Skocz do zawartości

bandycki woz??!!


menio

Rekomendowane odpowiedzi

O Boże jakie straszne wykroczenie :cry2: Nie mam BMW ale wkrótce prawdopodobnie zostanę jego posiadaczem. A co to pasjonaci marki nie są brani pod uwagę natym forum??? Zresztą zmiencie ten nagłówek na moje auto zamiast moje bmw i nie będzie takich problemów

 

Nie chodzi o to, jaki samochod wpisales w 'Moje BMW', tylko o przeklenstwo, jakiego uzyles. Naprawde, przeczytanie regulaminu forum nie zajmie wiecej, niz 5 minut.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 53
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

jaki film przyniósł e38 "czarną sławę" to wszyscy fanatycy tego modelu wiedzą na pewno

 

ostatnio ktoś mi przysłał na gg taką kompilację z tejże pozycji filmowej, całkiem fajna:

 

 

naleśnik jest jak dobry gnat, serce samo zaczyna bić mocniej

 

:twisted:

...

http://images.google.pl/url?source=imgres&ct=img&q=http://www.after-hours-japan.com/forum/download/file.php%3Favatar%3D2927_1256015996.jpg&usg=AFQjCNHOPvQjuY6a3NonAqZpEu-c86ARiw w benzynie!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gangsterów juz niema..

sa tylko biznesman'i

 

dokładnie tak... :)

 

Dobrze powiedziane... no i jeszcze mendy z polityki, darmozjady jedne pie******e :)

 

 

 

Pozdrawiam

 

:duh: :duh: :duh: Rozejrzyj się trochę po forum! Na forum udziela się kilku policjantów więc chociażby ze względu na ich obecność mógłbyś się pohamować :mad2:

 

Ciekawe jakby to było, gdybyś Ty pracował w policji a ktos na Ciebie jechał? :duh: :duh:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie,tworzycie historie ktorej nie ma.e38 to auto normalne,takie jak kazde inne.

a poziom niektorych-forum schodzi na psy :cry:

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe jakby to było, gdybyś Ty pracował w policji a ktos na Ciebie jechał

 

Jawor dziękuje.....:) :cool2:

 

A Panu dziki dziekujemy za wspaniala dyskusje i mozliwosc wypowiedzenia sie na temat elitarnej sluzby policyjnej w polsce...I takich ludzi mamy chronic?......

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A Panu dziki dziekujemy za wspaniala dyskusje i mozliwosc wypowiedzenia sie na temat elitarnej sluzby policyjnej w polsce...I takich ludzi mamy chronic?......

 

mnie nietrzeba chronic...! pozatym ten skrut ma kilka znaczeń hah... co do "policji" niewypowiem sie bo to moja prywatna opinia,ogulnie brak słów...

 

co do tematu to jakis stary mit ,BMW to "normalne" auto

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrut

 

:duh: do szkoly........Analfabetyzm.....!!! Ciekawe gdzie bys sie zglosil gdyby Ci na ulicy Wp***** , co bys zrobil jakby twoja kobiete zgwalcili.......I samochod buchneli...- zapewne bys tego nigdzie nie zglosil...- Och ty biedny człowiecze :)....Zastanów sie nad sobą....

 

"Kto sie przeciwstawia wlasnej Policji - przeciwstawia sie calemu narodowi"

to odnosnie twojego zdania na temat Policji.....obbym nigdy ja i moi qmple nie musieli Ci pomagac.....(choć czując niechec do ciebie i tak kazdy z nas zrobil wszystko wzorowo - bo służymy)

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mnie nietrzeba chronic...! pozatym ten skrut ma kilka znaczeń hah... co do "policji" niewypowiem sie bo to moja prywatna opinia,ogulnie brak słów...

 

co do tematu to jakis stary mit ,BMW to "normalne" auto

 

To że wyrobiłeś sobie niezbyt wyszukaną opinię na temat pracy policji nieupoważnia Cię do tego by kogokolwiek obrażać. Nie ukrywam, sam jestem uprzedzony do kilku policjantów, ale nie generalizuję! To podstawa.

