Skocz do zawartości

problem z otwieraniem drzwi!!!!!


komdell

Rekomendowane odpowiedzi

witam,mam problem z otwarciem tylnych drzwi pasażera za kierowca,a mianowicie,kilka tygodni temu zamknąlem auto z pilota,na drugi dzien nie mogłem otworzyć tylnych drzwi,cypelek jakby wpadł lekko do srodka,ani od wew, ani od zew. nie da sie ich teraz otworzyć,jak mam sie do tego zabrać???może mieliście podobny przypadek?prosze o podpowiedż bo moj samochód stał sie teraz ''trzy drzwiowym'' :( pozdrawiiam i czekam na podpowiedż
grzegorz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na drugi dzien nie mogłem otworzyć tylnych drzwi,cypelek jakby wpadł lekko do srodka,ani od wew, ani od zew. nie da sie ich teraz otworzyć,:( pozdrawiiam i czekam na podpowiedż

 

Będziesz musiał drzwi rozebrać bo normalnie to powinienneś móc otworzyś drzwi klamką od wewnątrz jak alarm jest dezaktywowany, a jak nie możesz to "coś" się popsuło

Edytowane przez mistszu1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli masz elektryczną szybę z tyłu i działa to raczej będzie to mechaniczne uszkodzenie. Miałem to samo w tych samych drzwiach i okazało się, że spadły cięgna, czy coś takiego. Oczywiście trzeba było zdjąć boczek, ale na szczęście udało się to zrobić bez uszkodzenia. Niestety nie byłem przy tym, więc nie wiem jak mechanik to zrobił.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a masz ryglowanie zamkow??? wtedy cypelki nie dzialaja, sa luzne.

otworz szybe, zamknij przyciskiem drzwi, teraz wloz kluczyk i przekrac jak bys chcial zamknac i jeszcze dalej, jak uslyszysz ze silniki jeszcze pociagnely tzn ze masz ryglowanie.

 

ja mam ryglowanie i kiedys mi sie zatrzasnely drzwi tylnie , trzeba bylo rozbierac tapicerke , i kobiniowac, problemem byla popekana obudowa silownika, rozebralem go , nazmarowalem i obudowe skleilem, i wzmocnilem. po prostu przeskoczyla zebatka o pare zebow i sie zaklinowalo, pech chcial ze na zamknietych drzwiach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.