Skocz do zawartości

Gdzie przyciemnić szyby we Wroclawiu?


greq

Rekomendowane odpowiedzi

to juz nie modne. poczytaj o piecowym przyciemnianiu np technicolor.

 

 

nie wiem ile w tym prawdy ale znajomy diagnosta mowil ze dostali na szkoleniu info o planowanych przepisach zabraniajacych montazu folii na wszystkich szybach w tym i tylnich, ma to miec zwiazek z jakims wypadkiem rodziny vipa , gdzie kogos nie uratowano bo policja miala problem z wybiciem szyb bo byla folia antywlamaniowa. zanim straz przyjechala to bylo ze tak powiem po wszystkim.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie wiem jak u was,ale u mnie w bialogardzie za ciemne przednie boczne szyby w pojezdzie ma sie przej.....

Policja gania okrutnie,ale najgorszy jest jeden pan,naczelnik sekcji kryminalnej pan S....

wczesniejszym autem A4 nie moglem nawet za brame firmy wyjechac-wszstkie szyby ciemne.

mojemu znajomemu co ma BMW e34,zabieral za ciemne boczne przednie szyby 14 razy dowod rejestracyjny,az sie chlopakowi znudzilo i zdarl folie z szyb...

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak masz zaciemniony przod to trzepanie przez policje ma sie jak w banku...

jak mieszkalem w koszalinie to nikt sie nie czepial tego.

w kolobrzegu ponoc z tym jest spokoj.

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak masz zaciemniony przod to

a kto przy zdrowych zmyslach przyciemnia szyby na przodzie?

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przednie boczne :mrgreen:

 

ale najlepiej zeby nie bylo wiochy to wszystkie boczne i tył 20%. lekko i dyskretnie

 

stracilem wątek.... nie moge tyle pic carlsberga:p :duh:

oceń moją ///M http://bmw-sport.pl/viewtopic.php?f=6&t=98534&start=0

///M jak miłość

Sprzedam BMW 120d "083d, 120d E82 2011r, 520d '07 lift, 123d '08, Z4///M '08, info na http://www.fast-cars.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poza tym jak masz zaciemniony przod to

a kto przy zdrowych zmyslach przyciemnia szyby na przodzie?

 

 

chyba mozna sie domyslic ze chodzi o przednie boczne szyby w pojezdzie!!!!!

 

a poza tym jakiej bys nie mial folii na przednich bocznych to i tak zabieraja....

nawet ta folia 20 procent nie przejdzie jak zbadaja przepuszczalnosc maszynka

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dlatego najlepiej piecowo,jest konkretny certyfikat z technicoloru i wszyscy moga pocalowac w ....

zaciemnianie folia to juz niemodne-bynajmniej ja tak uwazam..

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielone szyby nie przykleisz zadnej folli. nie ma w handlu foli ktora razem z szyba miala by przepisowe 70% przepuszczalnosci. ja mialem w polonezie orginalne brazowe szyby i okazalo sie ze przepuszczaly 60%.

tylko piecowo !!!

najlepiej jak bys zdobyl szyby do swojego auta ale nie zielone tylko przejzyste, wtedy mozna bardziej przyciemnic piecowo i efekt jest rewelacyjny

 

 

p.s. moje zielone szyby w e34 (orginalne) przepuszczaja 77% swiatla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przekonaliscie mnie :) kontrola to jedno, we Wroclawiu sie chyba nie czepiaja za bardzo ale jak pojedzie sie gdzies w Polske to nigdy nic nie wiadomo :) Druga sprawa to jak popatrzylem na moja bunie w sloncu to mam ladne zielone szyby o wiele ladniejsze niz te niebieskie w Mercedesach :lol: i nie warto psuc ich czarna folia. A zeby nie bylo widac tego co jest w bagazniku zainwestowalem w roletę :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na zielone szyby nie przykleisz zadnej folli. nie ma w handlu foli ktora razem z szyba miala by przepisowe 70% przepuszczalnosci. ja mialem w polonezie orginalne brazowe szyby i okazalo sie ze przepuszczaly 60%.

tylko piecowo !!!

najlepiej jak bys zdobyl szyby do swojego auta ale nie zielone tylko przejzyste, wtedy mozna bardziej przyciemnic piecowo i efekt jest rewelacyjny

 

 

p.s. moje zielone szyby w e34 (orginalne) przepuszczaja 77% swiatla

 

 

z tego co sie zorientowalem nawet niektore folie antywlamaniowe bezbarwne nie lapia sie na normy pochlaniania swiatla

