Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Napisałem już ok 80 postów a dopiero dziś przez upomnienie natrafiłem na ten dział :duh: . Mam na imie Darek i od prawie roku jestem szczęśliwym posiadaczem BMW E36 To już moje 8 auto ale po raz 1 jest to Beemka. Przyznam ze zakochałem sie w tej marce i myśle ze już z nią pozostane :D Jesli zmienie samochód to tylko na nowszy model. BMW oczywiście :dance:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów!

Mam na imię Wojtek. Kilka dni temu postanowiłem dołączyć do Waszego grona i stałem się posiadaczem pięknej czarnulki ze śmigiełkiem na masce :8) Mam nadzieję że będzie mi wspaniale służyła a Wy w razie czego wspomożecie mnie wiedzą i dobrą radą a i ja jak będę umiał i mógł chętnie coś podpowiem i pomogę.

 

Pozdrawiam :!:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Na tutejszym forum:) Mam na imię Bartek!

Nie mam jeszcze swojej Bawarki ale jestem zdeterminowany by sobie zbierać! Może wiosna lato:) Na pewno E30 a być może E36 zobaczymy:) Czasami będę się odzywał tutaj i z góry proszę o wyrozumiałość jeżeli popełnię jakąś straszną gafe:/ Liczę Waszą pomoc w razie problemów i również ją oferuję jeżeli tylko będę w stanie:) Pozdro for All!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam! Nowy na forum nie jestem ale mam nową BMW więc witam się ponownie! :D

Z E36 320 przesiadłem się do E34 525 tdsA Touring.

 

Krotko o niej: Glacier Gruen Metalic, automat, klima, podgrzewane fotele, tempomat, podwójny szyberdach a reszta standard.

 

Jak zwykle na poczatek kilka rzeczy do dopracowania ale poza tym bajka! :) W przyszłym roku już mam zaplanowane kilka dalszych podróży. W weekend odwiedziłem Wrocław i mam zdecydowany niedosyt jeżdżenia.

 

Pozdrawiam!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!!

W temacie BMW siedze juz ładnych pare lat... Tą schize złapałem jak w wieku 14 lat wujaszek przewiuzł mnie e32 740i!! ale to był wtedy RAZOR!!

ta miłość trawa do dzisiaj i raczej nie zanosi sie żeby coś sie zmieniło...

Jeździłem e34 525i i baardzo mile wspominam chwile spędzone razem... eh pierwszy raz przekroczona granica 200km/h, teraz czekam na e36 coupe tym razem własne...

 

 

'Samochody dzielą sie na BMW i reszte'

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich użytkowników i miłośników Bawarskiej Marki!

BMW w rodzinie było od 2004 roku - E34 - M50B25 '91, aktualnie jest E32 M70 '89, a ja mam zaszczyt jeździć E36 M41 '95...

 

Forum czytam od 2006 roku i pomogło mi w wyborze w miarę taniego i oszczędnego egzemplarza E36.

Dziękuję i pozdrawiam.

Jarek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

 

Moja przygoda z BMW zaczeła się od :

316 (E30) , 323 (E30) , 318 (E36) , 318is coupe (E36)

 

A obecnie jestem posiadaczem ciężarowego :) E39 530dA kombi , auto odebrałem w sierpniu 2001r.

 

Obecnie auto posiada 143000km przebiegu.

 

Z usterek odnotować trzeba wymiane turbo przy 100000km , oraz wtryskiwacza przy 120000km.

 

Pozdrawiam

Jak w Trzech prostych krokach zniszczyć wspaniałą marke jaką jest BMW ?


Krok Pierwszy : Zastąp napęd na tył napędem na koła przednie w 2015r

Krok Drugi: Wpakuj silnik 3 cylindrowy z MINI do limuzyny BMW 3 w 2016r

Krok Trzeci: Wpakuj silnik 4 cylindrowy do limuzyny BMW 7 w 2016r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich Klubowiczów!

Mam na imię Marek, mam 24 lata i mieszkam w Mińsku Mazowieckim.

Na Forum trafiłem szukając informacji na temat spalania E-39 i E-46.

Jako że niedawno skończyłem studia, zacząłem pracę (koniec życia biednego studenta) i planuję ślub na kwiecień 2008 (szukam 7 jako samochodu do ślubu) chciałbym abyście pomogli mi podjąć decyzję odnośnie autka, jakie mielibyśmy sobie ze ślubną kupić. Po uwagę biorę E-39 i E-46 (w benzynie + później gaz). Chciałbym dojeżdżać tym samochodem codziennie do pracy (trasa Mińsk - Wa-wa Okęcie - Mińsk=> 100km) za w miarę rozsądne pieniądze (dlatego gaz) i maksymalnie bezpiecznie i komfortowo (dlatego BMW) :)

Jednak dopiero po ślubie okaże się, czy zostanie mi pieniędzy na e-39 czy "tylko" na e-34 :P Ale szukanie i zaznajamianie z marką trzeba już zacząć (tzn. czytać Forum).

Obecnie zdarza mi się pojeździć E-34 520i 24V ('91) i rzadziej E-30 316 ('88) "przyszłego teścia" :) Mimo, że nie jest fascynatem BMW tylko użytkownikiem, to żałuje że synowi nie kupił E-36 tylko Hondę Civic :mad2:

Na Forum szukam informacji o spalaniu 3 i 5, kosztów miesięcznych eksploatacji, ubezpieczeń itp (mam prawko od ~3 lat), tak żeby upewnić się czy na pewno będzie nas stać na utrzymanie Buni :roll:

Wiem, że sporo jest na Forum już o spalaniu różnych silników 5 i 3, eksploatacji itp ale może coś pomożecie mi wybrać i zdecydować się :)

Marzeniem oczywiście jest własna 7 z mocnym silnikiem, ale to może na starość.... Teraz rozglądam się konkretnie za 520, 523 (528 to już chyba za dużo, mimo że podobno "niewiele więcej palą") ;) (w cenie do ok 25k zł)

To jak, pomożecie?

 

Źle zacząłem, powinienem tu się przywitać a nie zakładać oddzielny temat. Cóż, przyzwyczajenia z innych for internetowych :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam :)

 

Ja też jestem od niedawna szczęśliwym posiadaczem BMW, jakis czas temu kupiłem E36 318 TDS i juz chyba nie zamienie na zadna inna marke ;) to moja pierwsza bunia wiec jestem zupełnym świeżakiem w tym temacie a to forum nie raz juz ratowalo moje auto i mnie z opresji :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam jestem nowy na forum,pozdrawiam wszystkich.

 

Przy powitaniu chciałbym odrazu zapytać jak na tym forum traktowani są nowi forumowicze?Pytam gdyż byłem zarejestrowany na forum Bmw autoklub polska i niestety w pewnym momecie zostałem potraktowany jak intruz.Odniosłem tam wrażenie że "starsi" bywalcy lub są to koledzy są ulgowo traktowani.

Rozumie jeśli moje posty byłyby wulgarne albo odbiegające od tematu ale takie niebyły.

Przepraszam z góry że pytam w powitaniu ale chciałbym odrazu wiedzieć jak jest u was.Chciałbym przystąpić do jakiegoś klubu a jak narazie tamten odpada.

Jeszcze raz pozdrawiam....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.