Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

Szczerze polecam warsztat

 

M auto w Katowicach na ul Rozdzieńskiego 190B (specjalizacja BMW)

 

http://m-auto.pl/

 

Serwisuje tam swoją 7 i nigdy nie było problemów i kłopotów z tym warsztatem

ceny normalne,terminowo,konkretnie,szybko

 

nabijaja też klime,zwiększają moc w silnikach diesla

 

POLECAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Witam, potrzebuję wyważyć wał napędowy. Wiem, że w Mysłowicach gość wyważa, ale trzeba mu przynieść sam wał. Ja nie mam możliwości demontażu. Zna ktoś jakiś warsztat na śląsku co by można podjechać autem? Będę wdzięczny za pomoc. Pozdrawiam
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Szczerze polecam warsztat

 

M auto w Katowicach na ul Rozdzieńskiego 190B (specjalizacja BMW)

 

http://m-auto.pl/

 

Serwisuje tam swoją 7 i nigdy nie było problemów i kłopotów z tym warsztatem

ceny normalne,terminowo,konkretnie,szybko

 

nabijaja też klime,zwiększają moc w silnikach diesla

 

POLECAM

 

Hmm, albo masz dużo szczęścia albo nie wiem. Co tam brat odstawi auto to jedno zrobią co innego spieprzą. Mistrzostwo świata to już zdejmowanie zderzaka przedniego w X-ie bo od roku 'naprawiają' PDC. Na jego aucie robili to już kilka razy, za każdym razem albo połamią zatrzaski albo założą zderzak tak, że wygląda jak bokser bo 15 rundach. Po ostatnim razie tak zakładali zderzak, że poobcierali błotnik. :mad2:

Edytowane przez BaX
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie do tej pory, wszystkie spotkania ( 3 razy ) w M-Auto mogę oceniać tylko pozytywnie!

Niemniej gdzie drwa rąbią, wióry lecą. Nie zawsze wszystko musi wyjść tip-top.

Poza tym sam pracuje w usługach, więc wiem że wszystkim i tak się nie dogodzi.

Moja opinia jest jak najbardziej na "tak".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze

Pemek: ale rozróżniasz połamanie wieszaka przy rozbieraniu i zostawienie tak bo jakoś się trzyma /co z tego, że krzywo/ od szukania dziury w całym? Szczególnie, że rozbierali ten zderzak kolejny raz bo nie byli w stanie za pierwszym podejściem ogarnąć PDC. :duh:

 

A przy tym dla mnie niedopuszczalne jest zatajenie własnego błędu bo może klient mniej wymagający i się nie kapnie, że połamali plastiki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli było tak jak piszesz, to faktycznie dali d.... Najgorzej, że zataili sprawę. Zawsze można było powiedzieć, że trudno-stało się, ale zrobimy to i będzie gut. Faktycznie nie fair.

Niemniej, ja wspominam bardzo pozytywnie. I jeszcze na pewno tam pojadę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A przy tym dla mnie niedopuszczalne jest zatajenie własnego błędu bo może klient mniej wymagający i się nie kapnie, że połamali plastiki.

 

Jest niedopuszczalne, ale 99% serwisów to oleje, bo "problem z głowy". Pisać trzeba i informować, niech ludzie wiedzą co sie dzieje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Panowie czy w BM Cars w Mysłowicach można przywieźć własne części do naprawy?

 

Tak, ale ostatnio zaczęli stosować dziwny "trik" - przy własnych częściach +20% ceny usługi.

 

Nie zauważyłem, może dlatego, że ja zawsze przed oddaniem auta proszę o kompleksową wycenę i tego się trzymam. Zawsze podana w wycenia wartość robocizny była identyczna przy ostatecznym rozliczeniu - bez względu czy zamawiałem u nich części czy też przywoziłem swoje. Rzecz jasna od tej kwoty odchodzi jeszcze zwyczajowy rabat dla stałych klientów. Natomiast "oczywistą oczywistością" jest, że każdy zakład zarabia na częściach w ten czy inny sposób - zazwyczaj podają klientowi ceny z katalogu, sami mając wynegocjowany spory upust u hurtownika. Z tego powodu każdy kto ma głowę na karku i możliwość zakupu części taniej będzie przywoził je ze sobą, zaś robocizna to już jest kwestia do uzgodnienia z wykonawcą-ile kto wynegocjuje, tyle ma :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zauważyłem, może dlatego, że ja zawsze przed oddaniem auta proszę o kompleksową wycenę i tego się trzymam. Zawsze podana w wycenia wartość robocizny była identyczna przy ostatecznym rozliczeniu - bez względu czy zamawiałem u nich części czy też przywoziłem swoje. Rzecz jasna od tej kwoty odchodzi jeszcze zwyczajowy rabat dla stałych klientów. Natomiast "oczywistą oczywistością" jest, że każdy zakład zarabia na częściach w ten czy inny sposób - zazwyczaj podają klientowi ceny z katalogu, sami mając wynegocjowany spory upust u hurtownika. Z tego powodu każdy kto ma głowę na karku i możliwość zakupu części taniej będzie przywoził je ze sobą, zaś robocizna to już jest kwestia do uzgodnienia z wykonawcą-ile kto wynegocjuje, tyle ma :mrgreen:

 

Dokładnie tak było - do niedawna. Przy przed-ostatnie wizycie zaskoczono mnie "dopłatą" 20% za montaż lampy, którą sobie sam przywiozłem.

