogi oraz jak najmniej klopotow z naszymi Niuniami.

Stefek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich, nowy się kłania :modlitwa:

zarejestrowałem się tu aby poczytać sobie co nie co o tej marce gdyż coraz częściej mam ochotę nabyć te auto a dokładnie interesuje mnie E39 530D po lifcie

 

obecnie śmigam audi

 

pozdrawiam wszystkich

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :wink:

Aktualnie posiadam MB S210 E290TD Avantgarde '97 manual z chipem 165KM i 370Nm, wczesniej jezdzilem C124 230CE '89, nigdy nie mialem BMW. Mysle teraz o E39 540i w manualu bo potrzebuje drugiego auta w domu, pozdrawiam

Trocin

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich miłośników biało niebieskiego śmigła z Bawarii. Obiecnie niestety nie posiadam auta tej marki ale wcześniej miałem kilka modeli (E30,E23,E32) i jestem zakochany po uszy. Obecnie jestem w trackie rozpatrywania zakupu BMW na niedziele o czym w innym temacie. Pozdrawiam Daniel
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Aktualnie posiadam X3 2.0d (niektorzy widzieli post KUPIE felgi oraz chipa do niej - niestety bez odzewu ;-) )

Na podworku jeszcze pasie się W204, ale jestem coraz mniej z niego zadowolony i zaczynam sie sklaniac bardziej w kierunku BMW jako mniej zawodnego (odpukac)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie wszystkich forumowiczow.

Aktualnie posiadam X3 2.0d (niektorzy widzieli post KUPIE felgi oraz chipa do niej - niestety bez odzewu ;-) )

Na podworku jeszcze pasie się W204, ale jestem coraz mniej z niego zadowolony i zaczynam sie sklaniac bardziej w kierunku BMW jako mniej zawodnego (odpukac)

Chipuj u Master'sa - to pewniak i zna BMW na wylot zwłaszcza po ostatnim usmazonym u niego X3 3.5d po 1000km :mrgreen: co do felg wyłącznie oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam Kolegów z BMW Klub. Jestem fanem marki Audi, ale w niedalekiej przyszłości będę szykował się do nowego nabytku. Tu na Forum będę starał się dowiedzieć, czy BMW jest lepsze od Audi czy Mercedesa i czy warto zmieniać markę.

pozdr.

Paweł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.