Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam jestem nowy na forum.Obecnie posiadam BMW 520i/24V,wczesniej mialem E20,E36,E34,E32.Uzytkownikiem BMW jestem juz od 4 lat,jestem bardzo zadowolony z samochodow tej marki i nie wyobrazam sobie kiedykolwiek przesiasc sie na jakakolwiek inna marke samochodow.POZDRAWIAM.MAREK.[/img][/b]
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dopiero teraz zauważyłam ten wątek.

Też jestem nowa - od dwóch dni mam moją niebieściutką Trójkę. To auto ani troche mnie nie rozczarowuje, a po przesiadce z diesla męża (1.7 innej marki) na to cudne 115 (sic!) koni w benzynie, nie mogę usiedzieć na miejscu - ani w robocie, ani w chałupie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich serdecznie na tym forum !!!!

 

z marką BMW mam nieco wspólnego, choć obecnie jeżdże jeszcze Calibrą (do członków forum calibra team także należę).

 

kiedyś byłem posiadaczem bmw 320 e21 z 77r ( silnik jeszczze 4 cylindry), ostatnio przez moje ręce przeszła mi e36 316.

 

przyznam że jestem miłośnikiem tej marki i właśnie poluje na 320 e36.

jeśli uda mi się taką zakupić, to w pełni stanę sie członkiem klubu.

 

POZDRAWIAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam wszystkich serdecznie

na forum jestem świeżynka,bo od dzisiaj, jeżdżę e 34 525 tds w automacie, kocham ten samochód i kocham jazde nim to moje drugie bmw kiedyś wczesniej mialem e 28 2,4 td też było wspaniałe.

pozdrawiam dodam, że forum jest mi bardzo przydatne dziękuje Wam za nie.

bigray

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

Od listopada jestem posiadaczem sedana E36 320i 24V '96. Bestia właśnie zdążyła wyjść z fazy chorób dziecięcych (czy raczej starczych....) oraz skutków niefrasobliwości przy kupowaniu używki, które, jak później okazało się na bolesnym przykładzie kolegi, były i tak niewielkie, choć to zupełnie inna kwestia i pewnie napiszę coś o sprawie, kiedy będzie miała swój finał....

Manifest uzależnionego:

Uwielbiam swoje auto, szczególnie teraz, kiedy wszystko technicznie jest topszpica .... Z tego nałogu się nie wychodzi, nie wiem dlaczego wcześniej zawracałem sobie głowę innymi markami.... ;). Obiecuję pochwalić się w galerii przy pierwszej sposobności.

Pozdrawiam wszystkich twórców i uczestników forum - to jest NIEPRZEBRANA SKARBNICA wiedzy wszelakiej

To jest wszystko prosto z głowy, prosto z głowy do wieczności, płynie strumień kolorowy, niesprawdzonych wiadomości....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.. Od wczoraj mam zaszczyt garażować piękne granatowe, albo jak ktoś woli piękną, granatową BMW 525tds kombi '95r co prawda w manualu, ale nie ma co narzekac... Nie sądziłam, ze 11 letnie autko może być tak zadbane :) wielki ukłon dla poprzedniego właściciela... co by nie było zbyt pięknie dziś musiała podnieść mi ciśnienie, ale to już znajdę odpowiednie miejsce na tę historię... Pozdrawiam :)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od 3 tygodni jestem posiadaczem E60 3.0D, 2004r, automat z dobrym wypasem(navi, szyber, ładne alu, biksenony skrętne, PDC, zest tel bluetooth i wiele innych). To moje pierwsze BMW, dotychczas jeździłem różnymi produktami - fiat bravo, laguna, C5, A6, partner, 206SW, voyager , pug 607. Jak na razie wrażenia tylko pozytywne. Mam nadzieję że będzie tak dalej...

 

Krzysztof

Gdynia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich,

 

Znalazłem to forum zupełnie przypadkowo w poszukiwaniu pewnej informacji, ale ogromnie się cieszę, że można tu pogadać o BMW, więc zapewne - będę tu częstym gościem :cool2: (do tej pory aktywnie uczestniczyłem jedynie w forum http://forums.e60.net)

 

Aktualnie jestem posiadaczem 528i LPG serii E39, a także użytownikiem 120i oraz 120d (oba samochodziki zastępcze - na przemian) oraz - na co mam ogromną nadzieję - od najbliższego poniedziałku właścicielem nowiutkiej i pachnącej 520d, którą choć zamówiłem w salonie już w połowie lutego to dealerowi zajęło jej dostarczenie ponad 4 miesiące (!! :mad2: !!) (Arnold Kontz - Luxembourg)...

Ale na szczęście "Moja Malutka" już przyjechała - właśnie ją zarejestrowali, ubezpieczyli, przeszła juz controle technique i w poniedziałek (jak tylko zapłacę :) dostanę ją w swoje ręce, którym to faktem zresztą zaraz się z tym forum podzielę :D

 

A póki co mam dwa pytania odnośnie interface'u Ipod do E60 oraz odtwarzania mp3 w E60 - ale te już wstawię może w miejscach gdzie tego typu wątki przynależą.

 

No a póki co - witam wszystkich serdecznie!

 

Jarek

Luxembourg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.