Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • Członkowie klubu
M-AUTO w Katowicach

 

A które Panie kolego, nowe czy stare? :norty: :norty:

 

Poza tym drogi "kolego" jedna mała uwaga.

 

W Twoim poście nr 8 narzekasz na M-Auto, i powtarzasz opinie swą wyrażoną w poscie nr 7 z dnia 27 listopada 2007!! r.

 

Częstym gościem to Ty nie jesteś tutaj, ale nie o to mi chodzi :) Powiedz mi czy od listopada 2007 byłeś w M-Auto? I po prawie 2 latach, dziwnym trafem akurat przy okazji zmian w tamtym warsztacie, postanowiłeś się nam przypomnieć :twisted2:

 

Interesujące :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Ja jeżdze do BMCars (nie będę nazywał go 'nowym M-Auto', bo jedni i drudzy mogliby poczuć sie urażeni), jestem zadowolony. Miałem ostatnio dość nieprzyjemną sytuacje, pierwszy raz moje auto odmówiło posłuszeństwa i skończyło na lawecie. Wyciek ze wspomagania. Szczęscie w nieszczęściu, że właśnie 10 minut przed usterką byłem sprawdzić osobiście temat BMCars (zawieszenie po zimie, pare pierdół). Zdenerwowany zadzwoniłem do nich po pomoc, osoba z BMCars przyjechała do mnie, pomogła wrzucić auto na lawete (sam nie wiedziałem że zrzucenie na neutral w automacie to kwestia użycia linki pod kierownicą), potem zabrała mnie własnym autem do serwisu.

 

Problem, mimo że niełatwy do zdiagnozowania (wyciek z układu wspomagania, przewod został uszkodzony przed partaczy którzy robili tam wcześniej coś innego, wiem kto to zrobił ale nie będę - przynajmniej na razie - podawał tego publicznie...), został rozwiązany i po wymianie przewodu mogłem znowu cieszyć sie bezawaryjną i przyjemną jazdą.

 

Kilka dni temu byłem w BMCars zrobić parę elementów eksploatacyjnych w zawieszeniu, planuje też w miarę możliwości czasowych odpowiedzić ich ponownie. Nie wyobrażam sobie innego miejsca na serwisowanie mojego BMW na tą chwilę.

 

Dyskusja wyżej rozwinięta, o pomagierach, tych co śrubki kręcą, itp, jest nie na miejscu moim zdaniem. Ja, jako klient, widze że tutaj nie dyskutują klienci tylko właśnie osoby postronne. Ucinając więc spekulacje, powiem wprost: BMCars (ku mojemu zdziwieniu, bo tego się nie spodziewalem) tworzą ludzie, którzy wcześniej pracowali w M-Auto (od miłego i bardzo konkretnego Pana z obsługi, po mechaników których znam z widzenia, bo będą upierdliwym typem klienta, przy okazji głodnym wiedzy, zawsze jak coś robili z autem, chciałem to oglądać z bliska). Oczywiście nie są to wszyscy pracownicy M-Auto, pamiętam jeszcze jedną osobę która moje E65 oglądała i serwisowała, a której nie ma w BMCars. W każdym bądź razie, z mojej oceny widać było że 7mek w życiu robił więcej niż ja widziałem na oczy, dlatego jeśli został w M-Auto, to nie skreślam tego warsztatu ze swojej listy. Możliwe, że jeszcze kiedyś ich odwiedze, ale na razie BMCars robi wszystko dobrze, za rozsądną kwotę i jestem z nich na prawdę zadowolony.

 

Sporo ludzi już tam jeździ, może ktoś z forum też ich odwieda i coś obiektywnego napisze, żeby nie było że tylko ja im słodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie szukam dobrego warsztau gdzie robia klime, ktory nie nabije mnie w butelke jak to zrobili w Bossie w Dabrowie Gorniczej kolo Huty Bankowej (nabili klime bez sprawdzania szczelnosci, mimo, ze powiedzialem, ze auto sprowadzone i klima nie dziala, potem chcieli jakies chorendalne pieniadze za wymiane czesci, jak sie okazalo, ze klima nieszczelna). musze wymienic chlodnice klimy, osuszacz i zlikwidowac luz na kole sprezarki, no i oczywiscie nabic. okolice katowic, chorzowa, bytomia, sosnowca itp.
Wszystko o dieslach BMW .::: http://www.bmw-diesel.pl :::.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Członkowie klubu

http://www.materla.com.pl/kontakt.htm

 

