Skocz do zawartości

Jestem nowy. Witam na forum!


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam na imię Paweł i od kilku miesięcy jestem posiadaczem BMW - zawsze twierdziłem że nie kupie ale jednak się skusiłem :)

 

 

hehe ja też się zarzekałem, że nie chce :oops: .. wsiadłem, przejechałem się, kupiłem,, i teraz nie wyobrażam sobie nic innego :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich forumowiczów jestem kierowcą bmw od 5lat.Jest to dla mnie solidna i najlepsza marka jeśli chodzi o auta.Posiadam e36 1.6 coupe 1997rok autko nigdy poważnie mnie nie zawiodło lecz wiadomo zdarzały się różne usterki.Chętnie się podzielę doświadczeniami.Bardzo dobrze że istnieje takie forum bo wiele rzeczy można się dowiedzieć i co ważne pomagać kolejnym nowym osobom przy zakupie tej marki oraz pomagać ,doradzać wymieniać zdania obecnym kierowcą bmw itd.Pozdrawiam !!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć,

 

Mam na imię Paweł, pochodzę z Krakowa. Nie mam jeszcze BMW ale dosyć intensywnie poszukuję E34 Touring od około 2 miesięcy (benzyna 525 i wyżej). Nie mogę powiedzieć, że jestem fanem tej jednynej marki bo ogólnie kocham klasyczną motoryzację lat 70,80 i częściowo 90 ;) W posiadaniu mam Mercedesa S-klasse W126 420SE, któremu powoli przywracam dawny blask. E34 podobała mi się zawsze i mam nadzieję taką nabyć aby cieszyłą i oko i zmysły ;)

 

Pozdrawiam forumowiczów !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich na forum Nazywam się Patryk,

 

Od kilku dni jestem posiadaczem BMW e-46 320CI. Jestem z Grodziska Mazowieckiego i nie wiem czy ktoś jest tu obecny z okolicy mojego miasta.

 

Nigdy nie miałem auta tej marki (zawsze chciałem mieć - wychodziło różnie jak to w życiu). Boję, się że zostanę z wieloma problemami sam.

 

Kupiłem auto 14 letnie i jestem świadomy, że aby wszystko było ok to trzeba będzie co nie co zrobić. Mam nadzieję że znajdę na tym forum pomocną dłoń. W tej chwili rejestruję swój samochód (dzisiaj przeszedł wzorowo - no prawie) przegląd tak zwany zerowy. Gość co go wykonywał zwrócił uwagę że praway sworzeń jest luźny i silenblocki do wymiany. Po za tm GIT.

 

Auto zawsze mi się podobało i myślę, że nadal będzie :)

 

Pozdrawiam serdecznie wszystkich jeszcze raz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich! Mam na imię Kamil i od 6 lat jeżdżę BMW, najpierw było E34 525i, potem E36 316i, slabiutko no ale studia kosztują, jednak ciężko rozstać się z BMW więc taki kompromis :) . No a obecnie jest E46 318i, tak więc też szału nie ma ale wystarcza na razie, a jak coś to można pomyśleć o swapie :P .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, również jakiś czas temu stałem się posiadaczem BMW 320 2,0d z 99r jak na razie zastanawia mnie chlapiący olej z korka wlewu może ktoś wie co może być tego przyczyną czy nie ma się czym przejmować. Proszę o odp ;D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich posiadaczy aut BMW!

 

Niedawno stałem się posiadaczem BMW E61 525d z 2005 roku. Nigdy wcześniej nie miałem styczności z autami tej marki, ale powiem, że nie żałuję zakupu! Auto świetne, reprezentacyjne. Wcześniej jeździłem autami amerykańskimi, ale BMW zrobiło na mnie najlepsze wrażenie. Kto nie ma BMW niech żałuje!

 

Pozdrawiam wszystkich

Marcin -> tomalm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Od kilku tygodni jestem szczęśliwym posiadaczem BMW e46 330xiA M-pakiet :lol: Rodzinę miasto to Łódz aktualnie mieszkam w Belgii (Antwerpia) historia z BMW zaczęła się dawno temu miałem 3 e36 jedną 1,6(porażka) i dwie 2,5 wszystkie sedany .Obecnie w mojej flocie jest jeszcze honda accord 2,2 r1991 i honda cbr 900rr sc33 r1998 :twisted:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siema ! Chciałbym się przywitać z wszystkimi na forum. Jestem Gregor, jestem tutaj nowy i nie wiem jak się poruszać ,gdybym strzelił jakiegoś byka bardzo proszę o poprawę :D

Od 4 miesięcy jestem szczęśliwym posiadaczem e39 silnik 3,5 benzynka ,m62 bez vanosa. Moja historia z bmw zaczeła się 3 lata temu ,kiedy kupiłem jako pierwsze e36 1,6. Następne było e46 1.8 które przeszło swapa na 2.5 . Później e32 3,5 a aktualnie posiadam v8 e39 , która już stała się moim oczkiem w głowie :P

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.