Skocz do zawartości

E39 525 TDS nie odpala


mlodyyy_19

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

 

Mam niestety jeden problem ze swoim autkiem i nie znalazłem nic podobnego na forum.

 

Kiedy probuje odpalic samochod to w połozeniu kluczyka 2 pojawiaja mi sie kontrolki tak jak powinno byc ale po dalszym przekreceniu slychac tylko cykniecie wszystko gasnie i nie ma wogule prondu. Po jakis 3-5 minutach z powrotem wraca prad ale niestety jest to samo. Wczoraj odpalilem autko dopiero po jakis 25 minutach. Akumulator ma okolo 6 miesiecy i sprawdzilem go miernikiem i z nim jest wszystko OK. Dodam jeszcze ze ten problem pojawia mi sie co jakies 5 odpalenie autka.

 

Z góry dziękuje za pomoc.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • Zasłużeni forumowicze
Witam,

 

Sprawdz bezpieczniki od stacyjki (w schowku), sprawdz tez bezpieczniki, ktore sa w komorze silnika XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX>>>>Czy może mnie ktoś"oświecić"gdzie są te bezpieczniki "od stacyjki" w schowku?Bo w komorze silnika jest tzw."skrzynka bezpiecznikowa" tak?Wiem,że są jeszcze pod tylną kanapą i chyba gdzieś pod osłonami kierownicy...Czy o czymś zapomniałam? :mrgreen:

Konie mechaniczne w skrócie - KM


Myślałeś kiedy by zostać dawcą szpiku kostnego? To nie boli.

http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html


Nie zwracajcie uwagi na mego nicka, najczęściej mąż się wypowiada.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

 

Sprawdz bezpieczniki od stacyjki (w schowku), sprawdz tez bezpieczniki, ktore sa w komorze silnika XXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXXX>>>>Czy może mnie ktoś"oświecić"gdzie są te bezpieczniki "od stacyjki" w schowku?Bo w komorze silnika jest tzw."skrzynka bezpiecznikowa" tak?Wiem,że są jeszcze pod tylną kanapą i chyba gdzieś pod osłonami kierownicy...Czy o czymś zapomniałam? :mrgreen:

 

 

witam panią e39 niema bezpieczników w komorze silnika są tylko w schowku na rękawiczki i z prawej strony w kufrze niema też bezpieczników stacyjka są kostki łączące stacyjke z reszta instalacji . :8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masa , klemy , i kable na rozruszniku i alternatorze....Na koniec rozrusznik - moze robic jakies przepięcia...Wykulczyl bym stacyjke....Sprawdz plecionki itp.... Pozdrawiam.

By ZacAnaheim


"Nie ma ludzi niewinnych są tylko źle

przesłuchani"


"Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno."

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

witam panią e39 niema bezpieczników w komorze silnika są tylko w schowku na rękawiczki i z prawej strony w kufrze niema też bezpieczników stacyjka są kostki łączące stacyjke z reszta instalacji . :8)

 

Ja mam bezpieczniki w komorze silnika, tylko nie wiem do czego lub od czego one sa.

Byc moze one odpowiadaja poczesci za rozruch silnika ale tego nie jestem pewien. Pewne jest, ze sa tam bezpieczniki, na zyczenie wysle zdjecie.

pozdr

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 lata później...
Witam jestem nowym użytkownikiem więc proszę o wyrozumiałość. Mam BMW 525 TDS rocznik 95 o tuż to rozsypała mi się stacyjka po wymianie jej na drugą wraz z kluczykiem nie mogę uruchomić silnika,na rozruszniku jest prąd,nie włącza bendiks, poza tym wszystkie kontrolki działają.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Moderatorzy
mielone immobiliser w kluczyku w tds ? :duh:

A dlaczego Cię tak to dziwi?

Jest immobilizer.

Bo immo z nowego kluczyka nie jest zgodne z tym zakodowanym.Weź oba kluczyki stary i nowy i zanieś gdzie dorabiają kluczyki (lub sam to zrób) niech przełożą ci ten procesor od immo.Jest to taki mały prostopadłościanik przy grocie-oczywiście w środku w obudowie.

Gdzieś na forum już był taki temat.

PS.Posiadać tylko jeden kluczyk to duży błąd.

ec2Wze6.jpg
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.