 

Pozdrawiam, Jawor

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skrut

 

:duh: do szkoly........Analfabetyzm.....!!! Ciekawe gdzie bys sie zglosil gdyby Ci na ulicy Wp***** , co bys zrobil jakby twoja kobiete zgwalcili.......I samochod buchneli...- zapewne bys tego nigdzie nie zglosil...- Och ty biedny człowiecze :)....Zastanów sie nad sobą..

 

polonista sie znalazł pewnie ze słownikiem siedzisz...

hahahha co za typ,nieznasz mnie to niepier**** co bym zgłosil czego nie,juz ci chłopie napisałem ze nietrzeba mi pomagac wiec niegraj kozaka i zachowaj te tempe texty dla siebie to kim jestes wogule mnie nieobchodzi,na necie kazdy mocny w gebie... nawet jakby mi buchneli BMKE sam bym ja predzej znalazl niz wy,raz sie zawiodłem na policji moze dlatego mam takie zdanie o was,Ty moze jestes inny niewiem nieznam Cie jak tak to tylko pogratulować,prowadzisz do dyskusji bez końca,to kim jestes na codzien zachowaj dla siebie....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwne ... ja w weekend wracałem swoją bunią i strzelili mnie suszareczką z zaciemnionego, zaparkowanego na stacji radiowozu. Ujechałem z 200m i zobaczyłem we wstecznym dyskotekę. Grzecznie sie zatrzymałem, udałem do radiowozu gdzie zostałem zaznajomiony z wskazaniem predkosci - 95km/h w zabudowanym :norty:

 

Pouczony że za takie wykroczenie grozi 200 - 300 zł i 6 pkt karnych spuściłem oczy i klepnąłem się w piersi bez zadnych durnych dykteryjek typu panie te auto tyle nie jedzie :lol: Pan władza spisał dane, spytał o status zawodowy, po czym po wspólnym ponarzekaniu na obecną ekipę rządzącą, padło z jego ust hasło "Dzisiaj tylko ustna zjebka, szerokiej drogi życzę" :jawdrop:

 

Albo mam szczeście albo twarz wzbudzającą zaufanie :twisted2:

 

 

 

dobre :clap: To ja wam powiem tak. Dawno temu prulem Alpina do Zakopca z zona i przez Poronin przelecialem chyba 110-120 km/h. ( teren zabudowany) ,Patrze z przodu ,moze z 300m przede mna jakis gosciu bez czopki idzie na ulice i macha ( wiecie,jakby pajacyki robil),mysle se,co jest???? ...... A po tem to juz bylo : o k...., ja pi...., paly!!!! :duh: Zatrzymalem sie do kontroli,gosciu do mnie : do radiowozu!!! Zero :dziendobry,nie przedstawil sie,nic :jawdrop: mysle sobie,no to mam posprzatane. W radiowozie gosciu zx morda do mnie,jak bym sie z nim na jednym g.... slizgal. W koncy nie wytrzymalem i mowie: piszpan ten mandat szybciej,bo zona w ciazy,zle sie czuje i wlasnie do ginekologa sune.....!!!! Gosciu w momencie sie zamknal,popatrzyl na mnie ,oddal dokumenty i powiedzial: dowidzenia :mrgreen:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiscie ,zona nie byla w ciazy,z gupa tak palnalem,zeby uniknac mandatu. Gozej by bylo jakby gosciu podszedl do zony i sie jej zapytal,jak sie pani czuje?? albo cos w tym stylu :doh: to dopiero byn mial posprzatane.

PS. Nie mysle,zeby gliny upatrywali sobie mlodych guwniarzy w 7kach i ich zatrzymywali. Jak popelniasz wykroczenie ( tak jak ja) to napewno zostaniesz zatrzymany i nie wazne czym jedziesz,bmw, mercedrsem,audi czy poldkiem ,fordem czym czym kolwiek.

