Skocz do zawartości

Małopolskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

ar_w - troszku nie rozumiem kupiłeś swoje części gość ci tylko je montował to dlaczego masz do niego pretensje że części się zużyły gdyż on tylko je montował ? niektórzy ludzie chcą dożywotnią gwarancje na tańsze rzeczy , a pózniej są teksty " ja u Pana 2 lata temu robiłem " Jak wymieniasz klocki i za 30 tys km musisz znowu je wymienić to szukasz gwarancji ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Odpowiedzi 865
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam koledzy - ponawiam swoje pytanie poniżej. Tak na wszelki wypadek żeby wiedzieć gdzie uderzyć (poza M-Cars i Misiakiem)

 

Witam,

 

Jak w opisie - BMW E60 530iA M54 szukam już z wyprzedzeniem (mam nadzieję że nie będzie potrzebny)jakiegoś dobrego mechanika/specjalisty od BMW w Tarnowie lub bliższych okolicach..

Prosze o info

 

Pozdrawiam

Kiss French. Wear Italian. Drive German.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do serwisu M-cars to nie jest tak źle. Kolega ar_w pisze że ceny są z kosmosu- możliwe ponieważ nie mam jak narazie porównania. Aktualnie auto na gwarancji więc jeszcze się nie przejmuje ;) Co do przeglądów to pierwszy (po 40k KM) trwał 1,5h. W salonie pełna obsługa- kawka, bułeczka. Szybko zabiłem czas oglądanie samochodów i rozmową z pracownikami. Są bardzo uprzejmi i na poziomie- za to należy się +.

 

Jednak muszę poskarżyć się na Assistance.na przełomie stycznia/lutego miałem awarie jakiegoś sterownika napędu. Podczas jazdy wyłączył mi się Xdrive. Miałem tylko napęd na tył i ABS. Wtedy była niezła zima więc trochę strach było jeździć więc, wróciłem do domu i po godzinie odpalam auto i wszystko okey. Niestety po 30min to samo. Postanowiłem zadzwonić do Assistance żeby zaholowali auto jednak przez 5godzin nie mogłem się dodzwonić. W końcu gdy auto znalazło się w serwisie zaproponowali mi pojazd zamienny ale na 3 dni ! Akurat na drugi dzień miałem jechać w interesach na prawie tydzień, więc odmówiłem i musiałem pożyczyć auto. Oczywiście napisałem skarge, a w odpowiedzi otrzymałem wino i nic nie warte usprawiedliwienie.

 

To tyle o beznadziejnym Assistance.

 

Polecam M-Cars ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Witam

 

Nie zebym reklamowal ;) ale jest nowy warsztat w miejscu gdzie byl kiedys GODULA. ul. makuszynskiego 9a. Prowadzi go moj kumpel. nie specjalizuja sie w konkretnej marce. pracuje u niego mechanik ktory ma e36 328, wie co i jak. robia diagnostyke komputerowa oraz wszystkie naprawy. do tego wulkanizacja itd. Jak cos to powołac sie na Jarka z czerwonego bmw, moze bedzie cos taniej ;)

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam koledzy - ponawiam swoje pytanie poniżej. Tak na wszelki wypadek żeby wiedzieć gdzie uderzyć (poza M-Cars i Misiakiem)

 

Witam,

 

Jak w opisie - BMW E60 530iA M54 szukam już z wyprzedzeniem (mam nadzieję że nie będzie potrzebny)jakiegoś dobrego mechanika/specjalisty od BMW w Tarnowie lub bliższych okolicach..

Prosze o info

 

Pozdrawiam

 

Od kilkunastu lat jeżdżę BMW i nie znam w Tarnowie warsztatu specjalizującego się w tej marce.

Jeżeli chodzi o elektronikę to mogę polecić

"Autotronik" Piotr Kiełbasa

ul. Graniczna 2, Łęg Tarnowski

tel: 503 070 021

zaraz za "polami klikowskimi" po lewej stronie jadąc od Tarnowa.

