Skocz do zawartości

Łódzkie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Mam mały problem.

Potrzebuję osoby, która zmieni mi radio reverse na business, które dopiero zamierzam kupić.

Jeśli ktoś może podać mi kod/sygnaturę radia cd do e46 przed liftem będę wdzięczny.

Do obecnego radia były właściciel podłączył zestaw głośnomówiący nokia CK-15W, który wycisza radio w trakcie połączenia, chciałbym mieć nadal tą funkcjonalność.

Dodatkowo z poczciwego kaseciaka reverse został wyprowadzony kabel aux, który nie działa zbyt dobrze - strasznie trzeszczy przy podłączeniu jakiegokolwiek telefonu czy mp3. Byłoby miło przełożyć i usprawnić ten kabelek/moduł/instalację.

Będę wdzięczny za polecenie kogoś, kto zrobi to w dobrych pieniądzach.

 

Opcja druga - potrzebuję kogoś, kto naprawi ten aux trzeszczący chociaż ;)

 

Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 722
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 1 miesiąc temu...
Łodz. Więckowskiego 87. Rafał. 604607515. Dzwoń, umów sie, nie bedziesz żałował;) byłem kilka razy, ocena 5+ cenowo tez jest ok.

 

Ja mam złe doświadczenia z tym panem, mam problem z centralnym zamkiem, sprawdził i stwierdził że to kluczyk, więc go zostawiłem żeby wymienić baterie. Przyjeżdżam po paru godzinach a on mi oddaje rozłożony kluczyk z urwanymi stykami i stwierdził że nie da rady tego złożyć... Wysłał mnie na Obywatelską

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
Ogólnie dość dużo stacji diagnostycznych robi takie usługi ale czasami jak słyszą przedzakupowe sprawdzenie to wołają nawet po 200zł a robią to samo co na zwykłym przeglądzie, normalna cena to 50-100zł za więcej nie ma sensu. Możesz też zagadać do aso ale wtedy coś około 800zł (chyba) ale sprawdzają auto w zdłurz i w szerz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Dla mnie sprawdzenie w aso to kasa wyrzucano w bloto, jesli ktos ma troche pojecia o mechanice + czujnik lakieru oraz inpe/rheingolda to zrobi to 3 razy dokladniej niz w aso. Przyda sie tylko kanal lub podnosnik aby obejrzec auto od spodu ale to za 20-50 pln da sie na stacji diagnostycznej zalatwic.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgodzę sie z tobą w 100% bo sam tak robię ale niestety nie każdy dysponuje sprzętem i umiejętnościami. Z drugiej strony pozostaje wtedy tylko Aso albo stacja diagnostyczna natomiast jak sie trafi na Pana Mietka to jest pożal sie panie Boże. Pozostaje tez kupic auto przez salon.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Poszukuję warsztatu, który dobrze naprawi uszkodzony tylni zderzak (F11), który jest pęknięty w dwóch miejscach oraz próg, który jest nieco wgnieciony i porysowany, tak więc małe wgniecenia i rysy na plastikowych elementach, no i może konieczne będzie polakierowanie tych miejsc. Będę bardzo wdzięczny za rekomendacje jakichś dobrych fachowców.

Z góry dziękuję za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Co do blacharza, który Ci wyciągnie próg i sklei ten zderzak, to zadzwoń do Piotrka tel. 788-540-561. To jest w Lutomiersku pod Łodzią. Naprawdę bardzo dobry blacharz i solidny człowiek. On Ci przy okazji potem do lakiernika skieruje tam niedaleko w Konstantynowie. Też bardzo dobry i niedrogi.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Witam wszystkich

Mam pytanie czy ktoś był i korzystał z usług serwisu skrzyni automatycznych Norbi na ul Szczecińskiej 28 w Łodzi. Mam problem z autem i w poniedziałek oddałem tam auto nie widziałem w internecie żadnych opini na ten temat a naprawę wycenili na 4700 (bmw e60 530i M54). Uszkodzone było główne sprzęgło oraz jakieś poboczne , tarczki i jakieś gumki czy coś nie znam sie na tym . Właściciel wydaje sie sympatyczny (jak na ten czas) czy ktoś był już u nich i może się podzielić opinią?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam , ja tam byłem tam 5 lat temu :D jeszcze jak miałem audi w dsg na wymianie oleju i gdybym im zostawił auto i nie był bym przy wymianie ,to nalali by do skrzyni czerwonego oleju atf a nie takiego jak powinien być . Poza tym gościu powiedział mi ze filtr oleju jest w skrzyni i się go nie wymienia. A gówno prawda bo tam jest wkład filtra i wymienia się go jak zwykły filtr silnikowy. Po prostu dopytaj wszystko jaki olej ci wlali co robili i weź fakturę jako gwarancje
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.