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przyciemnione wszystkie szyby oprocz przedniej czolowej z tym ze przednie mam jasniej i dobra folia (robilem w Legnicy w FOLIATEC). Jezdzilem po Wroclawiu, nad morzem, jezdzilem zagranice i nigdzie nikt mi nic nie powiedzial a kontroli mialem az nadto i to nie tylko ze wzgledu na pomiar predkosci ale z racji ze jestem mloda osoba panowie policjanci maja czesto chec do zatrzymywania mnie. Moim zdaniem jak folia jest polozona profesjonalnie i nie jest bardzo ciemna tak ze nic we wnetrzu nie widac to nie ma problemu. Ja nie mam folii zwyklej czarnej tylko refleksyjna. Rewelacja goraco polecam.

 

Pozdrawiam serdecznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam przyciemnione wszystkie szyby oprocz przedniej czolowej z tym ze przednie mam jasniej i dobra folia (robilem w Legnicy w FOLIATEC). Jezdzilem po Wroclawiu, nad morzem, jezdzilem zagranice i nigdzie nikt mi nic nie powiedzial a kontroli mialem az nadto i to nie tylko ze wzgledu na pomiar predkosci ale z racji ze jestem mloda osoba panowie policjanci maja czesto chec do zatrzymywania mnie. Moim zdaniem jak folia jest polozona profesjonalnie i nie jest bardzo ciemna tak ze nic we wnetrzu nie widac to nie ma problemu. Ja nie mam folii zwyklej czarnej tylko refleksyjna. Rewelacja goraco polecam.

 

Pozdrawiam serdecznie

 

 

wczessniej jak mieszkalem w koszalinie to przez 10 lat nikt sie o to nie przyczepil nigdy,jezdzilem tu i tam i tez byl luz.....

 

tylko w tym bialogardzie jest jakis łeb...

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, ze Pan wladza nie ma prawa zabrac dowodu za ciemne szyby przednie (jezeli mamy na to papierek - atest), jezeli nie zbada szyby maszynka. W naszym kraju maszynek jest malo i prawdopodobienstwo, ze ten palkarz co cie kontroluje ma ja przy sobie jest nikle.

Do tego wszystkiego nie moze kazac podniesc szyby. Czyli jak was zatrzymuja to opuszczacie szyby na dol i tyle. Bedzie sie co najwyzej udzielal ze musicie je podniesc ale to jest nieprawda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, ze Pan wladza nie ma prawa zabrac dowodu za ciemne szyby przednie (jezeli mamy na to papierek - atest), jezeli nie zbada szyby maszynka. W naszym kraju maszynek jest malo i prawdopodobienstwo, ze ten palkarz co cie kontroluje ma ja przy sobie jest nikle.

Do tego wszystkiego nie moze kazac podniesc szyby. Czyli jak was zatrzymuja to opuszczacie szyby na dol i tyle. Bedzie sie co najwyzej udzielal ze musicie je podniesc ale to jest nieprawda.

 

pan policjant o ktorym pisalem wczesniej pan s z bialogrdu pewnego dnia jak pajacowalem za duzo i sie wymadrzalem zabral mi dowod bez pokwitowania i tyle....i byla gruba afera

 

 

jedno jest pewne,jak jest folia mna szybie i policjant sie uprze to i tak bedzie na jego .gdyz jest na prawie

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawa wyglada tak, ze Pan wladza nie ma prawa zabrac dowodu za ciemne szyby przednie (jezeli mamy na to papierek - atest), jezeli nie zbada szyby maszynka. W naszym kraju maszynek jest malo i prawdopodobienstwo, ze ten palkarz co cie kontroluje ma ja przy sobie jest nikle.

Do tego wszystkiego nie moze kazac podniesc szyby. Czyli jak was zatrzymuja to opuszczacie szyby na dol i tyle. Bedzie sie co najwyzej udzielal ze musicie je podniesc ale to jest nieprawda.

 

moze zabrac i bez maszynki gdyz rozporzadzenie ministra transportu na temat przednich bocznych szyb podaje jedno-TECHNICOLOR

sa tam tez jakies folie,ale to folie bezbarwne

a jak fura ma orginalnie barwione szyby to i tak nic z tego

WYPRZEDAŻ CZĘŚCI E30 E34

CZĘŚCI ZA GROSZE-skrzynie od 250zl,mosty tylne od 150zl,zawieszenia,blachy

#####Kasacja aut#####

tel.787482121

gg 208272

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.