Skocz do zawartości

Śląskie


AdminOld

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 1,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zapraszamy tych, którym akumulator odmówił posłuszeństwa na terenie Katowic.

Posiadamy akumulatory renomowanej firmy VARTA(najwyższa półka) w dobrych cenach, jedynie co możemy zaoferować gratis to założenie i sprawdzenie układu elektrycznego w samochodzie.

Cennik na http://www.autoaku.pl/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Zasłużeni forumowicze
Zapraszamy tych, którym akumulator odmówił posłuszeństwa na terenie Katowic.

Posiadamy akumulatory renomowanej firmy VARTA(najwyższa półka) w dobrych cenach, jedynie co możemy zaoferować gratis to założenie i sprawdzenie układu elektrycznego w samochodzie.

Cennik na http://www.autoaku.pl/

Troche drogo chyba ze dla kolegow z forum rabacik?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuję zregenerować wtryski i ustawić później pompę w M51. Może mi ktoś polecić kogoś co regeneracje zrobi dobrze, ewentualnie napisać czy ten Pan - Dariusz Woliński, ul.Polna 18A/9 43-251 Pawłowice, zrobi to dobrze :?: Pompę to domyślam się, że u P. Krystiana mi zrobią, ewentualnie nastawnik przeczyszczą.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a wiec koledzy bylem juz dwa razy w m-auto i obiecalem ze napisze co i jak.

 

pierwszy raz wymiana tylnego wahacza od zbieznosci, olej i gumy stabilizatora. wszystko na miejscu, bardzo szybko i sprawnie na umowiony termin. goscie zajmuja sie wylacznie bmw wiec wiedza o czym mowia. koszty tez ok. nie pamietam juz dokladnie ile to wszystko kosztowalo ale bylem mile zaskoczony.

drugi raz bylem z nieszczelnoscia komory wydechowej, okazalo sie ze komora sie rozszczelnila na katalizatorze wiec musiala byc zdjeta i pospawana. wymieniona przy tym uszczelka pomiedzy komora wydechowa a blokiem. uszczelka 300 zl + spawanie ok 100 zl i robocizna 400 zl. uwazam ze cena za zdjecie tego dziadostwa (wykrecenie srub w bloku) jest ok. zalatwili mi po kosztach rowniez auto zastepcze wiec tez super. mysle ze warci polecenia, ja na razie dalej bede ich testowal w razie potrzeby.

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wlasnego doswiadczenia moge polecic warsztat Duo-Spec w Tychah http://duospec.pl/ na ulicy Wałowej 41

 

Wymienialem u nich slupek silnika po peknietym wale + mase drobnostek i caly czas serwisuje u nich auto. Dwoch kompetentnych mechanikow, czysto, schludnie i terminowo.

Bardzo dobre ceny w porownaniu z innymi warsztatami gdy robilem rozeznanie przed wymiana silnika. Moge bez zawahania polecic ten warsztat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W BM-Cars Mysłowice czasami przesadzają z cenami, za wymianę 4x amortyzatory + poduszki + łożyska od przednich amortyzatorów powiedzieli mi 540 zł (części moje) a u pobliskiego mechanika zapłaciłem 160 zł i auto odebrałem po 2.5 godzinie..

jest to problem z każdymi warsztatami specjalizującymi się w danej marce

kupują drogie specjalistyczne narzędzia więc później starają się by koszta się zwróciły

a "złota rączka" pan Jasio zrobi Ci to za 160zł bo będzie dłubał młotkiem i majzlem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

z przodu masz sprężyny w kształcie beczułek

jak je będziesz ściskał je ściągaczami do zwykłych prostych to po wymianie dwóch sztuk ściągacz masz do wyrzucenia

oczywiście że da się to też zrobić ekstremalnie ściskając sprężyny lewarkiem i wiążąc je drutem z migomatu ale serwisy w to się nie bawią a pan Jasio tak :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Panowie, wyskakuje mi błąd maty w przednim fotelu - trzeba byłoby to usunąć na stałe.

W BM Cars pewnie krzykną jakaś zaporową cene - wie ktoś gdzie zrobie to małym kosztem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1.Podaj jaka masz bmw.

 

2. Skoro ciagle masz blad maty to znaczy ze jest uszkodzona i kompem tego nie wylaczysz sa od tego emulatory aby bledu nie bylo no chyba ze szukasz warsztatu co wymieni cala mate

 

Wysyłane z mojego LG-P500 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykodować samą matę, system po prostu jej nie będzie widział, nie potrzeba do tego serwisu tylko kogoś ogarniętego z kompem i interfejsem w okolicy.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

Moduł do własnej konfiguracji świateł E39 sprzedam!



icon3.png BMW E36 316i M43

icon1.pngBMW E61 530D M57N

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Można wykodować samą matę, system po prostu jej nie będzie widział, nie potrzeba do tego serwisu tylko kogoś ogarniętego z kompem i interfejsem w okolicy.

 

Wysyłane z mojego MT11i za pomocą Tapatalk 2

 

Właśnie o namiary na kogoś takiego mi chodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.