 

Zobaczymy jak będzie przy kolejnych wizytach :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu
Nie zauważyłem, może dlatego, że ja zawsze przed oddaniem auta proszę o kompleksową wycenę i tego się trzymam. Zawsze podana w wycenia wartość robocizny była identyczna przy ostatecznym rozliczeniu - bez względu czy zamawiałem u nich części czy też przywoziłem swoje. Rzecz jasna od tej kwoty odchodzi jeszcze zwyczajowy rabat dla stałych klientów. Natomiast "oczywistą oczywistością" jest, że każdy zakład zarabia na częściach w ten czy inny sposób - zazwyczaj podają klientowi ceny z katalogu, sami mając wynegocjowany spory upust u hurtownika. Z tego powodu każdy kto ma głowę na karku i możliwość zakupu części taniej będzie przywoził je ze sobą, zaś robocizna to już jest kwestia do uzgodnienia z wykonawcą-ile kto wynegocjuje, tyle ma :mrgreen:

 

Dokładnie tak było - do niedawna. Przy przed-ostatnie wizycie zaskoczono mnie "dopłatą" 20% za montaż lampy, którą sobie sam przywiozłem.

 

Zobaczymy jak będzie przy kolejnych wizytach :D

 

Cenna uwaga, zatem zachowam czekistowską czujność przy następnej wizycie :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moge polecic kogos z Czechowic-Dz (niewiele dalej). Ma profesionalny sprzęt (komora) itp. Nie jest najtanszy, ale za to potrafi zrobic jak fabryka. Swiadczy o tym fakt ze jak raz pomalowal auto to w serwisie sie stwierdzili ze samochod niemalowany :D Napewno bedzie trzeba troche poczekac na swoja kolej, ale warto. W razie zainteresowanie info na PW i wyśle numer.

m5%2520edytowane.PNG

Kiedyś będzie :cool:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

moje dzisiejsze doświadczenie z serwisem p.Krystiana w Katowicach (ul.Warszawska obecnie wjazd od ul Dudy Gracza)

auto przestało kręcić rozrusznikiem więc na 100% padł EWS

dziś rano udało mi się auto zaholować do p. Krystiana

podłączył pod komputer i stwierdził że EWS miał jakiś drobny błąd ale po wykasowaniu błąd nie powrócił

nic to jednak nie dało bo nadal rozrusznik nie kręcił

kazał auto zostawić bo z moim szczęściem to nawet moduł EWSa nie jest tam gdzie go wszyscy mają czyli zamiast po lewej obok sprzęgła ja go mam po prawej przy module komfortu (to dowiedziałem się od poprzedniego właściciela )

po godzinie p.Krystian dzwoni że mogę auto odebrać bo już go składają

okazało się że po przemierzeniu instalacji wyszło że komputer silnika nie ma zasilania

na szczęście wiedzą że pod nogami pasażera jest główny bezpieczik i on był ze starości nie tyle przepalony co utleniony- zgnity

musieli zdemontować osłonę kierownicy , osłonę pedałów , prawy schowek no i najważniejsze wyjąć prawy fotel i plastiki na prawym progu by zdjąć dywanik i dojść do bezpiecznika

jako że paliwa miałem na 30km to po odpaleniu myśleli że jest mało to wlali z 3 litry (nierówno łaził bo stał niepalony ponad miesiąć)

ZA CAŁOŚĆ ZAPŁACIŁEM 100 ZŁ !

sami widzicie na jaką uczciwość można liczyć u pana Krystiana

mogli skasować za EWS + transpondery + komputer silnika przynajmniej 400-500 zł

do tego diagnostyka komputerowa 150 zł

no i synchronizację znowu ze 150-200zł

plus robocizna - a było co rozbierać i poskładać

--------------------------------------------------------------------------------------------

oczywiście że nie wszyscy są zadowoleni bo na przykład spotkałem tam znajomą która twierdzi że po wymianie silnika mechanicy rozcieli jej skórę kanapy ...

tylko zapomniała mi dodać że winna jest p.Krystianowi 800zł i wynajduje teraz usterki by nie zapłacić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

AUTO KLIMA KATOWICE

Witam was serdecznie tu Jędrek, zainwestowaliśmy ze znajomym w urządzenie VALEO wysokiej jakości do nabijania klimatyzacji oraz Ozonator. Nie była to mała inwestycja więc chcemy by się zwróciło oczywiście oferując tanią usługę oszczędzając na drogich reklamach, które później są wliczane w koszty usługi. Znajdujemy się obok Obi w Katowicach. Jeżeli macie jakiś problem z układem klimatyzacji również postaramy się pomóc.

Kwotowo wygląda to tak:

40zł - Sprawdzenie szczelności, przefiltrowanie czynnika będącego w samochodzie(rzadko oferowana usługa) oraz wykonanie próżni. 15zł - Za napełnienie każde 100 gramów. Więcej info na samochodowaklimatyzacja.pl

 

PS. Po wizycie czekam na opinię forumowiczów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.