 

Fakt faktem,ze sa przypadki,gdy trafia sie glina matol,ktory tylko szuka ,zeby dorobic ,ale to juz inna historia........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W kazdym zawodzie trafiaja sie ułomy :) i nic sie na to nie poradzi..>Wiadomo w Policji jak sie cos stanie to zaraz jest nagłaśniane - bo to państwówka....a Media maja pożywke.... Ja nei moge brać odpowiedzialności za moim kolegów po fachu :) ale wiekszosc to porzadni ludzie ktorzy pracuja w firmie z powołania - bo przeciez nie dla pieniedzy to oczywiste....Jedno co moge powiedziec ze starej kadry juz prawie nie ma , sami mlodzi ludzie z ktorymi zawsze mozna podyskutowac , tak jak juz pisalem gdzies wczesniej - jak popelniam wykroczenie to place....Ja ostatnio też dostalem foto :) , zdarza sie....Policjant tez czlowiek i tez popelnia wykroczenia....

 

Najgorsze co może być to wlasnie generalizowanie...Ze policja to CH , ze nic nie moga zalatwic , ze sie im nie chce..... ze "SAM BYS SZYBCIEJ SAMOCHOD ODNALAZL" - co mnie niesamowicie rozbawilo :D......

 

po 1) odzysk np na śląsku samochodow kradzionych to okolo 75% , 15% - na czesci , reszta na wschód :).

Wiadomo nie zawsze odnaleziony = caly....

 

po 2) :D ciekawy jestem jakby Ci poszly takie poszukiwania swojej BUumki :D chyba ze szukal bys jej w garazu u sasiada :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

 

po 3) Policjanci ktorym sie nie chce robic powinni juz pojsc na emerytury a nie psuć opini - zgadzam sie....Ale biedni po 25 latach pracy maja 1500 emerytury wiec ciągną wysluge lat ile moga.....--> fatalne realia.

 

po 4) Docen to ze Policja w Polsce jest b.wyrozumiala....i humanitarna...

 

Swego czaus jak robilem w drogowce :) - wypatrzylem z qmplem goscia ktory jechal jakas osobowka bez swiatel a bylo juz pozno , no to wiadomo z uliczki i za nim.... Po chwili jazdy za nim wlaczamy bulaje.....i czekamy az zjedzie - ale patrzymy nie zabardzo ma gdzie zjechac...wiec dajemy mu jeszcze chwile to znalezienia miejsca....po okolo 500M gosciu zjechal w zatoczke.....Ja spokokjnie wysiadam z Astry...i sobie ide do Pana......a Aon juz na masce oparty swojego samochodu i trzyma rece z tylu........PAtrze na niego :shock: mowie chyba chory???? Pytam sie o co chodzi.... a on PRZEPRASZAM PANIE WLADZO ALE NIE MIALEM GDZIE STANAC.... :shock: :shock: drugi szok.....Qmpel wysiada przyglada sie temu.....no i po chwili dyskusji z panem :D Okazalo sie ze po 20 latach wrocil z massachustetes do polski...... I opowiada jak to wygladaja kontrole drogowe u nich :D ze trzeba sie zatrzymac odrazu bez dyskusji - mandaty w ogromnych wysokosciach.......Troche nam poopowiadal tej amerykanskiej historii po czym Pana amerykanca pouczylismy i przypomnielismy o switlach :) w milych nastrojach sie rozstalismy......

 

 

To taka mala dygresja na temat - Polskich policjantow i ich stosunku do osob. :).....

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Po raz ostatni prosze o przestrzeganie regulaminu, w szczegolnosci punktu 4, czyli o NIE UZYWANIE PRZEKLENSTW.

Tym razem Ciebie, Puchatek26.

Nastepnym razem posypia sie ostrzezenia, a temat zostanie zamkniety.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam zupełnie inne doświadczenia jeżeli chodzi o Policję i BMW.

