Skocz do zawartości

Dolnośląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Koledzy, potrzebuje wymienić pompę (sprężarkę) nivo, amory nivo i poduszkę nivo w e61, polecicie kogoś? Koniecznie musi to być zrobione jutro,bo we wtorek wyjeżdżam nad morze. W stando niestety terminów nie mają 

 

Broń Boże nawet nie próbuj jechać na Legnicka bo będziesz musiał na rowerze jechać nad morze. Szczerze mówiąc to ja jestem załamany bo nie znam ani jednego rzetelnego mechanika we Wrocławiu...

 

To ASO tez ci nie odpowiada ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok juz ogarniete. Autochip i bebna omijam, jakis czas temu tak mnie skroili ze juz wiecej do nich nie pojade.

W Stando i w Inchcape niestety terminow brak. Ale zrobi mi to znajomy ktory pracuje w inchcape:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heniekpan - ASO jest w miarę ok, tylko nie lubię płacić za wymianę oleju kilkuset zł, aczkolwiek często wychodzi tak, że to jest jedna z lepszych opcji.

 

Nie znasz nikogo we Wroclawiu, kto potrafi olej wymienic? To juz sa wolne zarty...

Kazdy przecietny uzytkownik potrafi to sam zrobic i nie znam warsztatu, ktory by mial z tym problem.

 

http://www.sport-technika.pl/ Ja moge polecic smialo. Znaja sie na BMW, jezdza BMW. Spotkalem sie z dobrym podejsciem, dobrymi cenami czesci (takimi, ze nie zamawialem na allegro ani nie kupowalem sam) i generalnie rzetelna usluga. Robi tam samochody pare firm oraz wroclawska policja (z tego co zauwazylem).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

heniekpan - ASO jest w miarę ok, tylko nie lubię płacić za wymianę oleju kilkuset zł, aczkolwiek często wychodzi tak, że to jest jedna z lepszych opcji.

No fakt ze wymiana olej w ASO to w moim przypadku około 1100zł a jak sam se wymieniam to około 260zł do 300zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś jakiegoś godnego polecenia elektryka we Wrocławiu który podłączy pompowanie foteli i podgrzewanie i dodatkowo zakoduje podgrzewanie? Może byc niekoniecznie we Wrocławiu jeżeli warto jechać dalej.

Mozesz spróbowac u p. Jurka Dymarka na Legnickiej 52 robi BMW, Mercedesy, Audi itp. A jak ktos by chcial porzadnie ustawic geometrie w swojej basi to polecam auto plus garage na wisniowej maja swietny sprzet do tego mila i fachowa obsługa (podczas badania naklejają folie nawet na kierownice i galke zmiany biegow zeby nie pobrudzic:) http://autoplusgarage.pl/geometria.html wszystko we Wrocławiu oczywiscie

 

w tym auto plus garage powiedzieli mi cenę za zbieżność 124 zł. i że kąty nie zawsze trzeba ustawiać bo jak się zbieżność zrobi dobrze to i kąty są ok, a jeśli się okaże że też trzeba ustawiać to nawet do 3 godzin schodzi i cenę wtedy powiedzą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie dzisiaj zdecydowalibyście się na wywalenie klapek? najlepiej jakby się wypowiedział kto jest po takim zabiegu i jeździ już długo i wszystko jest w porządku :)

Najlepiej byłoby we Wrocławiu.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz ile kasy za to wzięli? i 70k temu to ile latek temu ;) ? czyścili od razu kolektor?

 

Wejdz na forum bmw-sport.pl. Znajdz uzytkownika piotrek200411 i zadzwon.

To moj kolega, z Wroclawia, ktory Ci to zrobi w dobrej cenie. Polecam z czystym sercem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zależy co chcesz dokładnie zrobić, czy coś naprawiać czy przegląd po prostu.

 

Ja bym w sumie polecił http://www.lukservice.pl/ (do przeglądu i wskazania nieszczelności ewentualnych) - nie wiem jakby było przy naprawie.

 

Dwa razy tam byłem, 2 lata temu i ostatnio z tydzień temu. Odgrzybianie, ozonowanie +wymiana gazu ze sprawdzeniem szczelności. Można się dogadać i za 100-150zł mieć to wszystko co napisałem (nie patrzeć na cennik na stronie tylko się dogadać dzwoniąc), zależy też ile czynnika ubyło, u mnie 0 praktycznie :),

u dziewczyny w aucie przez 2 lata ubyła połowa więc pewnie ma jakąś nieszczelność (koło 750 jej wchodzi, a ściągneło 370 i resztę trzeba było uzupełnić).

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętasz ile kasy za to wzięli? i 70k temu to ile latek temu ;) ? czyścili od razu kolektor?

 

Wejdz na forum bmw-sport.pl. Znajdz uzytkownika piotrek200411 i zadzwon.

To moj kolega, z Wroclawia, ktory Ci to zrobi w dobrej cenie. Polecam z czystym sercem.

 

Dzięki, zadzwonię i pogadam.

Sprzedam:

1. Ekran, IDrive, radio, gniazdo aux do F30

2. Sprzedam tłumik do F30 328i z wersji sportline

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, szukam dobrego serwisu klimatyzacji we Wrocławiu, gdzie można dobrze zrobić przegląd i ewentualnie coś podziałać.

 

Polecam ci ten zakład ja u nich serwisuje i jestem zadowolony.

http://www.alfaco.pl/baza_firm/firma/4131,gidzinski_miroslaw_klimatyzacja_samochodowa.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś powiedzieć gdzie we Wrocławiu zrobić dobrze pełną geometrie z ustawianiem kątów w e46? i jaki to mniej więcej koszt?

 

Zbieżność z kątami świetnie zrobi Ci Rysiek z http://www.pkt.pl/wozniak-ryszard-elektromechanika-pojazdowa/2823279/5-1/

Gość robi to dokładnie i dobrze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

może ktoś powiedzieć gdzie we Wrocławiu zrobić dobrze pełną geometrie z ustawianiem kątów w e46? i jaki to mniej więcej koszt?

Polecam floryn na ślężnej koło shell. Robi tam taki młody koleś i widać na prawdę że wie co robi. 3 razy ustawiałem już tam i gość podchodząc tylko do auta od razu zwracał mi uwagę na jakiś mankament którego nie zauważyłem. Ceny dobre. Dopchać się ciężko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.