Będziesz zadowolony, rzetelny i bardzo fachowy właściciel. Serwisuję u niego klimę od ponad 5 lat :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możecie polecić jakiś serwis w Rudzie Śląskiej, ewentualnie w Chorzowie? Nie chcę tam na stałe serwisować auta tylko uruchomić je - sytuacja awaryjna, nie odpala, a stoi w Rudzie - Kochłowicach. Szukam kogoś kto przynajmniej nie spieprzy roboty.
http://to-be.pl/images/bmw.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • Członkowie klubu
Odwiedziłem BM Cars w Mysłowicach - na marginesie mają super stronkę pod adresem www.bmcars.pl - uczucia mam mieszane :? Poza fachowym i sympatycznym Panem który otwiera zlecenie (ten sam co wczesniej w M-Auto) było dwóch młodych mechaników, jeden to szczupły elektryk znany mi z M-Auto, drugi to jeszcze młodszy (przynajmniej z wyglądu). Co do fachowości to sie nie wypowiadam, zajmę stanowisko jak coś przy aucie mi zrobią. :cool2:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

słuchajcie , juz kilka było zapytań o servis w Bielsku lub okolicach.Moze ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Tylko nie piszcie o sikorze - dziś czekałem na szefa serwisu 55min by mi mógł udzielić odpowiedzi na temat wbudowanego pilota do bram....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie , juz kilka było zapytań o servis w Bielsku lub okolicach.Moze ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Tylko nie piszcie o sikorze - dziś czekałem na szefa serwisu 55min by mi mógł udzielić odpowiedzi na temat wbudowanego pilota do bram....

 

Ja jeżdze do Mysłowic, Ty tez nie masz daleko, droga fajna. Sikora to strata mojego cennego czasu (przynajmiej tak wynika z mojego doświadczenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Nowy warsztat MBMK ul. Szopienicka 49 w Katowicach, wymiany opon narazie bez kolejek, zawieszenia, serwis, komputer, ceny konkurencyjne. POLECAM :cool2:

Witaj czy to jest tam gdzie byl kiedys serwis Fiata :?: napisz cos wiecej o tym warsztacie byles tam ,jakie ceny czym sie zajmuja podaj tel

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Firme MAXIMUS - na rudzie slaskiej regeneruja sprzet, jesli chodzi o turbiniki to nie specjalnie, pomimo 2 leteniej gwarancji.

PARTNER BMW AG


POLSKIE MENU BMW NAWIGACJA E60 E61 E70 E71 X5 X6 E90 F01 F07 F10 F25 F30 G01 G05 G11 G20 G30 KONWERSJA USA EUROPA


KODOWANIE, PROGRAMOWANIE, NAPRAWA NAWIGACJI CCC/CIC/NBT, AKTUALIZACJA, CARPLAY


telefon +48 504384405


http://menupolskie.pl/foto/bmw/baner.gif


http://www.menupolskie.pl/polskie-menu/bmw.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
słuchajcie , juz kilka było zapytań o servis w Bielsku lub okolicach.Moze ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Tylko nie piszcie o sikorze - dziś czekałem na szefa serwisu 55min by mi mógł udzielić odpowiedzi na temat wbudowanego pilota do bram....

 

ZODIAC mówisz jak rozumiem o BM CARS?

Pytam bo bylo o tym serwisie na forum troche roznych /sprzecznych opini...czy jestes w 100 % zadowolony i przekonany? bo ja systematycznie trace zaufanie do kolejnych servisów od lat mimo ,ze nie jestem z upierdliwych klientów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

słuchajcie , juz kilka było zapytań o servis w Bielsku lub okolicach.Moze ktoś ma jakieś doswiadczenia?

Tylko nie piszcie o sikorze - dziś czekałem na szefa serwisu 55min by mi mógł udzielić odpowiedzi na temat wbudowanego pilota do bram....

 

ZODIAC mówisz jak rozumiem o BM CARS?