Jeżdzę E23 i do kontroli jestem zatrzymywany średnio raz w miesiący.... z ciekawości :D

Panowie po prostu chcą obejrzeć samochód, dla mnie jest to super sympatyczne, więc chętnie się chwalę :mrgreen:

Po miłej dyskusji, gratuluja klasyka i życza szerokiej drogi, oczywiście mandaty też mam, ale często dostaje "zniżkę za wiek pojazdu" :lol:

 

I jeszcze jedna historia. Jakies 2 lata temu wyszedłem z uczelni, udałem sie tam gdzie zaparkowałem rekinka, a tam.... kupa potłuczonego szkła z szyby i tyle :cry2:

Zadzwoniłem na 997, podjechałem z kumplem na komendę, a tam okazało się że moje auto stoi na parkingu Policyjnym, ponieważ jakiś %&%* wybił mi szybę w poszukiwaniu radia, ale nie znalazł panelu, albo nie potrafił wyjąć "reszty" i sobie poszedł zostawiając auto z wyjącym alarmem i otwartymi drzwiami, Policjanci którzy przyjechali na miejsce nie mogli mnie znaleźć, więc zamówili lawete i odstawili autko w bezpieczne miejsce.

Odebrałem go w stanie nie naruszonym (nie licząc szyby), nic mnie to nie kosztowało (prócz nerwów i czasu) ale strasznie się cieszyłem że mam mojego rekinka, może w cenach rynkowych nie jest wiele wart ale mam do niego sentyment :D

Także muszę podziękować Policji :cool2:

To tak na zrównoważenie złego wrażenia jakie zrobił użytkownik Dziki :nienie:

http://pomocdrogowakrk.pl

Tel:790 580 495

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tak jeszcze wracając do tej policji

 

kiedyś skradziono mi auto w nocy z pod bloku, zgłosiłem na policje i grzecznie czekałem wiedząc ze nie ma zadnej nadzieji, po 3 tygodniach poszedłem tak z ciekawości do komisariatu spytać co tam z moim autem to przemiły pan policjant powiedział ze auto sie znalazło i juz 2 tyg temu wysłali do mnie pismo ale musiało niedojść skoro nie wiedziałem, auto stało na parkingu policyjnym bez kół z otwartym dachem, szybami, drzwiami i pewnie czekało na przetarg albo nie wiem na co, bo przecież właścicielowi nie potrzebne i nie trzeba go o tym informować

 

i przecież wspaniała policja odnalazła samochód, nie wspomne o tym że stał na jednym z osiedli na środku chodnika z odkręconymi kołami

 

ale to jeszcze nie wszystko, spytałem przemiłego pana policjanta czy auto nie jest zniszczone (jeszcze go wtedy nie widziałem po kradzieży) na co oparł wszystko jest w porządku auto jest na chodzie podpisałem papier ze dzisiaj odbieram auto z parkingu i pojechałem, przyjezdzam i zastałem to co opisałem wyżej, nie mialem innych kół ani lawety a od tego dnia kiedy podpisałem każdy następny dzien na parkingu policyjym jest płatny, wróciłem do komisariatu pana policjanta nie ma, przyjezdam następnego dnia jest na urlopie i nie ma nikogo innego kto moze zająść się moją sprawą zeby cofnąć to co podpisałem a przekazanie sprawy trochę trwa

 

i teraz pytanie jak można mieć inny stosunek do policji niż kolega ukarany wyżej ostrzeżeniem ???????

........srebrne beem wjeżdża na teren........
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak można mieć inny stosunek do policji niż kolega ukarany wyżej ostrzeżeniem ???????

 

Zupelnie normalnie - na przyklad nie generalizujac, ze wszyscy policjanci to lapowkarze i kretyni.

A jezeli jakis konkretny policjant Cie oszukal, to nalezalo zlozyc na niego skarge u jego przelozonego, zreszta dokladnie tak samo, jak na jakiegokolwiek innego urzednika panstwowego.

Zaden urzednik nie lubi skarg na swoj temat, szczegolnie, jezeli ma ich juz kilka na koncie.

Byly:

E36 318is Coupe

E32 750i

E30 318i

E36 320i Touring

E34 AC Schnitzer S3(240 HP i 315 Nm)

E38 730i Indyvidual

E23 732i

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.