Skocz do zawartości

ucho holownicze


lanacz

Rekomendowane odpowiedzi

Wlasnie stwierdzilem ze brak w moim Touring E36 '97 ucha holowniczego (tego wkrecanego).

Czy ktos z Szanownych Forumowiczow wie czy rozmiar gwintu jest standardowy i nie mam sie tym przejmowac (no i kupic pierwsze lepsze),

czy tez BMW ma jakies 'dziwny' rozmiar i trzeba szukac takiego?

 

I jeszcze: patrzec na jakies inne parametry (wytrzymalosc) czy tez jest to rzecz standarowa (innymi slowy, kazde jest dobre)?

 

Z gory dzieki za pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na loche tez ciezko bo nie wciągną :) trzeba by wpychać... a co do rozmiarów ja mam compacta 94r i kupilem pstatnio ucho od 527 z 97r. wydaje mi sie ze wszystko to samo choć może różnić się długościa całkowitą bo ten hak nie pasuje mi w oryginalne miejsce w bagażniku ale poza tym działa jak należy.

SPRZEDANA :((( buuuuuuuuuMój Compakt :)<--------- OCEŃ - komentarze i uwagi mile widziane na PW. !!!NOWE FOTY!!!

!!!Aktualizacja 05.08.2008 !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
no wlasnie a ja mam pytanko jak ktos ma zwieszenie mtechnic to tez takei cos mozna sobie sprawic ??????

w sumie nei wyobrazam sobie cholowania takeigo samochodou, chyba tylko laweta bo inaczej to po przednim zderzaku.

 

Ze masz zawiesznie Mtechnik to nic nie przeszkadza bo w przednim zderzaku podwarzasz na listwie ozdobnej ten plastik i wkrecasz ucho i ciagniesz i nie mysle zeby było po zderzaku! to jest tak zrobione zeby nie uszkodzic zderzaka!

POZDRO!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

Umieściliśmy na Twoim urządzeniu pliki cookie, aby pomóc Ci usprawnić przeglądanie strony. Możesz dostosować ustawienia plików cookie, w przeciwnym wypadku zakładamy, że wyrażasz na to zgodę.