Pytam bo bylo o tym serwisie na forum troche roznych /sprzecznych opini...czy jestes w 100 % zadowolony i przekonany? bo ja systematycznie trace zaufanie do kolejnych servisów od lat mimo ,ze nie jestem z upierdliwych klientów

 

Wiesz jak to z serwisami bywa, nigdy nie jest tak, że każdy klient będzie zadowolony. Ja jestem jak narazie. A wlasnie jestem jednym z bardziej upierdliwych klientów i każdą pierdołe im zgłaszam do zrobienia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZODIAC

z moja upierdliwoscia chyba mnie zle zrozumialeś :) to jest tak ze ja tez zglaszam wszsytko bo chce miec tak jak powinno być zrobione.

Ten moj "brak upierdliwosci" to poprostu to ,ze moge duzo wybaczyc jesli to tylko nie jest spowodowane niechlujstwem , zaniedbaniem lub brakiem wiedzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZODIAC

z moja upierdliwoscia chyba mnie zle zrozumialeś :) to jest tak ze ja tez zglaszam wszsytko bo chce miec tak jak powinno być zrobione.

Ten moj "brak upierdliwosci" to poprostu to ,ze moge duzo wybaczyc jesli to tylko nie jest spowodowane niechlujstwem , zaniedbaniem lub brakiem wiedzy.

 

Masz jakies niemile doświadczenia z takimi warsztatami? Podziel sie, sam chetnie sie dowiem gdzie NIE warto jeździć.

 

Z BMCars jak narazie tak jak mówie nie mam problemów, ale też z E65 problem miałem tylko raz na przestrzeni ostatnich lat i oni właśnie znaleźli i naprawili usterke. Do tego całość w cenie bardzo przystepnej. Poza tym jeżdże do nich w miare regularnie, albo zawieszenie do zrobienia jest, albo jakies filtry/oleje, albo też jakaś pierdoła która mnie wkurza i którą trzeba usunąć. Podejście mają takie jak moim zdaniem powinno być - obsługa klienta jest miła, pracownicy wydają się znać na tym co robią, a negatywnych opinii o nich nie słyszałem (poza konkurencją, ktore na tym albo na drugim forum na nich bluzgała).

 

Niemniej tak jak mówiłem, nie ma serwisów idealnych, ale jak narazie BMCars jak dla mnie spisuje sie bardzo dobrze i będę tam jeździł w najblizszym czasie. Sprawdź ich i daj znać jaka jest Twoja opinia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Polecam wszystkim warsztat:

 

NAPRAWA BMW TobiCars

Dąbrowa Górnicza 41-300

Ul. J. Wybickiego 1A

tel: 602 269 062

e-mail: [email protected]

 

 

 

Ja sie jeszcze nie zawiodłem... i naprawde zna sie na rzeczy :)

 

GORACO POLECAM

 

 

FAKTYCZNIE, WARTO POLECIĆ TOMKA Z TOBICARS, BYŁEM U NIEGO RAZ, GOŚĆ ZNA SIĘ NA BMW JAK MAŁO KTO, JUTRO JADĘ ZNOWU :) ...U NIEGO WARTO WYDAWAĆ KASĘ, NA REPEROWANIE BUNI :) POLECAM !!!

 

osobiście nie robiłem ale rozmawiałem telefonicznie i widać że zna się na rzeczy natomiast słyszałem parę pozytywnych opinii (z tego co słyszałem od niego nie ma kompa do diagnostyki nie wiem czy chwilowo czy w ogóle)

 

Co do diagnostyki(a w zasadzie samego podłączenia pod kompa) polecam Darka Szulca z Będzina/Grodźca ulica Wolności, troszkę filozof i niestety wydaje mi się że umie tylko czytać błędy bez zrozumienia ale za to za chyba 150 zł odczytuje błędy i drukuje wszystko na papier i z tym papierem przez pół roku masz diagnozę za darmo. Warto wcześniej przedzwonić i sie umówić (namiary na google).

 

Co do BMCars rzeczywiście obsługa super za kompa płaciłem 61 zł. Czujnik położenia wałka rozrządu za oryginał krzyknęli 400 zł + 50 zł wymiana więc chyba znośnie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • Zasłużeni forumowicze
Nowy warsztat MBMK ul. Szopienicka 49 w Katowicach, wymiany opon narazie bez kolejek, zawieszenia, serwis, komputer, ceny konkurencyjne. POLECAM :cool2:

Bylem Wymienialem kloci zrobili ok cena tez ok,ale mam obawy co do powazniejszych robot mechanicy bardzo bardzo mlodzi wiec doswiadczenie niewielkie :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.