 

W sprawach automatycznych skrzyń biegów to chyba tylko jeden warsztat godny polecenia :

Autoserwis, Mechanika Pojazdowa, Holowanie. Janusz Wieczorek

ul. Krzyska 106a

tel: 14 625-10-10

Raz coś u nich robiłem dawno temu ( z silnikiem ), usterka została usunięta, cena rozsądna ale nie przyłożyli się do poskręcania elementów pod maską, trzeba było poprawiać, możliwe że robił to jakiś uczeń albo komuś się śpieszyło ;).

W każdym bądź razie mają pojęcie o tym co robią.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Witam,

 

instalacja 545i + LPG , kogo szukac ktory zakladal i zna sie na rzeczy... w KRAKOWIE

 

przeczytalem kilka tematow na wielu forum dyskusyjnych, chcialem zapytac posiadaczy bmw e60 545i 04r 333KM jak sie spisuja instalacje LPG i jakich firm maja zamonotowane w swoich pojazdach(cena,jakosc) , a takze o fachowcow ktorzy montowali i ktorych warto polecic np woj. malopolskie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

instalacja 545i + LPG , kogo szukac ktory zakladal i zna sie na rzeczy... w KRAKOWIE

 

przeczytalem kilka tematow na wielu forum dyskusyjnych, chcialem zapytac posiadaczy bmw e60 545i 04r 333KM jak sie spisuja instalacje LPG i jakich firm maja zamonotowane w swoich pojazdach(cena,jakosc) , a takze o fachowcow ktorzy montowali i ktorych warto polecic np woj. malopolskie.

tylko Piotr Ficek z Beskidzkiej, koleś który ma pojecie o tym co robi

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

instalacja 545i + LPG , kogo szukac ktory zakladal i zna sie na rzeczy... w KRAKOWIE

 

przeczytalem kilka tematow na wielu forum dyskusyjnych, chcialem zapytac posiadaczy bmw e60 545i 04r 333KM jak sie spisuja instalacje LPG i jakich firm maja zamonotowane w swoich pojazdach(cena,jakosc) , a takze o fachowcow ktorzy montowali i ktorych warto polecic np woj. malopolskie.

tylko Piotr Ficek z Beskidzkiej, koleś który ma pojecie o tym co robi

 

 

moze podac jakies blizsze namiary albo nazwe firmy(tutaj badz na priv) i czy zakladal juz do takich motorow BMW v8 instalki oraz najwazniejsze, ze jak przyjade do niego np na regulacje to zeby nie bylo "panie tak ma byc, szerokiej drogi" :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

moze podac jakies blizsze namiary albo nazwe firmy(tutaj badz na priv) i czy zakladal juz do takich motorow BMW v8 instalki oraz najwazniejsze, ze jak przyjade do niego np na regulacje to zeby nie bylo "panie tak ma byc, szerokiej drogi" :)

o tym właśnie mówimy...

 

Kraków, ul. Beskidzka 7

515-130-546

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
Panowie jaki zakład polecacie z tłumikami, układami wydechowymi i spawaniem. chodzi o to, że muszę pospawać na środku układu wydechowego no i aby ktoś sprawdził czy dobrze mam pospawane po wyciętym katalizatorze (ogólnie czy jest to dobrze zrobione) dzięki.pozdro
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Jestem nowy na forum. Padla mi w bmce lampa z tylu, ta co jest na gorze szyby na klapie bagaznika. Lampa czasem sie zalacza, czyli nie padla calkowicie, tylko musi sie cos dziac z okablowaniem. Moj samochod to bmw e61 530xd. Mozecie mi polecic jakis warsztat z elektronika w Krakowie lub okolicach? Jesli mozna to zaufany, bo nie chce zeby mi cos spieprzyli rozkrecajac klape, zeby sie do tej lampy dostac, pozniej wiecej problemow bedzie niz pozytku :) dzieki z gory za odpowiedz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki z Sieprawia przerabiaja lampy na polift wiec pewnie jakies tam maja pojecie...

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Witam,

 

Ja robie od lat tutaj:

 

http://www.tlumiki.krakow.pl/

 

Polecam również, miałem małą dziurkę :) ale ślad po niej zaginął. Gdzie polecacie aby sprawdzić zawieszenie (kogoś ogarniętego), bo po wymianie wahaczy i łączników stabilizatora, czuję jeszcze lekki luz na nierównościach od strony kierowcy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.